Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, Baldic napsal:

Jakoze kdyz je nekdo ve studii, srazi ho auto a umre, tak se zastavuje vyvoj vakciny?

Clovece, asi jsem nemel pouzit to slovo kazdy:)

ted vazne - i takova smrt se musi dokladovat. Kdybys dostal vakcinu, a bezprostredne po ni te srazilo auto, mohlo to byt kvuli tomu, ze se ti udelalo mdlo, mzitky pred ocima. Pri ockovani si vyslechnes, ze mas nejaky cas posedet v cekarne, jestli se ti neudela blbe. Predpokladam, ze pri tom testovani te tech 30minut po nespustej z oci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 1. 2021 v 9:48, Radek124 napsal:

 

Tohle už je fakt šaškárna :goof:

Vidíš, a přitom to je výkon na státní vyznamenání . . . :D to už je zcela absurdní, vymykající se všemu. A to ještě možná stihne dostat to vyznamenání od nejabsurdnějšího prezidenta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen zcela bezpáteřní jedinec mdlého ducha, slušně řečeno; by přijal státní vyznamenání navržené Babišem a předáváné Zemanem. Tvl, to je kombinace. Fuj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Bert napsal:

Borci, na čem ten Andy vlastně jede? Mimochodem, ten matroš se zdá být čím dál tím lepší.

Jedná se o vedlejší účinek očkování 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, na čem ten Andy vlastně jede? Mimochodem, ten matroš se zdá být čím dál tím lepší.

Taky se mi zda. Tohle byla dalsi super manazerska lekce - tentokrat o odmenovani a jak to spravne komunikovat. Proc my musime mit za premiera takovyho debila...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, že kromě Chucka Norrise už maj lednovej termín i oba rodiče, ve stejnej den a hodinu. Ale byla to teda fakt výzva...

Čistýho času tak 3 hodiny života a kýbl nervů, naštěstí jsem se o to potěšení podělil napůl s bráchou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, TomCZ napsal:

Burešovi už musí vážně jebat...Dzurillu navrhne na metál 

On si ho jistě spletl s tím brankářem 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, na čem ten Andy vlastně jede? Mimochodem, ten matroš se zdá být čím dál tím lepší.

Jako doktor zodpovedne prohlasuju, ze takovou farmakologickou substanci neznam... fakt ne. A to jsem kvuli tomu volal i spoluzakovi na psychiatrickou kliniku.
Prej nejaka vada charakteru. Ale v Lekopise nic takovyho neni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jak to funguje s tim PIN2? Rodice registrovani do UVN na konci brezna a zadnej PIN2 nedorazil. Uz bych je rad uklidnil, ze pujdou na radu. Nicmene mam obavu, jestli ten system vubec funguje. 

Treba mate nekdo zkusenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@uff-

kratce - na ho.no....

dlouze - 

1) hned na zacatku brezna se tchan/tchyne registruji sami. Ja hned den pote registruji sam sve rodice neb neverim ze to technicky zvladnou (nebo lepe receno, chci si byt 100% jisty). Veskere komunikace online, protoze neziji v Cechach.

2) registrace- zacinam mamkou neb je „bystrejsi“. Hned dostava PIN1, preposila, ja registruji a vse ok (posledni krok celeho procesu je potvrzeni ze je registrovana). Pak jdu na tatu. Prvni SMS mu neprisla, tak zadam o druhou, nakonec dorazi obe, nevi ktera je prvni, nevadi, registrovan (tez potvrzeno pres web)

3) tchan den po registraci dostava pozvanku na ockovani (rocnik 41), tchyne 5 dni pote. Rikam si super, co zase lidi v Cechach prudi, vse slape jako na dratku registrace, pozvanka na ockovani, potvrzeni, atd...

4) 3 tydny od registrace - tchan/tchyne maji uz termin na druhe ockovani. Moji rodice nic. Strucne-jsem nasranej. Uz nekolik dnu se dohaduju s mamkou at vola obvodacce, zda se da zjistit, zda jsou na rade. Poznamka - jsem debil neb jsem celou dobu myslel, ze infolinka na ockovani ma jen to bezplatne cislo (nepouzitelne pro hovor ze zahranici). Mel jsem se starat sam.

4) ctvrty tyden - volam mamce, ze musime udelat akcni plan neb jsou jen o rok mladsi nez tchan/tchyne, kteri uz maji po druhem ockovani. PREKVAPENI - mamka (M) vcera volala sama na infolinku (I): M - syn nas registroval a stale nemame termin. I - dle vaseho r.c. registrovani nejste. M - to neni mozne, prisel nam PIN1. I - jake je to cislo? M - bla bla. I - takovy PIN tu nemame, z jakeho vam to prislo cisla? M - bla bla. I - jo to je nase cislo.......

5) v ten sami den mamka zjistila, ze na obecnem uradu je clovek co pomaha seniorum s registraci. Nahlasi sebe a tatku. Opet je registruji. Den pote prijde tatovi termin a ockovani (za 5 dni)

6) mamka jede s tatkou na ockovani, aby chce probehlo ok. Doktor: „pani a jaky jste Vy rocnik?“ M - 47. Doktor: „tak si tady sednete a vyhrnte rukav....“

oba s biontech. Jsem fucking happy.

P.S. Pokud se me nekdo zepta na digitalizaci statni spravy (ve stejnem obdobi me pobavilo scitani obyvatel), tak jedine: „víš co Sašo? Jdi do prdele!”

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím se musím přidat ke spokojeným občanům s registračním systémem, otce je registroval ve středu, první SMS okamžitě, v pátek druhá a následně termín očkování na úterý, takže do necelého týdne. 

Asi hodně záleží na zvoleném očkovacím místě, protože např. v Broumově byly volné termíny od úterý stále a po celý den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...