Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, bohus76 napsal:

Tak mladý ten Covid dotáhl ze školy,žena je očkovaná ,dělá v potravinářství a prý pokud nemá příznaky,tak může do práce normálně. Já bych to tak optimisticky neviděl,no nevím....

Ano, je to tak. Taky jsme si tento týden užili...

V pondělí 2 ze třídy pozitivní, úterý středa chodil zbytek třídy do školy... Ve středu je vytrasovala hygiena, takže čtvrtek pátek doma...

První den kontaktu se nepočítá, poslali nás na pcr, ten může být až po pěti dnech, takže v sobotu... V sobotu v nemocnici nejsou, takže pcr na parkovišti u obchoďáku... Dneska je mladá negativní, takže v pondělí může do školy :D

V případě pozitivity je karanténa 14 dní, tedy ještě týden... A očkovaných se karanténa skutečně netýká :)

Kocourkov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Traveller napsal:

Naši školu zavřela očkovaná učitelka. \nechápu, že ještě nikomu nedocvaklo to, co se řeší již rok. Že očkování chrání jen očkované před těžším průběhem. Nic víc...

Ta mnohem mensi sance se vubec nakazit je nic vic? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Traveller napsal:

Naši školu zavřela očkovaná učitelka. \nechápu, že ještě nikomu nedocvaklo to, co se řeší již rok. Že očkování chrání jen očkované před těžším průběhem. Nic víc...

Spíš mě sere,že i ta očkovaná osoba může nakazit víc lidí třeba v potravinářství,škole,zkrátka při vyšším počtu lidí. Proč nenařídí test i u očkovaných v takových případech ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, krutor napsal:

Ta mnohem mensi sance se vubec nakazit je nic vic? :D 

Jenže tak to úplně není, že ne? Nakazit se můžeš stejně, ale nesejme tě to. Třeba v pátek vysílaná reportáž z domova důchodců, kde jsou všichni očkovaní, přesto polovina osazenstva kovid chytla. Ale jsou v pohodě, mají lehký průběh. No a co ti, co ho prodělali?  Tam je šance opravdu mizivá (dle statistik) a mají smůlu. Pokud je to taková metla, nechť je očkování povinné. Ale to vládám nevoní, nikdo nechce přijmout zodpovědnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, seaman napsal:

K teme ockovanie velmi vecne zhodnotene, ziadna konspiracia.
 

v čase okolo 55 sec. de facto říká, že je imunitní systém očkovaného po těchto vakcínách (mRNA a vektor) "oslepen". Otázkou je, na jak dlouho to bude, pokud se to "oslepení" potvrdí, zda bude korelovat například s rostoucím počtem dávek atd.

čas 5:15 kdy zmiňuje tzv. S protein je taky důležitá

Upraveno uživatelem arlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď koukám na graf na Idnes a říkám si, že jsem měl s Modernou docela kliku...

FDydYDyVEAI_qbx.png.82edc069675910dc4b2f4b43660fd0b2.png

Stejně je zajímavé, jak na některá virová onemocnění (neštovice) funguje očkování celoživotně a u jiných (chŕipka, covid) ta účinnost tak klesá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Teď koukám na graf na Idnes a říkám si, že jsem měl s Modernou docela kliku...

FDydYDyVEAI_qbx.png.82edc069675910dc4b2f4b43660fd0b2.png

Stejně je zajímavé, jak na některá virová onemocnění (neštovice) funguje očkování celoživotně a u jiných (chŕipka, covid) ta účinnost tak klesá.

No..je to trosku jinak. U chripky se ockuje  kazdy rok podle predikce, jaky kmen HN prijde… cili jina vakcina, pocty se objednavaji nejpozdeji v unoru, breznu a podle toho se ten pocet vyrabi…. Zjednodusene. No a Covid je primarne respiracni virus ( s moznymi organovymi komplikacemi…  a taky pekne mutuje .. a pokud se nevycuka, tem preockovani  vzdy na mutaci,na kterou stavajici vakciny nebudou fungovat.  A nestovice se uz hafo let neockuji … virus eradikovan z populace a nebyl to respiracni virus… a ta tabulka jen potvrzuje, co jsem psal opakovane… na treti davku Modernu… 

Upraveno uživatelem mtruelle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mtruellevzhledem k tomu, že Tě tu vnímám jako největšího odborníka s odpovídajícím vzděláním, rád bych Tě poprosil o překlad do běžného jazyka a eventuální vysvětlení.

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm

Co jsem pochopil, a dost možná blbě, tak když u Tebe probíhá covid nebo jsi po očkování tak může dojít k navázání na rozpletenou DNA a "urychlit" např. rakovinné bujení? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Moty napsal:

@mtruellevzhledem k tomu, že Tě tu vnímám jako největšího odborníka s odpovídajícím vzděláním, rád bych Tě poprosil o překlad do běžného jazyka a eventuální vysvětlení.

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm

Co jsem pochopil, a dost možná blbě, tak když u Tebe probíhá covid nebo jsi po očkování tak může dojít k navázání na rozpletenou DNA a "urychlit" např. rakovinné bujení? díky

Nejsem žádném odborník, až budu mít chvilku.. rád se kouknu. Jsem jenom zpraxe a snažím si zachovat rozum 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Moty napsal:

@mtruellevzhledem k tomu, že Tě tu vnímám jako největšího odborníka s odpovídajícím vzděláním, rád bych Tě poprosil o překlad do běžného jazyka a eventuální vysvětlení.

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm

Co jsem pochopil, a dost možná blbě, tak když u Tebe probíhá covid nebo jsi po očkování tak může dojít k navázání na rozpletenou DNA a "urychlit" např. rakovinné bujení? díky

https://twitter.com/trnk_c/status/1460252628785537031

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mtruelle: a já bych Tě poprosil, existuje někde nějaká studie nebo údaj, kdy se necha "laicky"  říct, že když má někdo tolik a tolik protilátek, nedostane covid znova a když už má hodnutu protilátek tolik a tolik, bylo by dobré se nechat přeočkovat? 

ptam se proto, ze už mám za sebou druhé zjišťovaní protilátek, zítra na něj půjde i mamka a manželka. 

díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...