Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím. Jak to je po té druhé dávce. To jako že pošlou mejlem certifikát, ten si vytisknu a budu s ním chodit všude kde bude třeba? To abych si jich vytiskl vagón a pořád obměňoval za nový. Při představě, že ti ho někdo polije pivem a nebo nedej bože poblije, tak už teď z toho mám strach. Třeba kdyby byla nějaká kartička, co se vleze do peněžemky. To je nenapadlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, petr_cha napsal:

Pro mobil vymeslej aplikaci a melo by to byt videt i v portalu obcana, tam jsem videl pripraveny odkaz na server ockovani..


https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozstrel-dzurilla-zmocnenec-pro-it-ockovani-covidpas.A210511_162122_domaci_klf

 

No ale spousta lidí nemá chytrej mobil a hodně lidí ho s sebou nenosí. Pro jistotu, abych nebyl hlídanej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skodna - ale to je blby, bez chytryho mobilu ten cip do Gatese nefunguje 
Tak nevis, cim se skodna zivi.. treba je pytlak, teda skodna.. :-)

Skodna: kdyz nemas mobil, tak vytisknout a zalaminovat.. velikost nevim, prijde mi to jako A4..
https://cloud.tapatalk.com/s/609eb16481c84/ockovaci-certifikat.pdf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, skodna napsal:

Zdravím. Jak to je po té druhé dávce. To jako že pošlou mejlem certifikát, ten si vytisknu a budu s ním chodit všude kde bude třeba? To abych si jich vytiskl vagón a pořád obměňoval za nový. Při představě, že ti ho někdo polije pivem a nebo nedej bože poblije, tak už teď z toho mám strach. Třeba kdyby byla nějaká kartička, co se vleze do peněžemky. To je nenapadlo?

Jj certifikat e-mailem s qr a čárovým kódem, předpokládám, ze je to provizorium, než bude slavná aplikace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, vwtyp11 napsal:

Jj certifikat e-mailem s qr a čárovým kódem, předpokládám, ze je to provizorium, než bude slavná aplikace :)

Lze pozadat na ockovacom miste a vystavi, dale pok na portale.. https://covid.gov.cz/situace/registrace-na-ockovani/certifikat-o-provedenem-ockovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, skodna napsal:

Zdravím. Jak to je po té druhé dávce. To jako že pošlou mejlem certifikát, ten si vytisknu a budu s ním chodit všude kde bude třeba? To abych si jich vytiskl vagón a pořád obměňoval za nový. Při představě, že ti ho někdo polije pivem a nebo nedej bože poblije, tak už teď z toho mám strach. Třeba kdyby byla nějaká kartička, co se vleze do peněžemky. To je nenapadlo?

Ale kuš někam s kartičkou 😉 Jediná věc co není nezbytná a má v mé peněžence místo jsou štědrovečerní rybí šupiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co už. Pokud budu (budem) chtít někam vyrazit, tak hold kancelářský složky s potvrzením pod křídlo a hurá do víru velkoměsta. 

Jinak já měl v den vpichu docela silný průjem, druhý den už pohoda. Z jídla to nebylo žena vaří kvalitní domácí baštu. Možná od nervů, ale pak nechápu proč celý den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, skodna napsal:

No co už. Pokud budu (budem) chtít někam vyrazit, tak hold kancelářský složky s potvrzením pod křídlo a hurá do víru velkoměsta. 

Jinak já měl v den vpichu docela silný průjem, druhý den už pohoda. Z jídla to nebylo žena vaří kvalitní domácí baštu. Možná od nervů, ale pak nechápu proč celý den. 

Vždyť máš na výběr. 

Nemusíš vůbec chodit na očkování a když už sis tam omylem zabloudil pro ten chip a nemáš ten mobil, aby Tě nemohl nikdo sledovat v Tvojí utajené činnosti nech si ten doklad schválně doma. Ty si 007? Když si ty Tvoje stesky přečte normální člověk, těžko se mu to pobírá. Stále máš s něčím problém 😞

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...