Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to jako nic ve zlém :) jen mě trklo, jak jsi to napsal. Podle wikipedie byla úmrtnost španělské chřipky v letech 1918-1920 odhadována na 1-5 procet celkové populace (světové populace). To by v přepočtu na dnešní počty znamenalo během dvou let cca 79-392 miliónů obětí. Takže, i kdyby tehdy ty nejnižší odhady těžce přestřelily, pořád jsme řádově daleko od úmrtnosti covidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasoval jsem pro ANO, ale jen z toho důvodu, že než na mě přijde řada (tipuji 8/2021), tak se už o těch vakcínách bude vědět téměř všechno. A v tom srpnu si to můžu ještě když tak rozmyslet 😄 Navíc si myslím, že výrobci vakcín budou tajně vydávat nové šarže, které budou mít míň vedlejších účinků.

Upraveno uživatelem RadekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Wanderer napsal:

http://dfens-cz.com/racionalni-nekonspiracni-duvody-proc-odmitnout-vakcinu-na-ncov-19/

Docela mě překvapuje, kolik lidí tady se do toho vrhá po hlavě.

Nemají informace ... a bohužel je ani nechtějí mít ... 

A ti co jsou momentálně kormidla, u vládnoucích elit globálně, platí ochota přijmout zodpovědnost za úmysly, ale nikoli za důsledky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Wanderer napsal:

http://dfens-cz.com/racionalni-nekonspiracni-duvody-proc-odmitnout-vakcinu-na-ncov-19/

Docela mě překvapuje, kolik lidí tady se do toho vrhá po hlavě.

Já třeba prostě věřim v otázce očkování spíš těm všem vakcinologům, virologům, epidemiologům a podobně, než ajťákovi, no. Ale je možný, že je to všechno spiknutí:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak propracovaný to asi nebude, spíš to vidím jako směsici nekompetentnosti, hlouposti a amatérismu v kombinaci s vzniklou situací, kdy se jen hromada predátorů prosadí a přiživí, situaci zneužívá. Já teda spíš věřím na vlastní rozum, tyhle manévry už se dávno vymkly představám o možném vývoji mýho světa. A to miluju postapokalyptickou tématiku.

E: Přesto jsem dal v anketě "nejsem rozhodnut".

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je taky otázka, zda když budou mít dnes používané vakcíny nějaké nežádoucí účinky, se to vůbec dozvíme, vzhledem k tomu, jaké je kolem vakcinace dnes dění (politika, nadšení, vzhlížení, naděje...). Ve farmacii se točí opravdu velké peníze.

Já nejsem žádný odpírač očkování, spíš naopak, ale znovu píšu, na můj vkus je to ušité horkou jehlou. A je mi úplně fuk, co k tomu mele nějakej jůtuber nebo píše mladá fronta dnes. A jestli jo, ne nebo nejsem rozhodnutej? Nevím. Fakt nevím. Není to u mě totiž zatím vůbec aktuální a je vlastně otázkou, jestli někdy vůbec bude. Neposílám tedy žádný hlas 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se očkovat nechám stopro.

Jediný, z čeho mám krapet mrzení je to, že nikdo nemá zájem zjišťovat hodnotu protilátek....a vzhledem k tomu, že jsem ten čínskej humus měl, možná tak předběhnu někoho potřebnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Americkej Když já ani nevim, jestli nejsem rozhodnutej 😞 Možná jo, možná ne 😞 Moc svobody tohleto, kdyby to bylo jako třeba s tetanovkou, není co řešit, ale tohle... Uvidím, až to přijde. A budeme už dál, aspoň doufám teda, páč zatím se plácáme furt na místě 😞  A některý ty úmrtí (vlastně mladých lidí), o kterých tady čtu... Je mi z toho do pláče, fakt.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem riziková skupina. Brutální nadváha, hypertenze, cukrovkář. Nekňourám, můžu si za to sám svým mizerným životním stylem. Mám rád jídlo i alkohol, jsem vod nátury lenoch. Mý krédo je "Kdyby bůh chtěl, abysme šlapali pěšky, tak by nám nedal spalovací motory!"  Fyzická námaha je můj nepřítel. Přesto se nechám očkovat asi až z donucení, pokud nebude zbytí. A že tenhle novodobej fašismus s náma ještě zatočí a nátlaku si užijem, o tom nemám pochyby. U mých nejbližších už jsou dvě oběti proticovidovejch opatření. Ne, nikdo neumřel, ale dvě dlouholetý piplaný firmy jsou vyřízený.  Kosmetickej salon s pěti zaměstnankyněma a mini řetězec obchůdků s oděvy.  Radši bych viděl volnej průběh i za cenu svýho zvýšenýho rizika úmrtí, než tu společně chcípat v celorepublikovým lágru s hadrama na ksichtech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se ockovat necham. Jednak pro sebe, abych mohl vesele fungovat a jezdit pripadne pracovne po svete. A za druhy proto, abychom vybredli z tech vecnejch lockdownu a duseni ekonomiky ve vlastni stave. A jestli se bojim? Nebojim, to bych se musel bat sednout do auta, do letadla a zahodit mobil, protoze to je moderni vydobytek pokroku stejne jako ta vakcina. Takze jediny, co me znervoznuje je, ze se vakcina k normalnimu smrtelnikovi dostane az mesice po tom, co bude proockovanej celej Izrael a pulka Nemecka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...