Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já se v pátek 7.5. v poledne registroval do FN Olomouc, asi za hodinu mi přišla sms s PINem a pak mi systém nabídnul první volné termíny v neděli 9.5. ráno. Očkování a to všechno kolem bylo vyřízeno během chvilky, mají to tam už docela zmáknutý. Asi za 30 minut jsem byl venku, i s povinným odpočinkem po píchnutí v čekárně. Kámoš se registroval 5.5. do Vojenské v Olomouci a teprve dnes mu přišel v sms PIN.

Taky mě trochu bolela ruka, jinak nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Moty napsal:

Tak už je to 24h a furt nic, asi jí nepotřebuju

Taky furt nic, každopádně jak rozvolnili ubytování, hned jsem zavelel doma s děckama odjezd na hory..takže potřebuji bodnout příští týden, jinak pak až za 14 dní.....já mám furt něco extra :D Doufám, že to nebudu muset rušit, to bych tůze nerad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Registroval jsem mámu, konečně si dala říct, vybrali jsme místo kde to jde rychle, a když jsem tam byl jako doprovod prej co tady okouním :)

Jako podotýkám že to je pod Agelem, a je to pěkně zorganizované, od městské polis venku která tě navede na parkování, pro lidi na očkování je bez placení!, až po koordinátory uvnitř.  Povídám že jsem doprovod, ale kdyby se máma jako na poslední chvíli rozmyslela tak že klidně nastavím ruku jako náhradník 😂

Pro změnu moje proříznutá pusa a prostořekost nepřinesla problém ale úplně opačný efekt, registrace jako náhradník. A rovnou píchanec. 

 

20210512_105205_copy_600x800.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V úterý jsem jel na služebku na Slovensko. Než jsem sednul do auta, udělal jsem si registraci. První SMS přišla obratem v 5:39 a v šest jsem vyjel. Druhá SMS s PIN2 v 6:57. Sjel jsem z dálnice na čerpací stanici a vybral termín. Dnes jsem byl na první dávku ve 12:45 na Brněnském výstavišti.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 5. 2021 v 10:06, African napsal:

Taky furt nic, každopádně jak rozvolnili ubytování, hned jsem zavelel doma s děckama odjezd na hory..takže potřebuji bodnout příští týden, jinak pak až za 14 dní.....já mám furt něco extra :D Doufám, že to nebudu muset rušit, to bych tůze nerad.

Tak co, Vlasto? Já furt nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak hned jak to bylo možný 11.5. 0.00 hod věk 45 a výš jsem se ráno v 5.50 registroval a v 8.10 jsem měl termín na 13.5 7.15 na výstaviště v Brně. Příjezd v 7.00 a odjezd 7.35. Hotové, vybavené. Tady se teda ministerstvo a zdravotníci s organizací vytáhlo. Palec hore. Další dávka 24.6. 7.15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já půjdu, asi bych nebyl úplně nadšený z Astry, ale ostatní až na pár alergických reakcích ok a to se to teď sází v milionech denně celo-Evropsky.

Samozřejmě komplikace, co se mohou projevit později jsou risk a to je pak na každém, ale zatím žádná ofiko zpráva co by něco podbného potvrdila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

Taky furt nic, někde jsem slyšel že nejdřív berou šeredy a  fešáci jdou prý až nakonec 😂

 

před 4 minutami, Moty napsal:

JO, tak to máme stejný info😆😆😆😆😆😆

Hele, vy dva kašpaři. Já to slyšel úplně jinak:cheers: . Prej ty, co neuměj ani pořádně vyplnit přihlášku, budou brát ke konci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, kuncák7 napsal:

 

Hele, vy dva kašpaři. Já to slyšel úplně jinak:cheers: . Prej ty, co neuměj ani pořádně vyplnit přihlášku, budou brát ke konci. 

A tak to je taky možný, já ti teď objednával novou garnýž co na ní kluk podnikl horolezecký jump a manželka že prý rychle. Dva týdny garnýž nikde, když jsem si uvědomil že jsem ji objednal na Slovensku. Chtěla dřevěnou, po dvaceti dnech přišla s údivem plechová. A třešnička na dortu, že jsem navíc objednal o rovný metr kratší, tam prostě už nešlo víc pokazit :D Takže je úplně možné že jsem se zaregistroval do nějakého očkovacího centra v Tanzánii....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, African napsal:

A tak to je taky možný, já ti teď objednával novou garnýž co na ní kluk podnikl horolezecký jump a manželka že prý rychle. Dva týdny garnýž nikde, když jsem si uvědomil že jsem ji objednal na Slovensku. Chtěla dřevěnou, po dvaceti dnech přišla s údivem plechová. A třešnička na dortu, že jsem navíc objednal o rovný metr kratší, tam prostě už nešlo víc pokazit :D Takže je úplně možné že jsem se zaregistroval do nějakého očkovacího centra v Tanzánii....

 

Mám PIN2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...