Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

V 16. 5. 2021 v 18:52, mtruelle napsal:

To v Čechach a jinde v Evrope funguje uz leta a nikomu to extra nevadilo a neresilo se to tak masivne jako nyni a taky po cele Evrope. Leta letouci byl vstup do predskolniko zarizeni podminen ockovanim MMR a krome nekolika silenych matek a spolku Rosalio to nejak moc neresil. A pak tu mame mnoho povinnych ockovani a taky to nikdo neresi. A krome toho... kazde ockovani je podavano zdravemu cloveku      🙂 z vice duvodu... aby neonemocnel , aby nemoc ev. nesiril a prave kvuli verejnemu blahu nak pises.. a to je prave vytvoreni kolektivni imunity, ktera mimo jine i ochrani ty jedince, ktere nelze kvuli kontraindikaci naockovat. Napr. pokles proockovanosti proti cernemu kasli vedl v poslednich letech v cele Evrope k lokalnim epidemiim cerneho kasle i u dospelich.. nekdy i s fatalnim koncem. Za par let budou lidi sami chodit na preockovani Covid a nebudou o tom moc premyslet.. proste se to zazije... CR je specificka obecnym odporem proti dobrovolnym ockovani, v At, De je ockovano proti chripce 70-80 procent populace, u nas tusim 6-8... a podobne treba u klistovky. Kdyz onemocni klistovkou dite, tak jde za tyden z nemocnice, kdyz clovek 60+, tak casto neprezije nebo odjede na voziku.....

Ale respektuji kazdeho volbu, nikdy jsem nikoho nenutil a odmitace povinnych ockovani nikam nebonzoval... jen jsem jim doporucil abz si nasli nekoho jineho...

Díky za tahle slova, souhlasím s každým z nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Ivan Lelák napsal:

Díky za tahle slova, souhlasím s každým z nich.

To jsem rad :-). Zitra jdu na druhou davku AZ, prvni v pohode. Tahle vakcina neni vubec spatna, doplatila na spatne PR a nepravidelne dodavky. Mozne nezadouci ucinky nahlasene byly mohutne rozmazavany. Ja osobne po vakcine teto konstrukce predpokladam delsi pretrvavani protilatek nez u mRNA vakcin, ale uvidime.....

no a zitrejsim ockovanim pro mne tahle podivna etapa zivota konci a za par dni vypadnu do milovane Bretane. Francouzi stale pozaduje na vstupu PCR, podle znamych ovsem na hranicich v Saarbruck neni ani noha:-)....papir mit budu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, garisz napsal:

Ženská už je naočkovaná asi měsíc, já jdu tenhle týden. Volba byla jasná. Než sedět doma a nemoci přejet hranice 😝. Teď byla ségra v Chorvatsku a každé hranice chtěli vidět certifikát o očkování.

Proto taky šla má hrdost a odpor stranou. Nechci tady jen sedět a čumět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, geometr napsal:

Takže kdyby se mohlo cestovat po vypití 2 dcl kyseliny sírový, vypili byste je jo? Já nevim, já se teda necham naočkovat kdyžtak hlavně kvuli sobě, ne kvuli cestování.

No, to asi ne, přitáhl si to za vlasy. Kvůli sobě bych to ale rozhodně nedělal, myslím si, že mám dost protilátek tu nemoc zvládnout. Nehodlám se ale degradovat na člověka druhé kategorie, což se tu děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, geometr napsal:

Jo přitáhl (za vlasy) 🙂  Ale někdy mi přijde, že jsou lidi s tim cestovánim jak jatý. Moh bych napsat viz loňský jaro a zbytky italskejch lyžařů, ale bůhví, jestli to mělo vliv a ten průšvih by nepřišel i bez toho. Ale s tou degradací máš možná pravdu. Divná doba 😞

Už nejde jen o cestování, ale běžný život jako pivko na zahrádce, kadeřník, posilovna a další.... Prostě už je předem daný že očkovaný to bude mít snadnější. A malá vsuvka, PIN2 ještě nemám a to jsem se chtěl sázet.... 😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, geometr napsal:

Jo přitáhl (za vlasy) 🙂  Ale někdy mi přijde, že jsou lidi s tim cestovánim jak jatý. Moh bych napsat viz loňský jaro a zbytky italskejch lyžařů, ale bůhví, jestli to mělo vliv a ten průšvih by nepřišel i bez toho. Ale s tou degradací máš možná pravdu. Divná doba 😞

Jo, proto jsem tady takhle ptal:

Ale nějak mi přijde, že to je spíš menšinovej názor. Za sebe můžu každopádně zopakovat, že pokud bych si aspoň nemyslel, že mi to k něčemu je, tak bych do toho asi nešel.

Edit: poněkud vyhraněněji je tenhle názor pospsanej tady:

https://dfens-cz.com/proc-se-nenecham-ockovat-proti-covidu/

 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, African napsal:

Už nejde jen o cestování, ale běžný život jako pivko na zahrádce, kadeřník, posilovna a další.... Prostě už je předem daný že očkovaný to bude mít snadnější. A malá vsuvka, PIN2 ještě nemám a to jsem se chtěl sázet.... 😂 

Nevím, asi bych se zkusil preobjednat jinam. Tohle je už dost dlouho 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, warann napsal:

Edit: poněkud vyhraněněji je tenhle názor pospsanej tady:

https://dfens-cz.com/proc-se-nenecham-ockovat-proti-covidu/

 

Názory na státní aparát a ukrajování našich svobod budu mít asi dost podobný jako autor článku, přesto je pro mě nepochopitelný, že někdo reálně riskuje svůj život (a blízkých), aby jakože vyjebal se systémem. Tipuju, že tenhle názor má proto, že to nebere dostatečně vážně (přestože by tuhle možnost asi nepřipustil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, kuncák7 napsal:

Nevím, asi bych se zkusil preobjednat jinam. Tohle je už dost dlouho 

V naší nemocnici normál 2-3 týdny....je to stále na klid, času na první cesty mám dost, akorát už budu muset ladit, příští víkend jedu na hory a potit pod peřinou se tam nehodlám :D Dost lidí co znám se registrovalo po mě a už mají termín, takže asi nějaké to síto stále funguje...ale jak říkám, no stres :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se ockovat nechal, protoze tak nejak duveruju tomu ze je to bezpecny a zaroven tam jsou mimo zdravi i jiny benefity, navic kolektivni imunita je IMO dulezitejsi nez zdravi jednotlivce. Zaroven jako pro podnikatele pro me onemocneni neni dovolena za 100%. Me se zatim Covid mimo “izolace” doma nijak nedotknul, prace mame spoustu, nestradame. Zarazi me ovsem reakce nekterych lidi treba z gastra kteri se rozhodne nenechaji ockovat, protoze konspirace, nahubek, kontrola obcanu a ja nevim co jeste. Pritom oni by prece meli byt prvni kteri by meli chtit navrat k normalu. Po celou dobu lockdownu zaroven vykrikovali jaky je to bezpravi co se deje. Nechapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...