Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ono je to s tou zmenou terminu dost mozna slozite zamerne. Kdyby to bylo jednoduche na par kliknuti, lidi by to menili jak zjednany, kvuli kazde blbosti. A v tech poctech, pri te slozite organizaci atd., by ten system sel do kopru uplne. Kolik z nas zmeni termin u zubare, kdyz vi ze novy dostane za pul roku? Jasne, mam stesti ze mi to s nicim nekoliduje, ale i tak. Navic se to da relativne jednoduse napocitat. Vim ze termin dostanu v radu dnu, druha davka +42 a hned vim na cem jsem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě, máš pravdu. Přiznám se, že tenhle chladnokrevný kalkul jsem při honbě za volnými termíny v O2 nespustil. Termíny mi mizely před očima, takže když jsem se na třetí pokus zaregistroval na příští neděli, nedošlo mi, že druhý termín budu mít v kolizi. Jako možná by tam mohl být vidět i ten druhý termín,ale jak říkám, moje chyba. 

Přeložit to zkusím, když to nevyjde, nějak se holt budu muset zařídit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, DavidLC napsal:

Mám první AZ za sebou (už je to dýl)a nějak jsem neřešil druhý termín. Prostě jak to vyjde. Kdyby tady byla situace jako v únoru, březnu, tak asi každý šoupe nohama, hlavně ať jsem o.k.  Dovolená nedovolená....

Dtto, první AZ 24.2, druhá teď ve středu. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, mtruelle napsal:

Dtto, první AZ 24.2, druhá teď ve středu. ...

Tak ať to maká a zlé pryč 😉

Většinu toho co jsi shrnul o AZ jsem načetl a i když to u mě bylo v době, kdy se psalo o trombózách, tak jsem neváhal...  já ředím Eliquisem, takže pojistka 🙂.

Na druhou jdu v červnu, tak uvidím co a jak. Bylo mi 2 dny nic moc, ale nic co by nešlo rozleštit, teda překonat 🙂

 

 

 

 

 

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, DavidLC napsal:

Tak ať to maká a zlé pryč 😉

Většinu toho co jsi shrnul o AZ jsem načetl a i když to u mě bylo v době, kdy se psalo o trombózách, tak jsem neváhal...  já ředím Eliquisem, takže pojistka 🙂.

Na druhou jdu v červnu, tak uvidím co a jak. Bylo mi 2 dny nic moc, ale nic co by nešlo rozleštit, teda překonat 🙂

 

 

 

 

 

  

Já byl po obou dávkách druhý den takovej potivejsi, trošku bolely svaly. Každopádně ve středu Druha dávka a v pátek s vakcinačním certifikátem, pCR testem, prohlášením o zdravotním stavu a povolením pohybu v nočním zákazu jsem vyrazil do Francie....ani na jedněch hranicích ani noha, dálnice jak vymezené, 1400 km za 13 hodin za dodržení rychlostních limitů, pokuty jsou tu citelné.

Upraveno uživatelem mtruelle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se to vyřešilo samo 🙂  Ten první PIN2 s nevyhovujícíma termínama jsem nechal propadnout (tj. nevybral a nezarezervoval jsem žádnej nabízenej termín do stanoveného data) a dnes přišel novej PIN2 (resp. staronovej - je to to samý číslo jako minule) a tam už jsem si termín vybral. Pokusnejm králíkům zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...