Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pro jistotu to dám i sem, ať se posuneme od akademických blábolů ke kruté tuzemské realitě - aneb takto si představuje "hygienické podmínky" pro očkování management bólnice v Boskovicích, ta fronta na jednu jedinou "dětskou" očkovací židli na okrese je na hodinu...

IMG_5728.thumb.jpeg.2da7fbdc32d671d18841ccb359457f8e.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Za mě určitě ano a klidně i tu třetí v dubnu jsem si covida prodělal a když už to mělo končit tak to teprv začalo 3 týdny na  kyslíku a mladej skončil na mimotělním oběhu doktoři mu dávali 30 procent a zdravej 25 letej chlap i do posilovny občas zašel jen v lednu měl lehký zapal plic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem byl u sve nove alergolozky (stara sla do penze). Resil jsem s ni mj. i vyber vakciny na covid, jelikoz mi bude koncit ta 180 denni lhuta po prodelanem covidu, tj. jestli neni nejaky vliv alergie a astmatu.

Rikala ze ne, ale pozvala me na odbery s tim, ze moznou kontrandikaci pro ockovani je nedolecny covid, to ze ma doresit. Protilatky nemyslela. O tom jsem jeste neslysel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem si se ženou udělat test na protilátky (končí nám našich 180 dní hájení). Výsledek u ženy - 2000 jednotek, jakoby byla těsně po očkování. Na lístečku bylo červeným napsáno, že očkování nyní výrazně nedoporučují. Já mám hodnotu 15, zvážení je na mě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už tu promořenost ČR a celé střední Evropu přiznávají a proto jsme nyní opravdu best in covid.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/promoreno-epidemiologove-zduvodnili-proc-je-cesko-i-cela-v4-covidovym-premiantem-40370340

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně chápu význam očkování, byť motivace různými společenskými persekucemi, nebo pochybnou soutěží, mi nepřijde na místě. Vzhledem k usnadnění pracovního života, jsem se načipovat nechal, ale osobně, radost z toho nemám...

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to otázka, člověk cítí jistou osobní, i společenskou zoodpovědnost, Ale osobně tomu nevěří, zajímavé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přátelé, se zvýšenou pozorností jsem několik dní sledoval Vaši debatu ve vedlejším Covidovém vlákně. Pro jistotu si dovolím svůj příspěvek z onoho vedlejšího vlákna lípnout i sem. Situace venku i zde, ve virtuálním prostoru, se stává závažnou. Vzhledem k tomu, že ani já nechci zůstat pozadu, dovolím si vydat následující varování: popírání potřebnosti očkování způsobuje dlouhodobou nepřítomnost na Chronomagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 10. 2021 v 8:57, Bert napsal:

Přátelé, se zvýšenou pozorností jsem několik dní sledoval Vaši debatu ve vedlejším Covidovém vlákně. Pro jistotu si dovolím svůj příspěvek z onoho vedlejšího vlákna lípnout i sem. Situace venku i zde, ve virtuálním prostoru, se stává závažnou. Vzhledem k tomu, že ani já nechci zůstat pozadu, dovolím si vydat následující varování: popírání potřebnosti očkování způsobuje dlouhodobou nepřítomnost na Chronomagu.

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...