Přejít na obsah

Bulgari Octo Finissimo Satin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 3. 1. 2021 v 18:40, Exiztence napsal:

Kuci je to zúžené na 20mm:) 

@sashator hele mě přijde že pokud to není Rolex Seiko nebo Doxa tak to stejně hovno svítí.

K tomu pocitu náramku taky přispívá spona která se schovává uvnitř dílků takže ani spodek není tlustý (Narozdíl třeba od různých překlápěček od JLC nebo IWC). Na váze je to 99g vs 150g co mají suby a jelikož jsou jak placka tak zajedou i pod rukávy mikiny.

Hele moje 14790 military svítí víc než Rolex a spousta Seiko;) holt pořádná vstva je pořádná vrstva. Ale zrovna k těmhle hodinkám by lumi ani podle mě moc neseděla. Líbí se mi ale přístup Bulgari k WR- sice jí zrovna u tohoto typu hodinek skoro nikdo neocení, ale srát na to, prostě čumte, jak tenký umíme udělat stovkový pouzdro:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, sashator napsal:

Hele moje 14790 military svítí víc než Rolex a spousta Seiko;) holt pořádná vstva je pořádná vrstva. Ale zrovna k těmhle hodinkám by lumi ani podle mě moc neseděla. Líbí se mi ale přístup Bulgari k WR- sice jí zrovna u tohoto typu hodinek skoro nikdo neocení, ale srát na to, prostě čumte, jak tenký umíme udělat stovkový pouzdro:D

Hele todle mě třeba překvapuje, bych řekal že APčka budou úplnej shit na lumi, Divery co jsem měl na ruce svítily pěkně mizerně mi přišlo a nějak bych nečekal že by Patek měl nějakou super lumi. Ta WR je frajeřina ale zároveň má podle mě stejnej smysl jako u RO a Nautily, můžeš s nima beze strachu do bazénu u baráku nebo na dovolené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně! Pro týpky jako jsme my dva (a spousta dalších na fóru) to samozřejmě smysl má. Ale ruku na srdce, kolik lidí s těmahle hodinkama poleze do vody. Vždyť i tady se najde spousta, který nevezmou do vody ani Suby. Co se týče lumi u mých AP, tak si myslim, že ten military dial bude asi docela vyjímka, je tam nanešená poměrně velká vrstva a o tom všechno je. A třeba Aquanauty jsem nikdy ve tmě v ruce neměl, takže nemůžu posoudit, jak to zvládli u Pateka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, sashator napsal:

Jasně! Pro týpky jako jsme my dva (a spousta dalších na fóru) to samozřejmě smysl má. Ale ruku na srdce, kolik lidí s těmahle hodinkama poleze do vody. Vždyť i tady se najde spousta, který nevezmou do vody ani Suby. Co se týče lumi u mých AP, tak si myslim, že ten military dial bude asi docela vyjímka, je tam nanešená poměrně velká vrstva a o tom všechno je. A třeba Aquanauty jsem nikdy ve tmě v ruce neměl, takže nemůžu posoudit, jak to zvládli u Pateka

No já si spíš říkám že když seš vykešovanej tak je ti u prdele, viz ta storka co říkal Třeštík že borec lyžoval a chodil do bazénu s Calatravama, na insta jsem viděl borce s keramickejma RO Perpetualama jako se s nima koupe v moři (Nemaj ani 30ku ale 20ku :D). Chápu ale co myslíš, přeci jen půlka vláken na rolexforums.com je styl "Is it safe to XXX with my Rolex?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsi to vystihl:Dje jeden extrém majitelů, kterejm je úplně jedno, co maj za hodinky a dělaj s nima cokoliv a pak druhej, který sice věděj, že jejich hodinky zlvádnou hodně, ale bojej se, protože by pak mohla klesnout jejich cena. No a pak je ten střed jako my a těch je nejmíň:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedněm zbyde ožužlanej bonbón kterej si ale užily všude možně a druhém hodnotný investiční kus kdy cena letí do nebe .... To fakt nevím podle čeho rozseknout kdo na tom bude potom líp se fším o co jeden přišel tím ,že je o nedělích vyvětral na oběd a potom zpátky do sejfu nebo ten druhej co si bude muset koupit nový pže ty starý jsou už odrbaný .....asi bych se na to vybodl páč hodinky se maj nosit a co bude potom bude potom a taky to nemusí být ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, sashator napsal:

Jasně! Pro týpky jako jsme my dva (a spousta dalších na fóru) to samozřejmě smysl má. Ale ruku na srdce, kolik lidí s těmahle hodinkama poleze do vody. Vždyť i tady se najde spousta, který nevezmou do vody ani Suby.

Nejsem blázen, abych utopil Suby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, JoyStick napsal:

Kubo moc pěkný. Překvapil jsi mě výběrem varianty, ale důvody celkem chápu. A jsem rád, že se držíš svýho "kopyta" :)

A teď mne omluvte, jdu nezávazně brouzdat po bvlgari.com :D 

To víš mě ten tah prostě nevadil :D jsem rád za tu extra robustnost když myju pánvičku ve dřezu, to bez kila prostě nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný hodinky, designová pecka.

Akorát mi tam tak nějak vadí korunka :) Zajímalo by mě, jak by vypadaly ty hodinky, kdyby trochu protáhli pouzdro ve stejnym stylu, aby poskytli korunce trochu ochrany. A nebo, kdyby byla zapuštěná do pouzdra, že by při čelním pohledu nebyla vůbec vidět, to by bylo něco ultra :)

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, redd napsal:

Krásný hodinky, designová pecka.

Akorát mi tam tak nějak vadí korunka :) Zajímalo by mě, jak by vypadaly ty hodinky, kdyby trochu protáhli pouzdro ve stejnym stylu, aby poskytli korunce trochu ochrany. A nebo, kdyby byla zapuštěná do pouzdra, že by při čelním pohledu nebyla vůbec vidět, to by bylo něco ultra :)

Jako Altiplano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...