Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 29 minutami, dawe009 napsal:

No..to o té vzkvétající ekonomice a turistickém ruchu v Anglii a Izraeli bych asi pomlčel..ale jinak je to logické samozřejmě. Nikde se tam taky nemluví o tom, že zatím nikdo moc neví, jestli to v těle nemůže do budoucna udělat nějaký velký špatný..

Jinak očkovat se nechám, nejsem žádnej konspirátor, ale nijak zvlášť nadšenej z toho nejsem.

Jedina vakcina, o ktere vim ze sve praxe 35 let, ze se stahovala kvuli vetsimu mnozstvi nezadoucich ucinku,  byla ruska vakcina TBC. Je pravda, ze spousta leku se stahuje z distribuce kvuli nezadoucim ucinkum i po letech uzivani po celem svete. Velky prusvih byl pred lety Kontergan v Anglii u tehotnych. U schvalenych vakcin proti Covidu nepredpokladam zadne problemy... a vice nez rok od prvnich aplikaci protilatky drzi velmi dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ma zustat u toho prvniho. Tvoje zdravi, Tvoje volba. Vyroky o jakemsi verejnym zdravi a podsouvani, ze zdravy clovek se ma v ramci jakehosi verejnyho blaha naockovat, a kdo to nepochopi ,tak pod sankcemi vylouceni z verejneho zivota, tak to je skutecne spatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, odjinud napsal:

Ma zustat u toho prvniho. Tvoje zdravi, Tvoje volba. Vyroky o jakemsi verejnym zdravi a podsouvani, ze zdravy clovek se ma v ramci jakehosi verejnyho blaha naockovat, a kdo to nepochopi ,tak pod sankcemi vylouceni z verejneho zivota, tak to je skutecne spatne.

To v Čechach a jinde v Evrope funguje uz leta a nikomu to extra nevadilo a neresilo se to tak masivne jako nyni a taky po cele Evrope. Leta letouci byl vstup do predskolniko zarizeni podminen ockovanim MMR a krome nekolika silenych matek a spolku Rosalio to nejak moc neresil. A pak tu mame mnoho povinnych ockovani a taky to nikdo neresi. A krome toho... kazde ockovani je podavano zdravemu cloveku      🙂 z vice duvodu... aby neonemocnel , aby nemoc ev. nesiril a prave kvuli verejnemu blahu nak pises.. a to je prave vytvoreni kolektivni imunity, ktera mimo jine i ochrani ty jedince, ktere nelze kvuli kontraindikaci naockovat. Napr. pokles proockovanosti proti cernemu kasli vedl v poslednich letech v cele Evrope k lokalnim epidemiim cerneho kasle i u dospelich.. nekdy i s fatalnim koncem. Za par let budou lidi sami chodit na preockovani Covid a nebudou o tom moc premyslet.. proste se to zazije... CR je specificka obecnym odporem proti dobrovolnym ockovani, v At, De je ockovano proti chripce 70-80 procent populace, u nas tusim 6-8... a podobne treba u klistovky. Kdyz onemocni klistovkou dite, tak jde za tyden z nemocnice, kdyz clovek 60+, tak casto neprezije nebo odjede na voziku.....

Ale respektuji kazdeho volbu, nikdy jsem nikoho nenutil a odmitace povinnych ockovani nikam nebonzoval... jen jsem jim doporucil abz si nasli nekoho jineho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ona je to desna prdel, corona a očkováni. Taky jsem měl na háku media a roušku. Pak mě poprosili, abych pomohl v nemocnici s tlumocenim na JIP covid, nebudu dlouho rozepisovat, ale řeknu jen, ze když vidis “prvni linii” změníš názor hodně rychle. Ještě nedávno umírali lidi mladší než já a kecy o nadvaze a chronických onemocněních, v tom nehráli roli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, geometr napsal:

Čekáme se ženou na PIN2. Já teda furt ještě nejsem pevně rozhodnutej, ale žena nás zaregistrovala.

Mám to naprosto stejně- "přesvědčilo" mě pouze to , že chci cestovat ven a nechci procházet kolečkama - testování, karanténa,..... Zítra mám první termín. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, geometr napsal:

No, já už to tu možná psal, že tohle je na mě trochu moc svobody rozhodování a taky trochu moc rychle vymyšlený vakcíny (jinak proti očkování obecně nic nemam), tak to ale vypadá, že to mam befelem (teda vlastně asi nátlakem) od ženy :D

No jak to tedy cele dopadne, kdyz jsi 463 let napred? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Kotlick napsal:

Nevíte jak dlouho se čeká na PIN2 v Ostravě na Černé louce? Udělal jsem registraci ráno okolo 9. Tak čekám.

Tady podle skupiny ve které jsi jsou podrobnosti:

https://ockovani.opendatalab.cz/misto/1295fe02-0319-40e4-a482-d4b8a0bfe138#registration

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2021 v 8:06, vwtyp11 napsal:

Hele ona je to desna prdel, corona a očkováni. Taky jsem měl na háku media a roušku. Pak mě poprosili, abych pomohl v nemocnici s tlumocenim na JIP covid, nebudu dlouho rozepisovat, ale řeknu jen, ze když vidis “prvni linii” změníš názor hodně rychle. Ještě nedávno umírali lidi mladší než já a kecy o nadvaze a chronických onemocněních, v tom nehráli roli...

O nadváze a chronických onemocněních to nejsou kecy a roli to hraje v každým kritickým stavu (což neznamená, že nebyli mrtví i mezi zdravými), ale jinak máš pravdu - bylo / je to hrozný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Tak první injekce za mnou, ani to nebolelo :-). Doufám, že bude vše ok. V O2 to fakt odsejpa.

byl jsem včera Pfizer v Pakulu na Vyšehradě. Stejná zkušenost, no problem,  člověk si to své osobní hrdinství rozmyslí, když zjistí, že by neprojel přes čáru ani do Rakous a navíc bez přítelkyně. Holky a baby co dělají ve zdravotnictví jsou prostě nekompromisní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...