Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Hmm, tak samozřejmě, že já musím mít něco extra. Vakcina Moderna 1. dávka včera po obědě. Odpoledne klidovej režim, jen jsem vyzvedl děti z kroužku a doma jim udělal polívku. V noci bolesti hlavy, svalů a kloubů, otok a bolest ramene s vpichem, a nevolnost, vzal jsem Aspirin. Ráno to samý, a pozor - brnění ksichtu a zhoršení zraku. Do devíti jsem byl schopen číst jen s lupou (... voči jsem si fakt umyl :)). Teď už se to lepší.

Ten zrak se nikde na netu v kontraindikacích na Modernu nezmiňuje... to je martarovo extrabuřt, heč.

Edit: jo a zvýšená teplota a chvilema třesavka.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ještě jsem dostal jedno doporučení od lékárníka FN, že je dobré před očkováním užít jednu běžně dostupnou a volně prodejnou tabletku proti alergii, např. Alerid, Zodac, Zyrtec apod., prý to zmírní případnou reakci na vakcínu.

Já si vzal před první dávkou Alerid a reakce na vakcínu byla velmi mírná, ale jak by to bylo bez té tabletky nevím. Klinickou studii jsem na to nedělal, ale Arenberg by mohl, co? 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nikdo na místě před Pfizerem ničím nepoučil, žádnou kartičku nedal, ani se na nic(kromě toho, jestli jsem pravák nebo levák) neptal, takže mně po očkování nic nebylo😉 A vakcínu jsem podle portálu občana opravdu dostal🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhej den po Moderně: všechny problémy odezněly, zůstala jen poměrně silná bolest ramenního svalu, přesně teda spodního cípu deltoidu. Spát se na tom nedá ani omylem, při zvedání paže to vadí. Jinak už všechno cajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...