Přejít na obsah

Bulgari Octo Finissimo Satin


Doporučené příspěvky

Objevil jsem toto vlakno az ted, tak Ti chci (jako padesaty v rade) pochvalit tyhle vyjimecny a nadherne zpracovany hodinky. Jednou jsem je mel na ruce a prekvapilo me, jak jsou pohodlny a nizky (coz bych podle fotek nikdy netipoval). Tak uzivej a at Ti delaji radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 33 minutami, Exiztence napsal:

V 2017 to byl nejtenčí automat

 

Sakra tohle je fakt paráda, až mi to zas nasadilo brouka do hlavy. Cca před rokem když ještě fungovala Pařížská, jsem si tam zkoušel Octo Finissimo a Octo Roma a dost jsem zvažoval, že ty Roma na zkoušku vezmu (přece jen Finissimo už je docela finanční skok). 

Teď zas projíždím nabídky na CH24 a koukám na menší Solotempo a Finissimo. Fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Exiztence napsal:

V 2017 to byl nejtenčí automat

8C4F36AA-8C5F-4DFC-8838-23E54374F692.jpeg.17a19132ef5d94d14857341bdbc42b7b.jpeg

Jak tomu rozumět že v 2017 nejtenčí aut. ??... Mám někde  hozený JLC cal.900 odhadem z 90tek a ty maj co si pamatuju 6,1mm  včetně satiru a datové komplikace...a to je cca 30 let před... Jen aby nebyla mejlka vašnosto... Obdivuhodné to je to tou WR což mé JLC nemají... Musel jsem se ozvat aby se nedegradovali i starší kousky ... Jinak B. Je v CR tak trochu nedocenená značka, snad i tímto vláknem se to bude měnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo pro upřesnění:

Původní JLC 920 byla ebauché, kterou používá (-al) Patek, Vacheron a AP, ve variantě bez data a vteřinovky je tloušťka 2.45mm, s datem 3.05mm, s datem a centrální vteřinovkou 3.4mm, 40h

Piaget 1200 je 2.25mm microtor design s mimostředkou bez data, 44h

BVL 138 je 2.23mm microrotor design s mimostředkou bez data, 60h

Jean Lassale JL2000 je 2.08mm full rotor design bez vteřinovky, bez data, 35h, byly to hrozny mrdky tak se na ne zapomnelo: info tady

BVL 288 je 1.95mm peripheral rotor design, bez data, tourbillon, 55h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...