Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 16 minutami, belo696 napsal:

No,pcr ti odhali,aspon nejakych infekcnych,aj zaockovanych,kdezto ockovanie neodhalilo este ani jedneho....to asi nepopries.

Ciste teoreticky. Ale - v case ked dostanes vysledok PCR je ten uz irelevantny a ty mozes byt nakazeny. Odhliadnuc od ceny PCR je kapacita tohto testovania proste nedostatocna na plosne pouzitie. Nehovoriac o dohladavani kontaktov. Napisal by som ze je proste efektivnejsie v aktualnej situacii povazovat ockovanych za zdravych, ale Cepelinovy prdne zilka, a to by som nechcel. 

Btw, je dokazane ze ockovani maju mensiu sancu na bezpriznakovy priebeh ako ockovani. Zdroj sem davat nebudem, cital som to pred par dnami, ale prezradim ze to bolo na strankach CDC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, eskimak napsal:

Ciste teoreticky. Ale - v case ked dostanes vysledok PCR je ten uz irelevantny a ty mozes byt nakazeny. Odhliadnuc od ceny PCR je kapacita tohto testovania proste nedostatocna na plosne pouzitie. Nehovoriac o dohladavani kontaktov. Napisal by som ze je proste efektivnejsie v aktualnej situacii povazovat ockovanych za zdravych, ale Cepelinovy prdne zilka, a to by som nechcel. 

Btw, je dokazane ze ockovani maju mensiu sancu na bezpriznakovy priebeh ako ockovani. Zdroj sem davat nebudem, cital som to pred par dnami, ale prezradim ze to bolo na strankach CDC.

To nepopieram

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, belo696 napsal:

staci rozmyslat trochu

+1

S tym zdrojovanim z mojej strany to bolo trochu podrypnutie voci kolegovi, nie voci tebe. Peace.

Bohuzial nie vsetkym je dane mat moznost rozmyslat trochu, potom je nutne pre nich vsetko dokladat notarsky overenym potvrdenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasne nakazit sa mozes minutu po testovani a z negativnym vysledkom to hrdo sirit dalej,kym nebudes mat priznaky....ale to iste plati o ockovani,to tiez nie je uplne spasa.Ale suhlasim ze to zmierni nasledky tej choroby+cestovania a vobec zivota celoplosne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, eskimak napsal:

+1

S tym zdrojovanim z mojej strany to bolo trochu podrypnutie voci kolegovi, nie voci tebe. Peace.

Bohuzial nie vsetkym je dane mat moznost rozmyslat trochu, potom je nutne pre nich vsetko dokladat notarsky overenym potvrdenim.

🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, aaaa napsal:

Stačí nebo nestačí mít v mobilu nebo na papíru certifikát s QR kódem? Stačí, ne?

V restauracích nebo kinech apod maji radsi appky, kde je na dálku vidět zelená/červená. Certifikàt se musí skenovat pŕíp. studovat. Já mám v mobilu appku (zatim červenou) i certifikát a v kapse očkovací kartičku a vytištěný certifikát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, martar napsal:

V restauracích nebo kinech apod maji radsi appky, kde je na dálku vidět zelená/červená. Certifikàt se musí skenovat pŕíp. studovat. Já mám v mobilu appku (zatim červenou) i certifikát a v kapse očkovací kartičku a vytištěný certifikát...

V restauracích to chtít ani nemají, ne? Nikde to po mě u nás nechtějí. Ani v hotelech, kde by to vyžadovat mohli🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xeno já z toho nemám radost, ale pokud někam musím jet a něco zařizovat anebo si užívat volno s rodinou, chci, aby to proběhlo maximálně hladce a bez zbytečnejch nervů. Úplně mi v životě stačej průsery, co neovlivním a na který se nelze připravit :) Jinak máš recht, jsem pionýr, co si např. v exotickejch destinacích strká kopie pasu a víz do různejch kapes šatů i batohu... a budu to dělat i nadále :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...