Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Hledání propadlých antigenů už jsem vzdal. Ale volal jsem na odběrové místo, abych si ověřil ty objednané PCR (pro jednoho kluka mi přišlo potvrzení o termínu, pro druhého nic). Paní se snažila seč mohla, ale nenašla v systému (ve dvou objednávkových systémech) ani jednoho! Naštěstí byla velmi vstřícná a oba kluky mi ručně zadala, přesně na termín, jak jsem je zadával před 14 dny já (přestože už je termín oficiálně plný).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jo, tieto starosti s testovaním ma vždy pobavia a bezproblémov to zatiaľ fungovalo len v práci. Vtipné je, že pre účely testu mám v podstate tri varianty rodného čísla (slovenské, pridelené české a číslo na kartičke poistenca)... naposledy ma neboli schopní nájsť v systéme ani s jedným 😀 

tečku som včera tiež skúšal a neúspešne 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blby na tom je, ze si kazdy pak domysli co vse se stalo v nasledku toho ockovani, pritom, nevim zda by se to nestalo i tak.

 

Ja po prvni davce mel klid, az po dvou dnech jsem sportoval, pak cesta v klimatizovanem aute, sauna, klima, o vikendu odrovnan a tyden uplne mimo… mozna jen kombinace sauny a klimosky, a taky ne… kdo vi.

 

Po druhe davce v tem den jsem byl v posilce, dalsi den taly, pak o vikendu hral fotbal a nic, i boule v miste vpichu je pryc.

 

Co se ockovacich center tyce, myslim, ze tech 6 tydnu mezi davkama se z nejakeho duvodu urcilo, a osobne bych asi moc nezkracoval, rozhodne ne pod mesic (ale zas ani posilovat bych po ockovani nemel… :D).. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stručný report: 5 dnů po očkování bez větších komplikací. Ani rameno nebolelo. Jen se furt potím jak prase a bolí mě záda. Dle instrukcí se vyhýbám slunci, což dělám stejně furt a taky fyzické námaze. Taky furt. Alkoholu taky. Tomu se teda furt nevyhýbám ale skoro. Ale žebych ležel, to zas ne. Montovali jsme přístřešek na balkon, trocha železa a polykarbonátu a jak se slunce rozdovádělo, šup do stínu. Nejvíc mi vadí ty záda. Nevím jestli je to po očkování nebo mě někde ofouklo, ale časově to pasuje. V neděli bodanec a v pondělí jsem se nemoh hnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne: věk 36, Comirnaty, chlap co má rád ženy (radši to píšu všude takto, protože doba je zlá) a smířen s tím, že 2 děti stačí (pro případ neplodnosti po vakcinaci)

1. Po první dávce byla bolest ramene, snášenlivost alkoholu = ok, vše cajk.

2. Po druhé dávce bez bolesti ramene, zimnice trvala večer asi prvních 10 minut do prvního panáku meruňky. Zimnice se vrátila po dalších 10 minutách a druhý panák vše zachránil, protože přišla slina a zimnice zcela odešla.

3. Všude kam jdu v tomto krásném a teplém období nebo jedu autem za hranice, po mne chtějí nějací lidé v čepicích a maskou na tváři (zřejmě v přestrojení na masopustu) ukázat takový čtvereček který si pořád dokola fotí. Ale nechají mne pak být. Takže vše ok.

4. Roh z hlavy neroste, ale těžko říct jestli to vůbec bude kvůli Očkování, nebo mé ženě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 7. 2021 v 8:17, ragu napsal:

 


Colombo by chápal že: velký množství nenaočkovaných lidí zvyšuje pravděpodobnost šíření, pravděpodobnost většího množství nakažených a to zvyšuje pravděpodobnost mutací pro který je tohle "živná půda". Mutace pak potenciálně ohrožují i očkované.

 

To je ale blbost, co jsi napsal :D

 

Toto je již dosti rozšířený argument, že virus bude mutovat v neočkovaných jedincích, kteří tím všechny ohrožují a mělo by se s nimi zatočit, protože prý jedině 100% proočkování by takovým mutacím údajně zabránilo. Jenže to je tak šílená lež, že každý kdo ji vypustí tím prokazuje že je buď naprosto nekvalifikovaný, nebo vědomě a úmyslně dezinformuje. COVID je totiž zoonóza – nemoc přenosná ze zvířat na lidi, zase zpět a dokolečka – a tím je dané úplně všechno.

Zoonózy jsou nemoci, které se přenášejí mezi zvířaty a lidmi. Díky tomu ale mají i potenciál k tomu, přenést se posléze z lidí zpět na zvířata – tomu se říká „reverzní zoonóza“ – a pak zase zpět na lidi. To znamená, že i kdyby se proti Covidu naočkovali všichni lidi na celém světě – včetně obyvatel slumů, válečných oblastí a divokých amazonských kmenů, což je nesmysl; a i kdyby byla vakcína 100% efektivní, což je také nesmysl; nikdy nemůžete danou nemoc vymýtit (eradikovat), jak požadují různí Kulveiti apod., protože má k dispozici tzv. „přirozený rezervoár“ zvířat, mezi nimiž se může nekontrolovaně šířit, mutovat – a až patřičně zmutuje, přenést se nazpět na lidi. Klidně očkované.

To platí 100% prokazatelně i v případě COVID, protože už se to stalo. V listopadu 2020 se nákaza COVID přenesla z lidí na savce – na kožešinové farmě na norky, mezi nimiž COVID zmutoval na nový kmen, „Cluster 5“ – a pak se přenesl ze zvířat na lidi. Novou mutací z norků se nakazilo přes 700 lidí.

Co z toho plyne ? Covid tu bude s námi pořád ... a pravděpodobně mnohem déle než mi všichni :D

zdroj: https://dfens-cz.com/covid-je-zoonoza-takze-nikdy-nelze-vymytit-a-neockovani-nemohou-za-nove-mutace/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale blbost, co jsi napsal
 

Toto je již dosti rozšířený argument, že virus bude mutovat v neočkovaných jedincích, kteří tím všechny ohrožují a mělo by se s nimi zatočit, protože prý jedině 100% proočkování by takovým mutacím údajně zabránilo. Jenže to je tak šílená lež, že každý kdo ji vypustí tím prokazuje že je buď naprosto nekvalifikovaný, nebo vědomě a úmyslně dezinformuje. COVID je totiž zoonóza – nemoc přenosná ze zvířat na lidi, zase zpět a dokolečka – a tím je dané úplně všechno.

Zoonózy jsou nemoci, které se přenášejí mezi zvířaty a lidmi. Díky tomu ale mají i potenciál k tomu, přenést se posléze z lidí zpět na zvířata – tomu se říká „reverzní zoonóza“ – a pak zase zpět na lidi. To znamená, že i kdyby se proti Covidu naočkovali všichni lidi na celém světě – včetně obyvatel slumů, válečných oblastí a divokých amazonských kmenů, což je nesmysl; a i kdyby byla vakcína 100% efektivní, což je také nesmysl; nikdy nemůžete danou nemoc vymýtit (eradikovat), jak požadují různí Kulveiti apod., protože má k dispozici tzv. „přirozený rezervoár“ zvířat, mezi nimiž se může nekontrolovaně šířit, mutovat – a až patřičně zmutuje, přenést se nazpět na lidi. Klidně očkované.

To platí 100% prokazatelně i v případě COVID, protože už se to stalo. V listopadu 2020 se nákaza COVID přenesla z lidí na savce – na kožešinové farmě na norky, mezi nimiž COVID zmutoval na nový kmen, „Cluster 5“ – a pak se přenesl ze zvířat na lidi. Novou mutací z norků se nakazilo přes 700 lidí.

Co z toho plyne ? Covid tu bude s námi pořád ... a pravděpodobně mnohem déle než mi všichni

zdroj: https://dfens-cz.com/covid-je-zoonoza-takze-nikdy-nelze-vymytit-a-neockovani-nemohou-za-nove-mutace/


1. Zdrojuješ dfense, ten se odkazuje na jaký odborný zdroje?
2. Nikdo nikdy neřekl že Covid zmizí. Bavíme se o pravděpodobnosti. Zjednodušeně co říkám je - vakcína -> menší virová nálož -> menší pravděpodobnost přenosu a menší pravděpodobnost mutací (díky menšímu množství replikaci). Nic víc nic míň.

https://www.nature.com/articles/s41591-021-01316-7

https://www.sciencenews.org/article/coronavirus-covid-19-pfizer-vaccine-may-reduce-transmission
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, ragu napsal:


1. Zdrojuješ dfense, ten se odkazuje na jaký odborný zdroje?
2. Nikdo nikdy neřekl že Covid zmizí. Bavíme se o pravděpodobnosti. Zjednodušeně co říkám je - vakcína -> menší virová nálož -> menší pravděpodobnost přenosu a menší pravděpodobnost mutací (díky menšímu množství replikaci). Nic víc nic míň.

https://www.nature.com/articles/s41591-021-01316-7

https://www.sciencenews.org/article/coronavirus-covid-19-pfizer-vaccine-may-reduce-transmission

Smyslem článku je pochopení procesu přenosu. Stejně tak mi argumentačně smysluplné přijde vyjádření imunologa Vojtěcha Thona https://www.novinky.cz/domaci/clanek/misto-ockovani-mohou-stacit-protilatky-po-nemoci-tvrdi-imunolog-40367050?fbclid=IwAR0vVYJT-c2s1Zusfkh0PFii8uCAqKIuYXPil5yKfpm3pVK9fY6nax7bGAU

Tímto jen poukazuji na řadu nelogických kroků a opatření, které celou tu patálii provázejí ... nic víc. A očkovaní lidé, to se již opakuji, kteří se pohybují v mém okolí se téměř všichni chovají naprosto bez starostí a jakékoli zdrženlivosti ... což v kontextu známých faktů naopak rizika zvyšuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...