Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja myslim, ze jednodavkova je na hlavaku. Taky po ni pokukuju... 

Nicmene, neni obecne lepsi vec zkonzultovat se svym lekarem, ohledne moznych kontraindikaci, pripadne se rovnou nechat naockovat u nej, jako u vsech beznych vakcin? Me tady ty masovy akce rozdavani bonbonu moc nesedi... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S doktorama na středisku je to na levačku. Aspoň tady v Brně málokdo očkuje. Prej nemají kapacitu, nebo vakcínu. Většinou tě odkážou na očkovací centrum. Mám už měsíc po druhé dávce na BVV a bylo to v pohodě. Po registraci jsem šel druhý den a pak za 42 dní znova. Teď je to už jen 21 dní. Z těch bezobjednávkových mobilních bych strach neměl. Co vím tak toho hodně lidí využilo a mají to hned a jsou v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je neco jako helma na kolo / lyze. Ochrani pred nejhorsim, ale zase si par lidi zacne myslet, ze jsou nezranitelni supermani, kterym se nemuze nic stat. Nebo auto v zime - mam zimaky, tak co? Tj. ochrana vakcinou neni 100%, samozrejme se to ramci ockovaci propagandy moc nerozebira, a lidi maji pocit, ze pak vsechna opatreni mohou hodit za hlavu (cimz nerikam, ze kolega proste jen pres všechnu zodpovednost mel smulu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 týdny první dávka v úterý. První 3 dny naprosto nic, ale vůbec nic. Ještě všem říkám, nevidět to na vlastní oči, tak nevěřím, že mi něco dali. V pátek bolesti v noze, v neděli rychlá do nemocnice a výsledek trombóza. Od té doby léky na ředění krve.

dnes druhá dávka a děj se vůle boží…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ajaj napsal:

před 5 týdny první dávka v úterý. První 3 dny naprosto nic, ale vůbec nic. Ještě všem říkám, nevidět to na vlastní oči, tak nevěřím, že mi něco dali. V pátek bolesti v noze, v neděli rychlá do nemocnice a výsledek trombóza. Od té doby léky na ředění krve.

dnes druhá dávka a děj se vůle boží…

Doporučil bych ti Niteworks. Podává se před spaním. Nejsem žádný dealer, ale vím, že to lidem s tímto problémem pomáhá (včetně mé ženy).

Jinak u mne lehčí průběh. Pfizer po první dávce po 4h začátek bolesti ruky, trvalo to celkem 20h. Po druhé dávce opět začátek bolesti ruky po 4h, ale bolest trvala cca 30h. Do toho se přidala bolest a zvětšené mizní uzliny v podpaží. Pokud to má takovou vzestupnou tendenci, tak už mám trošku obavy z té třetí vakcíny, která určitě přijde.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní když to od dost lidí tady z Vás čtu.

Po prvé injekci mě bolela lehce ruka asi jak když se do ni bouchnu ve futrech a po druhé jsem odjel druhý den let na Maltu a nebylo mi vůbec nic krom opravdu minimálního tlaku v ruce. Byl to Pfizer a popravdě sem si bral dle rady kamaráda Aspirin před injekcí dva dny 1/4  dav krát denně a po injekcí 1/2  dva krát denně .

Nevím jestli jsem tak odolný a nebo jestli pomohl ten Aspirin co mi asi lehce naředil krev, ale fakt bez bolesti a hlavně bez potíží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Ajaj napsal:

před 5 týdny první dávka v úterý. První 3 dny naprosto nic, ale vůbec nic. Ještě všem říkám, nevidět to na vlastní oči, tak nevěřím, že mi něco dali. V pátek bolesti v noze, v neděli rychlá do nemocnice a výsledek trombóza. Od té doby léky na ředění krve.

dnes druhá dávka a děj se vůle boží…

Nejsem doktor, ale žil jsem v domění že tvorba trombu chvíli trvá. Měl jsem v noze a mám nitrožilní, tak jsem si to odvodil při návštěvách u lékaře. Ale třeba se pletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda taky nejsem doktor, ale taky bych řekl, že užs na to asi musel mít zaděláno delší dobu a "prasklo" to náhodou pár dní po první dávce. Já vím, teď je na tohle téma velká masírka, tak si to s tím člověk hned spojuje, ale dokázat to může jen těžko. Stejně jako nelze dokázat, jestli když se necháš očkovat a fakt se pak nenakazíš, jestli to je fakt díky vakcíně, nebo jsi měl jen štěstí / dobrou imunitu a nenakazil byses stejně.

V uplynulých několika letech jsem se s trombózou v noze setkal u třech lidí a to o nějakym covidu, natož očkování proti němu, ještě nebylo nejmenší potuchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě po absolvování koronáče prasknul 2 měsíce navrtanej a "léčenej" zub - no to přece taky nemůže být náhoda??? :whistle:

Sorry pánové, ale tohle vlákno už místy začíná vypadat jako sjezd hypochondrů, kancelářských bolestínů a migrénistických dámiček - maminko nééé, já nechci k doktorce, vona má špičatou jehlu a minule mě s ní píchla... :crybaby:

Na to že máme nějakých 5 miliónů naočkovaných a kvůli hromadícím se obětem masového očkování kupodivu nikdo do ulic nepovolal Flégrovy mrazáky, řekněme že zas taková hrůza to asi není. Že se kvůli formalistickému vyšetření běžně dostávají pod jehlu i nemocní, nakažení a nebo jinak "naboření" (jedno jestli vědomě a nebo nevědomě) IMHO není chyba vakcín ale nablblého systému, který se ze všech sil snaží nahonit body na nic nevypovídajících "tečkách" a před volbama zamaskovat svou zimní+jarní nekompetentnost. 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani doktoři (včetně mé ženy) u mě nedokáží říct co byla příčina. To teprve teď přes různé vyšetření hledáme. Osobně (laik) se domnívám, že už tam něco bylo (asi zranění ze sportu) a vakcína to rozjela. 
Neberte to ale jako poplašnou zprávu. Trombo rozjede i covid. V obou případech ale šance je 1 k pár miliónům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek124- úhel pohledu. Já jsem rozhodně pro očkování. Ale tohle vlákno beru jako sdílení zkušeností.
Moje osobní - žena je doktor a v tomto (covid/očkování) má k dispozici více informací než “běžný” člověk. Když se na mě dívala druhy den jak skučím a poskakuju po jedný noze po bytě, tak mě v neděli vyhnala s jasnou diagnózou do nemocnice, kde to jen potvrdili.

P.S. minulý víkend jsme se potkali na pivu s jejím exkolegou. Jeho žena 12 dní po vakcíně skončila s embolií na 2 týdny v nemocnici.

Závěr - dnes jsem šel na druhou dávku z osobního rozhodnutí a jo, sleduju se a jakmile mě někde pýchne tak vytáčím 112 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosty souhlas. Svagr dostal trombozu pred par mesici. Ockovani i Covid v plnem proudu. Sice nema ani jedno, ale trombozu ma, takze to souviset musi!

Ja mam obe davky, lehka bolest ramene (jako po jakemkoliv ockovani) a jinak prd. Sance ze vam nebo bude je prakticky stejna u vsech typu vakcin. A nejhorsi co kdo mel (o cem jsem slysel naprimo) byly horecky a par dnu placatosti…u holky, ktera sla na ockovani par tydnu po tezsim prubehu Covidu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...