Přejít na obsah

Bulgari Octo Finissimo Satin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Exiztence No tak já to vidím tak, že to jsou docela škaredé hodinky, skoro bych řekl že až hnusné. Navíc ti vůbec nesedí, vypadají jak z nějakého kosmického šrotu. Nevím, kde jsi k nim přišel, ale jsem ochoten tě jich zbavit, aby nedělaly ostudu, řekněme tak za pade, větší cenu to určitě nemá. 🤔 😆🤣:speak_cool:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavej a odvážnej výběr, tyhle tady chyběly. Líbí se mi, tyhle maj užásnej kalibr a te tenkost s 10ATM je prostě návyková, ale zase by mi z dlouhodobýho hlediska asi vadila úplná absence lumi, na tu já jsem prostě úchyl. Ještě jsem je neměl na ruce, takže nemůžu samozřejmě hodnodit, jsem hodně zvědavej na tvoje dojmy z delšího nošení. Ale dobře si je popsal jako náramek, i já je tak vnímám. Přeci jenom čtverec 40mm už není úplně malej a i ten 30mm tah je slušnej. Na kolik se prosím tě zúžuje u spony? 

Každopádně ať dělaj radost a myslím, že když nás budeš zásobovat fotkama, tak se nikdo zlobit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci je to zúžené na 20mm:) 

@dr.sphinx jestli si dobře pamatuji tak jsme to řešili na nějaké oslavě chronoshopu v 2019? :D 

@sashator hele mě přijde že pokud to není Rolex Seiko nebo Doxa tak to stejně hovno svítí.

K tomu pocitu náramku taky přispívá spona která se schovává uvnitř dílků takže ani spodek není tlustý (Narozdíl třeba od různých překlápěček od JLC nebo IWC). Na váze je to 99g vs 150g co mají suby a jelikož jsou jak placka tak zajedou i pod rukávy mikiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...