Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak jsem o půlnoci zezelenal. Teda  né já, ale můj covidpas. Je ze mne plnoprávný občan (na 4 roky nebo do příštího Kenovo myšlenkohnutí)...

Protože ne všude je signál, udělal jsem si pár printscreenů z aplikace Tečka. Přitom mne napadlo srovnat QR kód z certifikátu a z Tečky. Překvapilo mě, že každej je jinej (na certifikàtu má 3x3 kvadranty, na Tečce 2x2...), a mustr žádného kvadrantu se neshoduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vyborně! Já se totiž už trochu připravuju, až to tu přebere Číňan a zavede systém sociálniho kreditu :)

edit: jsem tak trochu čekal, že zrovna Ty mně Neználkovi vysvětlíš, proč jsou ty QR kòdy rozdílný :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@M.K.-jo u covidu je to “trochu” horší. Ale pořád šance na úrovni výhry v loterii,  dle mě

@odjinud- už ne jen. Ja i žena toho exkolegy jsme dostali BioNTech. Ale data ukazují méně případů než u vektorovek.

každopádne Pfizer údajně dělal velký sběr dat při očkování v Izraeli, což budou zajímavá data z hlediska statistiky. Na druhou stranu, už mám druhou dávku, léky na řešení první dávky, pohovory s X doktory, a je mi to pomalu už nějak jedno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ne. Nejsem 60+, ani 50+ a Johnsona jsem v pondělí dostal. Když už to píšu, bylo mi den po aplikaci fest bídně a měl jsem horečku, blbě jsem spal. Dneska výrazně lepší, vlastně už dost blízko normálu, jen mě ještě bolí hlava. Bolest v místě vpichu snad ani nezmiňuji, kdyby mě píchla do svalu samotnou jehlou, mohlo by to být možná podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ne. Nejsem 60+, ani 50+ a Johnsona jsem v pondělí dostal. Když už to píšu, bylo mi den po aplikaci fest bídně a měl jsem horečku, blbě jsem spal. Dneska výrazně lepší, vlastně už dost blízko normálu, jen mě ještě bolí hlava. Bolest v místě vpichu snad ani nezmiňuji, kdyby mě píchla do svalu samotnou jehlou, mohlo by to být možná podobné.

Tak to “rad”slysim(ctu), muj primarni duvod proc se ockovat je cestovani .. rikam si preklepat to treba jeste 6 mesicu a bude po vsem a nebo se nechat pichnout
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, African napsal:

Pozitivní je ale i naočkovaný stolní tenista, který údajně celý let absolvoval v respirátoru. Takže o tom, kdo koho nakazil lze vést úspěšnou polemiku. Očkování nebrání nakažení ani přenosu ... naopak, v mém okolí ti naočkovaní neřeší vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...