Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, Murphy97 napsal:

Lidl naproti

 

před 12 hodinami, Jeremy napsal:

OC Harfa, 3h zdarma snad..

 

 

před 12 hodinami, KralJan napsal:

Parkoval jsem v OC Harfa v neděli a parkování zdarma celý den. Dokonce mají uvnitř šipky které tě navedou k východu směrem k ockovacimu centru 

Díky kluci, to už si vyberu👍🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak včera první dávka Pfizer, dneska trochu bolí rameno, jinak pohoda. 

Ke konverzaci výše, stran motivace k očkování:

Rodiče 70+ se šli očkovat, protože to nechtěli chytit resp. dělali to kvůli zdraví. 

Já se ženou taky tak. Letos nikam nejedu, makám na stavbě domu, takže mi nějaké cestování může být buřt. I tak jsem se ale nechal očkovat, protože to nechci chytit a mít nějaké dlouhodobé problémy a z toho vyplývající zastavení stavby domu, komplikace pro ostatní členy domácnosti s karanténou atd. atp. 

Zahrádky jsou mi taky buřt, mám na stavbě plnou lednici piva a soused chlazení a výčep, ale i přesto jsem se nechal očkovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že je každého názor na to, proč se nechá očkovat či případně ne, jen jeho věc. Trochu se mě dotýká názor jako - debilní názor a podobně, ale budu respektovat i názor, se kterým nesouhlasím.

Já dnes 2 den po a skoro cítím, že zvýšená teplota? Rameno mě nebolelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja po Janssenu, sice udavana mensi ucinnost (67%), ale aspon mam uz certifikat. 

jinak tady zajimavy prehled, cim ockuje svet, vcetne ruznych exotickych zemi 

https://www.google.co.uk/amp/s/www.seznamzpravy.cz/clanek/cesko-v-zebricku-zemi-stoupa-vakcinu-zatim-dostalo-pres-150-tisic-lidi-138730%3famp=1

754FEE21-0CC7-45F7-8EB5-06BC6F7ACC27.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Kairos napsal:

Po prvni davce mi mama 70+ rozhodne doporucovala si taky slehnout, po druhe davce uz nikdy vic neco takoveho nechce ani videt /manzel cca 80 to same/, pred vice nez 30 lety, nez jsme jeli na cviceni do Ruska, nam pichli dobrotu, ze kamarad mel po tele 5cm puchyre a i z oci mu tekl hnis, takze drzim palce vsem cestovatelum a navstevnikum zahradek, ja to budu radsi provozovat ilegalne, vzhledem k tomu, ze i ockovany muze byt roznasec, nikomu nezaskodim

Asi největší sračka co jsem tu četl 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Osobně si myslím, že je každého názor na to, proč se nechá očkovat či případně ne, jen jeho věc. Trochu se mě dotýká názor jako - debilní názor a podobně, ale budu respektovat i názor, se kterým nesouhlasím.

Já dnes 2 den po a skoro cítím, že zvýšená teplota? Rameno mě nebolelo.

Přesně jak píšeš, každého věc. Osobně reaguju (i face to face) jen na totální hoaxy, jako změny DNA, Gatesovo chipy atd. atp. a taky nářky lidí, kteří si chtějí nárokovat zcela nenárokové služby a zboží, které jsou limitovány testy nebo očkováním... Bohužel v mém okolí to jsou pořád stejní lidé, kteří před koronou nadávali na něco jiného, teď nadávají na testy a očkování, a jak je ten stát zaklekl a nutí je se očkovat/testovat kvůli cestování apod. Nenutí, testy/očkování většinou požaduje stát do kterého jedou (chtějí jet)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak jiste, jde o nazory a je mi jedno kdo se necha ockovat. 

Me jen desi, jak se lidi nechali velmi lehce zmanipulovat. A jsem presvedceny, ze kdyby tem, co se ted nechavaji ockovat, nekdo treba pred dvema lety rekl, ze aby mohli vycestovat, nebo mohli jit do sauny, se budou muset ockovat, by reagovali, ze to je uplna ... nesmysl. Jako bych vam ted rekl, ze za 2 roky se budes muset nechat nachipovat, abys mohl ven. V podstate nemyslitelne, ale stejne jako pred covidem, ze budes potrebovat ockovani, abys mohl na zahradku.

Pro me je to desive, jak malo staci, aby se lidi nechali zmanipulovat. 

Z meho pohledu je reseni lek pro akutni pripady a ne polofunkcni ockovani. Ale mozna by to tolik neneslo, nevim.

Budte zdrávi🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, geometr napsal:

Hmm. Tak se to asi prozatím vyřešilo za mě samo. Přišel PIN2, termíny nabídnuty 2 (2 dny po sobě), bohužel tak, že druhá dávka padne na dny, kdy budu pryč. A asi to jde řešit jen novou registrací a PINama (?) 😞

Už to tu psali, zavoláš si na 1221 a oni ti druhý termín upraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Kotlick napsal:

Přesně jak píšeš, každého věc. Osobně reaguju (i face to face) jen na totální hoaxy, jako změny DNA, Gatesovo chipy atd. atp. a taky nářky lidí, kteří si chtějí nárokovat zcela nenárokové služby a zboží, které jsou limitovány testy nebo očkováním... Bohužel v mém okolí to jsou pořád stejní lidé, kteří před koronou nadávali na něco jiného, teď nadávají na testy a očkování, a jak je ten stát zaklekl a nutí je se očkovat/testovat kvůli cestování apod. Nenutí, testy/očkování většinou požaduje stát do kterého jedou (chtějí jet)....

 

Před hodinou, Marfael napsal:

Vsak jiste, jde o nazory a je mi jedno kdo se necha ockovat. 

Me jen desi, jak se lidi nechali velmi lehce zmanipulovat. A jsem presvedceny, ze kdyby tem, co se ted nechavaji ockovat, nekdo treba pred dvema lety rekl, ze aby mohli vycestovat, nebo mohli jit do sauny, se budou muset ockovat, by reagovali, ze to je uplna ... nesmysl. Jako bych vam ted rekl, ze za 2 roky se budes muset nechat nachipovat, abys mohl ven. V podstate nemyslitelne, ale stejne jako pred covidem, ze budes potrebovat ockovani, abys mohl na zahradku.

Pro me je to desive, jak malo staci, aby se lidi nechali zmanipulovat. 

Z meho pohledu je reseni lek pro akutni pripady a ne polofunkcni ockovani. Ale mozna by to tolik neneslo, nevim.

Budte zdrávi🙂

Ale to i v mém okoli. Navíc v psaném projevu jsou nepřesnosti, které si vysvětlíš vždy jen další, nejlépe osobní komunikaci. Cestování je věc, kterou zmiňují první, ovšem jen zmiňují ty obstrukce proč ne- občan druhé kategorie. Těžké vysvětlit psaním.

Teď jsem urazil Marfaela, ač jsem to tak nemyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pebe napsal:

Už to tu psali, zavoláš si na 1221 a oni ti druhý termín upraví

Já teda na 1221 volal a druhý termín mi upravit odmítli. Řekli mi, že mi rezervaci zruší a pošlou nový PIN2 a mám se zaregistrovat znovu. To jsem samozřejmě odmítl,ale už teď vím, že druhý termín nemůžu 😞

Tak to asi zkusím znova až budu mít po první dávce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, kral083 napsal:

Já teda na 1221 volal a druhý termín mi upravit odmítli. Řekli mi, že mi rezervaci zruší a pošlou nový PIN2 a mám se zaregistrovat znovu. To jsem samozřejmě odmítl,ale už teď vím, že druhý termín nemůžu 😞

Tak to asi zkusím znova až budu mít po první dávce.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/neprijdete-na-druhou-davku-budete-mit-trochu-problem-vzkazuje-svrcinova-40360956#seq_no=3&source=hp&dop_id=40360956&dop_ab_variant=0&dop_req_id=Fs4vDbjZ9Pa-202105211917&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako mě trochu sere, že někdo vymyslí nějakej registrační / rezervační systém na netu a já pak budu někam volat? Notabene se dozvím, že budu muset volat, až když naťukám PIN2 a vyblije to defacto dva pevný termíny. Sorry jako. To je, jako když mi někdo pošle mail a já mu odpovím, aby mi zavolal. Tady někdo přemejšlel, ostatně jako celou dobu trvání týhle krize. Beru aspekty kolem - množství příjemců, množství vakcín, množství aplikujících, ale právě proto, ne? Na to stavím software / aplikaci, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...