Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 12 minutami, Bert napsal:

Třeba to, že je málo vakcín i oproti očkovacímu scénáři číslo 3 ....

Tak to uz vlastne priznal. Rikal sice, ze to jeste neni definitivne potbrzeno, ale ze v lednu ma prijit misto 80 tisic jen 40 tisic davek. A takhle nam tu "pravdu" budou davkovat postupne. Pak najednou misto tech avizivanych 280 tisic mesicne prijde 150 nebo tak neco. 

Ad UVN a vojensti doktori - mozny to je. Preci jen uz je to hodne dlouho, co se mi tam hrabali v koleni 😀 (1995)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 18 hodinami, Bert napsal:

BINGO! :cheers:

Edit, a teď vážně: Tohle neměla být z mé strany nějaká ukázka nesmyslného lpění na definicích, ale právě poukázání na to, že kdo vir (nebo jakýkoli cizí organismus) přijme, může pak následně být jeho hostitelem, přenašečem, atd ... Což je IMHO docela průser. Ale co se dá dělat, nic lepšího zatím není.

Berte, ono taky nelze vyloučit možný scénář, že se potvrdí závažný počet případů přenosu od očkovaných vironosičů a celý covid-pas coby zdroj výhod (vstupenka k cestování do zahraničí) půjde do háje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, já to napsal zaobaleně. A to je právě to (přenosy od pseudo zdravých, rozuměj bezpříznakových), co mne děsí. No, a ve spojitosti s Covidpasem, který určitě bude, protože tento nástroj (buzerace, sledování, ....) si nenechá žádný magor, co je zrovna u moci, ujít, to bude totálně na 3,14ču.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Občan napsal:

Nenutia nas,ale prinutia nas

1) očkování bude dobrovolné ... 2) bez očkování nepojedeš do ciziny, nepůjdeš do kina, atd.

BTW, Orwell ("1984") nebyl jen spisovatel, nýbrž i vizionář...

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Jarett napsal:

133882590_Snimekobrazovky2021-01-10v12_54_33.png.d46c501ef547d0dfd6330e0a4d4219b7.png

Je vidět, že izraelci dobře reflektují svoje špatné zkušenosti z minulého století a nyní rozhodně neponechávají nic náhodě ... 

...neverim zadne statistice, kterou si nezfajsuju sam...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém vidím hlavně v organizaci, podle informací od Andreje už dorazilo okolo 100 000 dávek, ale očkovaných je zatím jenom 40 000, tak snad to stihnou spotřebovat🙂 V pondělí dorazí dalších 20 000 od Moderny a dál v týdnu 70 000 od Pfizeru. Víc bych snad ani nechtěl, bo by se to při tomhle tempu mohlo zkazit🙃

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec, podle WHO se dá interval mezi dávkami o několik týdnů prodloužit a podle některých analýz FDA prý stačí jenom jedna🙃

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/jedna-davka-vakciny-muze-ochranit-pred-covidem-proc-se-tedy-davaji-dve-40345909 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, vyrobci na tom makaj od jara 24/7 a vysly jim dve davky. Vakcin je, rekl bych logicky, nedostatek a WHO najednou zjisti ze vlastne staci jedna davka, na pohodu. Jen mi nekdo pripomente, je to ta sama WHO, ktera na jare rikala, ze Covid je povyk pro nic, za nic, nebo je to nejaka jina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...