Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 hodinami, African napsal:

A tak to je taky možný, já ti teď objednával novou garnýž co na ní kluk podnikl horolezecký jump a manželka že prý rychle. Dva týdny garnýž nikde, když jsem si uvědomil že jsem ji objednal na Slovensku. Chtěla dřevěnou, po dvaceti dnech přišla s údivem plechová. A třešnička na dortu, že jsem navíc objednal o rovný metr kratší, tam prostě už nešlo víc pokazit :D Takže je úplně možné že jsem se zaregistroval do nějakého očkovacího centra v Tanzánii....

 

Ty kráso, aby se ti neozvala veterina, že už mají očkovací látku na tu vzteklinu připravenou :D.

Já se registroval v úterý dopoledne, ve středu PIN 2, dnes mi to šlehli a celé to netrvalo ani 30 min. Ostrava Černá louka super, nikde jsem nečekal. Tohle fakt funguje skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Gustaf napsal:

Jj, Honza to psal o pár postů níže... nevšiml jsem si....

Afriho nech, ten by se fakt přeregistroval na tu veterinu a očkování proti vzteklině :-)), kdo ví, na co čeká teď 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestresuj, mám to dva dny za sebou a kromě bolesti ruky a trochu únavy se nic nedělo. Ruka mě bolela po tetanovce mnohem víc a déle. Manželka to samé, doporučený klidový režim jsme dodržovali, žádnej sport ani zahrada. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Moty napsal:

Tak sem v pérdeli, registrace na 23.5. a druhý termín 4.7. což sme na dovolený, to snad nechám propadnout a dám se jinam, kurník šopa

U mě to bude také oříšek se trefit, za dva týdny jedu s děckama hory, hned po tom Rakousko a už to pojede.... :guitar: Škoda že si člověk z nějákých třeba dvou, tří termínů po týdnu nemůže vybrat. Dej vědět jak jsi to vyřešil ať vím co mě čeká, pokud tedy někdy příjde ten druhý PIN :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...