Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Tom4 Tak si k tomu termínu druhé dávky připočti ještě 14 dní, protože až potom se očkování uznává :speak_cool:

@odjinud To co jsem měl za žádné "vedlejší účinky" nepovažuju - prostě mi něco bodli do svalu a ne do sádla.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, organic napsal:

Kdyby to někdo hledal...https://ockoreport.uzis.cz/

Klíčenku předám polovičce, to je její, registroval jsem ji ráno a šlo to poměrně rychle :) já si počkám na další věkovou kategorii ;)

Odkaz co dával kolega je jiný, ale myslím že údaje jsou stejné. V našem kraji je největší rozdíl 3 týdny. https://ockovani.opendatalab.cz/ 

ALE! při registraci mi to nabídlo i nové očkovací centrum, které na výše uvedených odkazech není, jinak to vypadá že to všechno frčí rychle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

Včera ráno zásah Pfizerem a pak 650km celodenního "točení kolečkem" (plus vypouštění kurev podél D1) - takže těžko říct z čeho byl po ránu ten otupělý pocit namoženého/přeleženého levého ramene, jak po celovečerní kríglistice. Ale chápu že neduživým kancldiverům a hypochondrům něco podobného dovede zkazit den... :flex:

PS: Kdo si chce ušetřit trochu papírování na místě (kterou naprosto přesně popsal @Prochy68), vytiskněte a vyplňte si před každým očkováním tenhle formulář.
Těžko říct proč tu pitomost nedali do instrukcí předem, nebo proč ten checklist nemůže jediným tlačítkem do počítače překlopit sama doktorka (36 nepoužitelných pohlaví promine, ale aspoň u chlapů by se jí nemuselo ukazovat těhotenství a kojení), když se na tu anamnézu stejně ptá. Ale asi bychom měli být rádi, že sama "žádost o očkování" už v roce 2021 nemusí být okolkovaná, podepsaná a orazítkovaná i příslušnou obvoďačkou, revizním lékařem pojišťovny a předsedou uličního výboru strany v místě bydliště :wallbash:

Ono je to asi všude trochu jinak. Ve FNHK se jde nejdřív k okénku, kde se slečna ptá na pár věcí. Vydá mi kartičku s číslem a jakýsi formulář kde se ptají na pár věcí, jen se zaškrtne ANO/NE. Podle čísla jdu k ordinaci, kde mne vyzvedne sestra a uvnitř se lékařka zeptá na věci co jsou ve Tvém formuláři (srážlivost krve, alergie atd.), trvá to minutu, nic nepodepisuju, je to určitě rychlejší než kdybych ten formulář tisknul a vyplňoval předem. Navíc až do chvíle kdy mi to sama řekla jsem nevěděl že jde o vakcínu Pfizer, na kterou je formulář vázán. Takže za mne aspoň v HK dobrá organizace bez větších zbytečností, i když vylepšit se dá všechno, třeba vynechat to úvodní okénko.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netušíte prosím někdo čím se očkuje ve vojenské nemocnici, případně jestli teď i s Husákovýma dětma platí ze nejdrivejsi termíny dává v Praze o2 aréna?

Odpovím si sám aspoň na první půlku dotazu - dle open data při rozkliku na “stav vakcín” píšou vše pfizer default_smile.gif

Edit: krásný autocorrect rozklik na “rozkrok”
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, odjinud napsal:

Kdyz to tak ctu, mel to vubec nekdo bez tech vedlejsich ucinku?

Já osobně nic dramatického, trochu únava, trochu se mi motala hlava, malý náznak škrábání v krku a trochu mne bolela ruka. Mluvil jsem asi se 7 lidmi co měli podobné nebo i trochu jiné příznaky ale nic závažného. Pokud se pamatuju na očkování, která jsem absolvoval v historii (je mi 60), i tam se občas nějaký ten vedlejší krátkodobý účinek projevil, asi to k očkování patří, nikdy jsme to nějak neprožívali a tohle také asi není nijak výjimečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tom4 napsal:

Hoši, nechci machrovat, ale díky kolegou zde postnutému odkazu na to kde čím a v jakém tempu očkují jsem zvolil kombinaci nejvhodnější vzhledem k místu bydliště a momentálně si to můžete rozdat už jen o nižší stupně vítězů, pin2 doma, včelka zítra ráno.

 

2021-05-11 08.36.08.png

rovnou je tam termín druhé dávky poslední týden v červnu, Pfizer

A sakra, nerad bývám druhý...ale furt lepší než třetí, Kuncáka musím natřít  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

A sakra, nerad bývám druhý...ale furt lepší než třetí, Kuncáka musím natřít  :thumbsup_anim:

Jojo 18.5 první termín :-))). 

Jen je blbý, že se bojím injekci.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, habadej napsal:

Včera s manželkou první dávka v Dobřichovicích. Já vůbec nic necítím, akorát teda jako kdyby mi dal někdo pěstí do ramene a manželka je trochu unavená, říká, že jakoby po kalbě.

Včera taky v Dobřichovicích Pfizer, večer zlehka 2 piva a pohoda. Trochu bolí rameno jak píšeš..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...