Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska už ofiko na většině zpravodajských portálů doporučení vakciny mísit, klidně už v rámci zakladniho dvoudávkového schematu. Argumentaci sice rozumím, ale jsem rozhodnutý jít do Moderny potřetí. Ty informace za poslední půlrok jsou pro mne trochu moc "ode zdi ke zdi"... Jedinou nepopiratelnou výhodou míchaného očkování prozatím vidím 1) v lepším vykrytí potenciálního výpadku dodávek od jednoho výrobce a 2) v jednotných termínech platnosti covid pasů (jinak by skutečně mohlo hrozit to co naznačuje Émile přede mnou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, martar napsal:

Dneska už ofiko na většině zpravodajských portálů doporučení vakciny mísit, klidně už v rámci zakladniho dvoudávkového schematu. Argumentaci sice rozumím, ale jsem rozhodnutý jít do Moderny potřetí. Ty informace za poslední půlrok jsou pro mne trochu moc "ode zdi ke zdi"... Jedinou nepopiratelnou výhodou míchaného očkování prozatím vidím 1) v lepším vykrytí potenciálního výpadku dodávek od jednoho výrobce a 2) v jednotných termínech platnosti covid pasů (jinak by skutečně mohlo hrozit to co naznačuje Émile přede mnou).

Tak že na dva Pfizery je lepší Moderna tady píšu už jistě vice než měsíc.. tehdy to byla empirická zkušenost kolegů, kteří si nechali kontrolovat protilatky po třetí dávce, nyní se objevují už i oficiální studie. Ale ve finále je to jedno, ta imunita po jakékoli třetí dávce se jeví jako velmi dobrá.. ovšem ještě se neví, na jak dlouho......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Koza_c napsal:

Sousedka minuly týden dostala třetí dávku a půl hodiny po příjezdu domu zemřela. 
Měla v sobě moc protilátek a tělo to nezvládlo.

Tohle je vyjádření lékaře, nebo Tvá osobní domněka? Pokud je to vyjádření lékaře, bylo učiněno vůči Tobě, i když patrně nejsi rodinný příslušník, nebo to máš z druhé ruky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://ockovani.praha.eu/hoax-pozor-na-vysokou-hladinu-protilatek-igg-v-krvi-pred-registraci-na-ockovani-proti-covidu/

3) Je zcela nepravdivá informace, že vysoká hladina protilátek může po očkování způsobit silnou reakci nebo dokonce smrt. Nedoporučuje se očkování po dobu 3 měsíců u osob, které dostaly v rámci léčby těžké formy covid-19 přímo dávku monoklonálních protilátek nebo rekonvalescentní plazmy. Důvodem zde je možná hrozba částečného snížení účinku podané vakcíny. Vakcína ke svému fungování potřebuje vybudit imunitní reakci organismu – obava není ze silnější reakce organismu v takovém případě, ale naopak ze slabší.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zajímavost:

EMA k 1.12.21: kolik bylo celkem již aplikováno dávek v Evropě a kolik bylo z toho podezření na nežádoucí účinek(%)
▶️Pfizer 479 mil(0,1%)
▶️Moderna 61,6 mil(0,2%)
▶️Janssen 18,1 mil(0,2%)
▶️AstraZeneca 68,8 mil(0,3%)
Ten kdo bude namítat, že je to podhlášené ,pak by měl vědět, že hlásit může každý, tedy i očkovaný jedinec.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...