Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak ja tomu nerozumim. 1. 7. jsem byl na druhe davce Pfizer, covidpass v te jejich slavne aplikaci Tecka hned od nasledujiciho dne zeleny, tzn. platny. Zitra se mame vracet z Chorvatska, ted se divam do mobilu a ja i zena covidpass cerveny - neplatny. Co to dopr.... je? To jsem vcera mohl jet dom i s leprou nebo morem a dneska uz jsem hrozba pro CR? Proc to najednou neplati? Ma to nekdo stejne, tzn. ze mu ten pass najednou neplati? To je banda kretenu, to je neuveritelny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 minutami, antitomas napsal:

... to je neuveritelny...

A o tom to je. Když ptáčka chytají ...

Drtivá většina lidí se neočkuje kvůli zdraví, ale kvůli cestování, návštěvě hospod apod. To má ale stejnou logiku, jak si uříznout nohu, abych mohl parkovat na místě pro invalidy.

A teď všichni hledí, že slíbené výhody vlastně neplatí, nebo jak kdy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, antitomas napsal:

Tak ja tomu nerozumim. 1. 7. jsem byl na druhe davce Pfizer, covidpass v te jejich slavne aplikaci Tecka hned od nasledujiciho dne zeleny, tzn. platny. Zitra se mame vracet z Chorvatska, ted se divam do mobilu a ja i zena covidpass cerveny - neplatny. Co to dopr.... je? To jsem vcera mohl jet dom i s leprou nebo morem a dneska uz jsem hrozba pro CR? Proc to najednou neplati? Ma to nekdo stejne, tzn. ze mu ten pass najednou neplati? To je banda kretenu, to je neuveritelny...

Klid, standardní nefunkčnosti it ve státní správě, stejně jako dálniční známky, registrace očkování, sčítání lidu a X dalších . . . .

 

Screenshot_2021-07-09-21-32-38.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Změnila se pravidla. Nyní je očkovaný clověk považován za neinfekčního až po 14 dnech od podání druhé dávky. Kvůli dellta mutaci. Covidpasy zčervenaly snad dvěma milionům Čechů... 

Konkrétně v případě antitomase teda bude to datum až 15.7.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Jarett napsal:

A o tom to je. Když ptáčka chytají ...

Drtivá většina lidí se neočkuje kvůli zdraví, ale kvůli cestování, návštěvě hospod apod. To má ale stejnou logiku, jak si uříznout nohu, abych mohl parkovat na místě pro invalidy.

A teď všichni hledí, že slíbené výhody vlastně neplatí, nebo jak kdy ...

A jak vis, ze jsem se neockoval kvuli zdravi?

Tak te prosim, abys nedelal ukvapeny zavery, kdyz o mych duvodech nic nevis...

 

Ostatnim diky, takze bud projedu a na hranicich si me nikdo nebude vsimat anebo to bude i s testem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, eskimak napsal:

Nehnevaj sa, nebudem tu nic dokazovat. Ak sa posnazis, urcite najdes dostatok dokazov pre akekolvek tvrdenie. Proste som uz alergicky na hladanie dovodov preco ockovanie nestaci, nieje dobre, atd. Som presvedceny ze ziadna ina cesta nieje.

 A já jsem alergický na tvůj agresivní styl vnucování vlastní pravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, martar napsal:

No, zrovna v tomhle připadě bych byl taky nasranej, kdyby mi venku zničehonic přestal platit covidpas...

Edit: aha, to nebylo na antitomase.

Jo, promiň nějak mi v tom dělá guláš mobilní verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, antitomas napsal:

A jak vis, ze jsem se neockoval kvuli zdravi?

Tak te prosim, abys nedelal ukvapeny zavery, kdyz o mych duvodech nic nevis...

 

Ostatnim diky, takze bud projedu a na hranicich si me nikdo nebude vsimat anebo to bude i s testem.

Moje poznámka byla obecná, ne konkrétní na tebe. Jistě je řada těch, co se očkují ze zdravotních důvodů. Ale drtivá většina lidí od 50 níž to tak nemá. A i marketingová komunikace je tak nastavená ... a to je rozhodně špatně. Osobně proti očkování nic nemám, sám jsem očkovaný kvůli lecčemus již řadu let. Ale to, jak se vše komunikuje, mi nepřipadne štastné ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarett: v pohode. Jednak to mam kvuli zdravi (mam maly deti a pokud to jen trochu zmirni pripadny prubeh, tak jsem pro. Viru jsme se zatim uspesne vyhybali, ale jeden nikdy nevi). A za druhe kvuli praci, kdy mam obchodne na starosti CR, SK, PL a HU a obcas je potreba se tam podivat. Navic centrala firmy je ve Svedsku a tam min. 2x rocne musim.

Me jen nastvalo, ze se z toho dela takova komedie. Navic mi nejde ani vypsat ten prijezdovy formular do CR, ten zase neakceptuje nasi adresu. To bude zitra jeste zajimavy navrat 🙂

 

azeppelin: uz jsem ti chtel napsat, at si na tu alergii zobnes Zirtec, nastesti tam naskocila druha odpoved s citaci 🙂 sorry, vidim trochu rude po tom, co jsem zjistil, ze navrat z Chorvatska bude trochu adrenalin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, azeppelin napsal:

 A já jsem alergický na tvůj agresivní styl vnucování vlastní pravdy.

Ak mas pocit ze som na teba reagoval agresivne, ospravedlnujem sa ti, niesom si toho vedomy. 

Prave na vnucovanie pravdy o tom ze testovanie zaruci bezinfekcnost som reagoval, lebo je to blbost. Co myslim nebol tvoj prispevok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, eskimak napsal:

Nehnevaj sa, nebudem tu nic dokazovat. Ak sa posnazis, urcite najdes dostatok dokazov pre akekolvek tvrdenie. Proste som uz alergicky na hladanie dovodov preco ockovanie nestaci, nieje dobre, atd. Som presvedceny ze ziadna ina cesta nieje.

Dovolím si malý rozbor...

nebudem tu nic dokazovat - kolegovi jsi ultimátně vmetl zdánlivá fakta, která má chápat, ozdrojovat nedokážeš

najdes dostatok dokazov pre akekolvek tvrdenie - ano, situace je nejasná, ani odborníci neví nic jistě, ale ty víš co je správně

uz alergicky na hladanie dovodov preco ockovanie nestaci, nieje dobre - přesto, že jsi frustrovaný, a je to z těch postů cítit, tak s tebou celý svět souhlasit nemusí

som presvedceny - to je fakt, gratuluji

 

před 7 minutami, eskimak napsal:

Ak mas pocit ze som na teba reagoval agresivne, ospravedlnujem sa ti, niesom si toho vedomy. 

Prave na vnucovanie pravdy o tom ze testovanie zaruci bezinfekcnost som reagoval, lebo je to blbost. Co myslim nebol tvoj prispevok.

Mám pocit, že jsem žádný svůj příspěvek na mysli neměl.

Je s tebou řeč jako s filosofem externismu, který v závěru popírá vlastní teorii.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, azeppelin napsal:

Dovolím si malý rozbor...

nebudem tu nic dokazovat - kolegovi jsi ultimátně vmetl zdánlivá fakta, která má chápat, ozdrojovat nedokážeš

najdes dostatok dokazov pre akekolvek tvrdenie - ano, situace je nejasná, ani odborníci neví nic jistě, ale ty víš co je správně

uz alergicky na hladanie dovodov preco ockovanie nestaci, nieje dobre - přesto, že jsi frustrovaný, a je to z těch postů cítit, tak s tebou celý svět souhlasit nemusí

som presvedceny - to je fakt, gratuluji

 

Mám pocit, že jsem žádný svůj příspěvek na mysli neměl.

Je s tebou řeč jako s filosofem externismu, který v závěru popírá vlastní teorii.

Pozri, fakt to nema zmysel. Ja tvoje komplexy riesit nechcem, si majster demagogie. Nic ine v tom prispevku nieje.

Kolega tu "ultimatne" vmietol fakty ako jedine testovanie zaruci bezinfekcnost. Videl si to niekde ozdrojovane?

Ci odbornici nieco vedia alebo nevedia iste asi tiez nevyriesime, no urcite sa zhoduju v nazore ze jedina cesta von je ockovanie. A to je nazor, ktory som tiez  prezentoval. 

Frustrovany v tejto teme naozaj som, z toho kolko bezohladnych blbcov vidam okolo seba. 

Ospravedlnenie beriem spat, mylil som sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, eskimak napsal:

Pozri, fakt to nema zmysel. Ja tvoje komplexy riesit nechcem, si majster demagogie. Nic ine v tom prispevku nieje.

Kolega tu "ultimatne" vmietol fakty ako jedine testovanie zaruci bezinfekcnost. Videl si to niekde ozdrojovane?

Ci odbornici nieco vedia alebo nevedia iste asi tiez nevyriesime, no urcite sa zhoduju v nazore ze jedina cesta von je ockovanie. A to je nazor, ktory som tiez  prezentoval. 

Frustrovany v tejto teme naozaj som, z toho kolko bezohladnych blbcov vidam okolo seba. 

Ospravedlnenie beriem spat, mylil som sa.

:D

si majster demagogie - mno jsem přesvědčený, že v tvém případě nejde o demagogii, ale jen o hloupost

fakty ako jedine testovanie zaruci bezinfekcnost - kolega povídal, že i očkovaný může být přenašeč

Ci odbornici nieco vedia alebo nevedia iste asi tiez nevyriesime - proč také cokoli řešit, máme víru a přesvědčení

urcite sa zhoduju v nazore - na jakoukoli shodu to rozhodně nevypadá

jedina cesta von je ockovanie. A to je nazor, ktory som tiez  prezentoval - to je analogicky přesvědčení tvé a řady odborníků, které tu neustále prezentuješ

kolko bezohladnych blbcov vidam - existuje určitá pravděpodobnost, že mají jen odlišný názor na věc a nesdílí tvé přesvědčení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, eskimak napsal:

Nehnevaj sa, nebudem tu nic dokazovat. Ak sa posnazis, urcite najdes dostatok dokazov pre akekolvek tvrdenie. Proste som uz alergicky na hladanie dovodov preco ockovanie nestaci, nieje dobre, atd. Som presvedceny ze ziadna ina cesta nieje.

Tak za 1.-Ja tvrdim,ze urcite je relevantnejsi negativny PCR,ako tvoje tvrdenie,ze ja som ockovany-ja som  negativny. A za 2.-ja som ockovany....Takze dufam,ze neskapes a my ostatni neumrieme na covid a ze nam vakcina pomoze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, azeppelin napsal:

:D

si majster demagogie - mno jsem přesvědčený, že v tvém případě nejde o demagogii, ale jen o hloupost

fakty ako jedine testovanie zaruci bezinfekcnost - kolega povídal, že i očkovaný může být přenašeč

Ci odbornici nieco vedia alebo nevedia iste asi tiez nevyriesime - proč také cokoli řešit, máme víru a přesvědčení

urcite sa zhoduju v nazore - na jakoukoli shodu to rozhodně nevypadá

jedina cesta von je ockovanie. A to je nazor, ktory som tiez  prezentoval - to je analogicky přesvědčení tvé a řady odborníků, které tu neustále prezentuješ

kolko bezohladnych blbcov vidam - existuje určitá pravděpodobnost, že mají jen odlišný názor na věc a nesdílí tvé přesvědčení

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, belo696 napsal:

Tak za 1.-Ja tvrdim,ze urcite je relevantnejsi negativny PCR,ako tvoje tvrdenie,ze ja som ockovany-ja som  negativny. A za 2.-ja som ockovany....Takze dufam,ze neskapes a my ostatni neumrieme na covid a ze nam vakcina pomoze....

A vies to ozdrojovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, eskimak napsal:

A vies to ozdrojovat?

No,pcr ti odhali,aspon nejakych infekcnych,aj zaockovanych,kdezto ockovanie neodhalilo este ani jedneho....to asi nepopries.Zaroven chapem,ze ockovanie dokaze zmiernit riziko nakazenia....nepotrebujem nic zdrojovat,staci rozmyslat trochu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...