Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 32 minutami, maama napsal:

mám za sebou jednu očkovací kampaň provedenou sice taky v době epidemie, ale v hodně polních podmínkách chudého Nigeru. jednalo se o meningitidu, která se občas v sahelovém pásu zvrhne a je třeba akce. podmínky dost primitivní ...

wow  :jawdrop: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@maama tohle mě vždycky usadí na zem. Pecka. Jsi obrovský borec a respekt. Přesně tohle si vždycky říkám, že zavřu notebook a tohle naše evropský pachtění se v excelovskejch tabulkách je promrhanej život ! Bomba chlape, víc takových lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, pocit, že se něco opravdu děje, je opojnej a později se z toho těží, když všechno nehraje do karet. ale takový opojný pocity určitě zažíváte se svýma rodinama taky, takže moc tyhle vejlety nepřeceňovat. nostalgie při prohrabávání se fotkama byla hustá, ale zase - určitě to najdete ve svým archivu taky.

hodinky - ambasadorem ničeho zajímavýho nejsem:) práci odvedly laciný digitálky obrandovaný jako Slazenger. plastovej řemínek se polámal po návratu a když jsem hledal něco lepšího, narazil jsem na chronomag. a vysnil jsem si déčka da47. dneska je mám a je škoda, že tam se mnou nebyly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ho chválíte, všichni ti zachránění Nigerijci teď už studujou mapu EU, GB nebo Skandinavie :D

A teď vážně. Musela to být životní zkušenost. Když člověk může, samozřejmě pomůže, to máme v sobě zakódovaný, taky jsem v subsaharský Africe spáchal pár dobrejch skutků ( nijak se nechci srovnávat s Maamou, to je samozřejmě jinej level). Bohužel to ale neřeší hlavní problém - že moderní výživa, zdravotnictví a obecně stxl života nejsou kompatibilní s tradičním africkým pojetím velký rodiny, je to neudržitelná kombinace. Snad tam dojde ke stejnýmu vývoji jako u nás, tj zmenšení počtu dětí v zavislosti na jejich nižší úmrtnosti, ale kolik generací to bude trvat? Panenská příroda, kde jsem před 15 - 20 lety lovil a fotil, je pryč, nezůstalo skoro nic. Nakonec zůstane pár rezervací, jinak budou všude jen města, slumy, vesnice, plantáže a čínský obchoďáky + továrny.... Mají stejný právo na štěstí jako my a je to jejich země - jen opakujou stejný chyby jako my před 100 lety, navíc v zrychleným módu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, maama napsal:

jojo, pocit, že se něco opravdu děje, je opojnej a později se z toho těží, když všechno nehraje do karet. ale takový opojný pocity určitě zažíváte se svýma rodinama taky, takže moc tyhle vejlety nepřeceňovat. nostalgie při prohrabávání se fotkama byla hustá, ale zase - určitě to najdete ve svým archivu taky.

hodinky - ambasadorem ničeho zajímavýho nejsem:) práci odvedly laciný digitálky obrandovaný jako Slazenger. plastovej řemínek se polámal po návratu a když jsem hledal něco lepšího, narazil jsem na chronomag. a vysnil jsem si déčka da47. dneska je mám a je škoda, že tam se mnou nebyly.

Za mě taky palec hore, to si někdy nechám vyprávět u piva, až situace dovolí. No a pokud jde o hodinky, tak to aspoň zachraňoval pan kolega. R0012260a.thumb.jpg.49a0fe9b627b5c656fb1fdd85fa07345.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, maama napsal:

jojo, pocit, že se něco opravdu děje, je opojnej a později se z toho těží, když všechno nehraje do karet. ale takový opojný pocity určitě zažíváte se svýma rodinama taky, takže moc tyhle vejlety nepřeceňovat. nostalgie při prohrabávání se fotkama byla hustá, ale zase - určitě to najdete ve svým archivu taky.

hodinky - ambasadorem ničeho zajímavýho nejsem:) práci odvedly laciný digitálky obrandovaný jako Slazenger. plastovej řemínek se polámal po návratu a když jsem hledal něco lepšího, narazil jsem na chronomag. a vysnil jsem si déčka da47. dneska je mám a je škoda, že tam se mnou nebyly.

Vůbec jsem to nebral o dobrodružství. To se dá vždycky nějak vydolovat i v našich končinách jak píšeš. Spíš ten smysl tý práce, dopad, umět si poradit. Všechno to co tady v naší době ecelových tabulek prostě jen promarníš čas za nějaký šestáky. Spíš povzdech o existenci než nějakým dobrodružství :) Prostě respekt před každým jako ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Žigi napsal:

Spíš ten smysl tý práce, dopad, umět si poradit. Všechno to co tady v naší době ecelových tabulek prostě jen promarníš čas za nějaký šestáky. Spíš povzdech o existenci než nějakým dobrodružství :) Prostě respekt před každým jako ty.

jo, taky se někdy zamyslím nad svou prací šéfa IT ve fabrice a ptám se sám sebe, jaký to má smysl. Jasně, fabrika funguje, sype koruny, ale když přijde jiný IT, jiná technologie, tak to všechno smažou a moje práce je fuč. Neexistoval jsem. 

Ale ochránit životy, no to je jinej level, i když si nebudou pamatovat, že jim pomohl nějaký konkrétní "František Dobrota", tak pořád tu ty lidi jsou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan krizovej manazer to ma evidentne pevne pod kontrolou. Hlavne ze ma cas jezdit do Brna nechat se fotit pro svoje volice v rezervni nemocnici / vakcinacnim centru, s jehoz vybudovanim nema vubec nic spolecneho, protoze to je ze 100% prace mistni samospravy. Ze prej jel na kontrolu. Boze, dej tomuhle narodu silu, zbavit se toho ch.ja.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, honza71 napsal:

Pan krizovej manazer to ma evidentne pevne pod kontrolou. Hlavne ze ma cas jezdit do Brna nechat se fotit pro svoje volice v rezervni nemocnici / vakcinacnim centru, s jehoz vybudovanim nema vubec nic spolecneho, protoze to je ze 100% prace mistni samospravy. Ze prej jel na kontrolu. Boze, dej tomuhle narodu silu, zbavit se toho ch.ja.

Národ není jeden člověk (i přes to že si o něm myslím své), bohužel to vypovídá hodně i o nás lidech 🤪 Pravidlo urvi si co můžeš a to nejenom u vakcín, klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Conrad napsal:

Tak jsem zvědav přišel mi termín na 19,1 do Vinohrad na první dávku zkušenosti a dojmy popíšu 

Se máš, nechceš mě vzít sebou jako svoji milovanou manželku? Paruku seženu a klidně sundám i fousy  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, African napsal:

Se máš, nechceš mě vzít sebou jako svoji milovanou manželku? Paruku seženu a klidně sundám i fousy  :D

Když já na ty zrzky moc nejsem :cheers:

Kromě toho co by tam s takovým ještě zdravým zajicem dělali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...