Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Jarett napsal:

Pozitivní je ale i naočkovaný stolní tenista, který údajně celý let absolvoval v respirátoru. Takže o tom, kdo koho nakazil lze vést úspěšnou polemiku. Očkování nebrání nakažení ani přenosu ... naopak, v mém okolí ti naočkovaní neřeší vůbec nic.

Ostuda je ten nenaočkovanej doktor 🙂

Jinak v úterý jsem byl na druhý dávce a včera mi teda nebylo dobře, jak když na mě leze nějaká virózka (tak jsem si šel lehnout a nic nedělal), dneska to vypadá OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, geometr napsal:

Ostuda je ten nenaočkovanej doktor 🙂

Jinak v úterý jsem byl na druhý dávce a včera mi teda nebylo dobře, jak když na mě leze nějaká virózka (tak jsem si šel lehnout a nic nedělal), dneska to vypadá OK.

Ty jsi mi nerozuměl, drtivá většina naočkovaných jedinců se chová tak, jako by byli nenakazitelní a nic nepřenášeli. A přitom to není vůbec pravda ... podle mě je to nejrizikovější skupina z hlediska šíření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno je jisté, že v letadle se nedodržovala ani epidemická opatření a už jen to trochu vystihuje tu naši zodpovědnost. Kdo koho nakazil už je tak nějak šumák, mají po olympiádě, ale že doktor v dnešní době při takové velké události si vakcínu prostě nedá je pro mě nepochopitelný.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Anela napsal:

pri intenzite testovani na OH, s prihlednutim na moznou chybovost testu, poslou do karanteny za chvili vsechny.

dementni retorika ceskych novinaru je ovsem ke zbliti - jako ostatne u vetsiny kauz :(

Spíš nepošlou, jsou tam už 6tý den, každý den pcr test a výprava uvádí že ostatní jsou negativní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem tu posledně chytl banána, ale nedá mi to. Už na začátku, kdy nebyly ty super přenosné varianty, tak jsem zažil ve svém okolí, kdy lidi v práci s respirátorama, zavření 30min v jedné cimře to pochytali, tak si nedělám iluze, že v letadle, kde se sedí hodiny by nějaký respirátor něco změnil. Navíc mám v okolí rodiny, kdy jeden to donesl do baráku, všichni karanténa, dál normálně fungovali včetně společné postele a nepřeneslo se to. Tak si můžete vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PCR pozitivita znamená jen to, že je ve vyšetřeném vzorku přítomna část virové RNA. Nikoliv celý virus. Nic to neříká o tom, zda je dotyčný infekční! Člověk nakažený SARS-CoV-2 je infekční maximálně týden. PCR, jako pomocná metoda, vykazuje pozitivitu běžně týdny i měsíce. Jde o klinicky falešně pozitivní výsledky. Vyšetření PCR je bez klinického kontextu bezcenné.
Nemáme žádné srovnání s jinými infekcemi, a proto nedokážeme současná čísla kvalifikovaně interpretovat. Pozitivní výsledek jediného testu je automaticky prohlášen za diagnózu. Aniž by dotyčného vyšetřil lékař.
Bude přibývat osob s náhodně zachycenou zbytkovou RNA po dříve prodělané infekci. Počet „případů“ bude dlouho narůstat a „epidemie“ se bude uměle a naprosto zbytečně prodlužovat.
Počet hospitalizovaných i zemřelých s pozitivním PCR testem na SARS-CoV-2 dál poroste. To bude využito jako argument pro další testování a další represivní opatření 🤦‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď je dobře chaotická doba, email od organizátora tábora že dítě jen s pcr testem, nebo očkovaný. Desetileté děti se neočkují, takže pcr test. Psal jsem dotaz z čeho tento požadavek vychází, když na webu MZ jsou jiné informace, tak jsem zvědav na odpověď. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Tom4 napsal:

Teď je dobře chaotická doba, email od organizátora tábora že dítě jen s pcr testem, nebo očkovaný. Desetileté děti se neočkují, takže pcr test. Psal jsem dotaz z čeho tento požadavek vychází, když na webu MZ jsou jiné informace, tak jsem zvědav na odpověď. :)

Do teď stačilo čestné prohlášení rodičů, anebo? Aspoň si myslím že to tak máme na nějáký baletní tábor, kam malá jede. Každopádně si myslím, že stát nechal organizátorům volnou ruku a někde si to prostě udělali drsnější. Chaos je, dej pak vědět jak jsi dopadl, docela mě to zajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, African napsal:

Do teď stačilo čestné prohlášení rodičů, anebo? Aspoň si myslím že to tak máme na nějáký baletní tábor, kam malá jede. Každopádně si myslím, že stát nechal organizátorům volnou ruku a někde si to prostě udělali drsnější. Chaos je, dej pak vědět jak jsi dopadl, docela mě to zajímá.

mas pravdu v tom, ze stat nechal nejakou zodpovednost na organizatorech - ten nas napsal, radeji si vsichni udelejte PCR test, at se nestane to, ze v patek odpoledne pred taborem prijde vlada s nejakym novym opatrenim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Anela napsal:

mas pravdu v tom, ze stat nechal nejakou zodpovednost na organizatorech - ten nas napsal, radeji si vsichni udelejte PCR test, at se nestane to, ze v patek odpoledne pred taborem prijde vlada s nejakym novym opatrenim...

To si nemyslím, stát má daná pravidla, ty jsou ze dne 2.7 i na webu MZ.

A povinnost pcr testu tam není.

Proto chci vědět z čeho vychází text organizátora: 

"Podle platných nařízení pro pořádání táborů nestačí antigenní test. "

a co konkrétně je tím platným nařízením.

Pak teprve budu řešit pcr test v návaznosti na další debility jako je jak dlouho předem musí být ten test -> odborová místa jen někde, jen  po-pá, takže třeba návrat z ciziny v pondělí (kam dítě do 12ti nemusí vůbec nic) a odjezd na tábor v úterý = logisticky nereálné. To už si rovnou můžu půjčit elektroauto s karavanem a zkusit jez třeba do Francie 🤣🤣🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, geometr napsal:

Je to jednodušší než si myslíš - buď Tvoje dítě na tábor vezmou nebo ne, vláda nevláda, nařízení nenařízení, je to jen na Tobě :-)))

Vůbec ne, je to na rozhodnutí dítěte, on chce jet, já ho v tom jen podporuju a rád (na tenhle tábor jezdí i handicapované děti a naše dítko, jakožto zdravý; tam je sice pro zábavu, ale taky aby pomáhal).

Ne každý má v životě na růžích ustláno a proto krok hnát účastníky na pcr testy - pokud to není nutné - mi přijde velmi neobratný. Ještě tři týdny zpátky byly děti ve školách s ant. testy. Při stejné či horší epidemiologické situaci. Plus samozřejmě je to oser navíc, co si budeme povídat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...