Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

 

Před hodinou, Lion napsal:

A z druhé strany, nebylo by jednodušší ty roušjy odložit a neočkovaní ať vymřou? No flame, ale nechci žít ve třiceti dokonce života s rouškou na ksichtě...

Já ti nevim, ale moje babička se očkovat nemůže a chtěla by. To jí mám jako říct něco v tomhle smyslu, jakože sorry jako?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, Americkej napsal:

Nešířím ani jedno, v tomhle případě. Pokud zdejší člen napíše "zemřela mi sousedka", beru to jako fakt. Šířit bych tu chtěl akorát lidskej přístup, který se tu se stoupající agresivitou vytrácí. Docela jsi mne Míro otrávil, jdu si po týdenní abstinenci nalejt... 

Ale já to napsal slušně a slušně jsem to myslel.  Na druhou stranu , když máš chuť dej si.

Když mi bylo dvacet ( kujva to je už dlouho) tak jsme říkali zprávám typu jsem slyšel, že sousedka slyšela jak soused slyšel  RADIO JEREVAN a  JPP ( jedna paní paní povídala)

Teď tomu říkám úmyslná desinformace:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, McStinger napsal:

Človek sedí v gate na letisku, kde aziati sedia s respirátormi a nemajú problém, polovica európanov má obyčajné rúška a z toho polovica stiahnuté pod bradou, na výzvy posádky nasadiť si respirátory nereagujú, pochopia až pri nevpustení do lietadla.

Někde vyžadují do letadla respirátory? Teď konečně zase hodně lítám, hlavně se Swiss, Lufthansou a United, ale všude mají vysloveně napsáno, že stačí chirurgické roušky a taky je má cca 90% lidí.

Koncem října jsem letěl se Scandinavian z Kodaně do Stockholmu a tam už roušky nemusely být vůbec, neměla je ani posádka, na vnitro skandinávských letech byla povinnost zrušena cca v polovině října.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Lion napsal:

Nutná IMHO bude. Ale já bych si rád počkal na vakcínu, která bude upravená na deltu, dnes tedy spíš omikron. Na chřipku se taky každý rok nechávám očkovat na aktuální kmen, ne loňský. Mám v sobě třetí dávku a tady jsem neváhal. O čtvrté, pokud bude vakcína stále stejná, budu hodně přemýšlet.

Jinak tady nějaký článek o lehce jiné cestě. https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/izraelci-testuji-vakcinu-na-mutace-vypada-to-dobre-hlasi-40378301

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, neuromancer napsal:

Někde vyžadují do letadla respirátory? Teď konečně zase hodně lítám, hlavně se Swiss, Lufthansou a United, ale všude mají vysloveně napsáno, že stačí chirurgické roušky a taky je má cca 90% lidí.

Koncem října jsem letěl se Scandinavian z Kodaně do Stockholmu a tam už roušky nemusely být vůbec, neměla je ani posádka, na vnitro skandinávských letech byla povinnost zrušena cca v polovině října.

Let Austrian, Viedeň - Bangkok a naspäť. Upozornenia na FFP2 všade, viacero upozornení na webe aj v mailoch. Počas letu boli dobráci so zloženým filtrom okamžite napomenutí, zloženie iba počas jedla a pitia.

Letiská v Thajsku FFP2 povinne, pri vstupe meranie teploty. Vnútroštátne lety dtto, FFP2 a pred vstupom do lietadla meranie teploty.

480207942_Screenshot2021-12-1412_01_09.png.961e691409dfb28d3eb466cf72c65955.png

389421220_Screenshot2021-12-1412_02_08.png.8942d8ec61f3624304cdfa3278857eb6.png

 

V skratke, ono to môže vyzerať, že chobotiny, ale priletíš do Thajska napríklad cez sandbox program, neprejdeš cez PCR a si v hajzli, teda v karanténe. Tak ten filter je asi to najmenej, čo človek môže urobiť, aby sa tomu vyhol a nevystavoval riziku aj ostatných cestujúcich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, McStinger napsal:

Počas letu boli dobráci so zloženým filtrom okamžite napomenutí, zloženie iba počas jedla a pitia.

Rúška v lietadlách „skúsení“ cestovalia ojebávajú tak, že niečo chrúmu po celý let. A sú na seba strááášne hrdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 12. 2021 v 19:55, Lion napsal:

A z druhé strany, nebylo by jednodušší ty roušjy odložit a neočkovaní ať vymřou? No flame, ale nechci žít ve třiceti dokonce života s rouškou na ksichtě...

Na chvilku jsem se zarazil, jestli jsem omylem nezabloudil do diskuze na Novinkách. Protože podobnej výblitek bych čekal tam, ne na Chronomagu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, ewolucionar napsal:

Aky mate nazor? Dat booster 3 vakcinu,ci pockat na omikron vakcinu,udajne v februari? Nerad by som totiz po bústri isiel zase o 3 mesiace na modifikovanu na omikron....

Klidně půjdu na čtvrtou, nemám s tím jediný problém :D  Délka účinosti asi je individuální, co? V dubnu musím být top jak superman, jinak skončím na fatře a pak mě sežerou 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, African napsal:

Klidně půjdu na čtvrtou, nemám s tím jediný problém :D  Délka účinosti asi je individuální, co? V dubnu musím být top jak superman, jinak skončím na fatře a pak mě sežerou 😂

Ved toto,,delka ucinnosti,,chyba mi jasne povedane mas tolko a tolko protilatok,mal by ci nemal ist na vakcinu,takto je to strelba od boku celé...co mi brani si ist dat urobit protilatky?? Nič,malo by to byt sucast vakciny automaticky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, ewolucionar napsal:

Ved toto,,delka ucinnosti,,chyba mi jasne povedane mas tolko a tolko protilatok,mal by ci nemal ist na vakcinu,takto je to strelba od boku celé...co mi brani si ist dat urobit protilatky?? Nič,malo by to byt sucast vakciny automaticky.....

Myslím si že jo...ale asi to je finančně náročný, tak se na to dlabe. Každopádně má každý šanci si je nechat udělat. Na mě už to je všechno velká vysoká, takže dám bodlo a nic okolo už neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam nove na treti davku narok od 5.1.. tak volam svymu obvodakovi ze chci co nejdriv, sestricka povida pridte hned, picham kohokoli jakkoli..nakonec sme domluveny na 4.1., prej to neny problem i takhle driv, nejak to do ty tecky natukaj. Spis kapku spekuluju jak s sestiletou dcerou, pockame do ledna no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ewolucionar napsal:

Aky mate nazor? Dat booster 3 vakcinu,ci pockat na omikron vakcinu,udajne v februari? Nerad by som totiz po bústri isiel zase o 3 mesiace na modifikovanu na omikron....

Nieje sanca aby bola vo februari schvalena nova vakcina pre omikron.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, ewolucionar napsal:

Ved toto,,delka ucinnosti,,chyba mi jasne povedane mas tolko a tolko protilatok,mal by ci nemal ist na vakcinu,takto je to strelba od boku celé...co mi brani si ist dat urobit protilatky?? Nič,malo by to byt sucast vakciny automaticky.....

Protilatky nehovoria nic o tvojej imunitnej odpovedi na pripadnu nakazu. Povedia ti len ci si sa s tym stretol. A aj to je velmi individualne. Zmerat aku "imunitu" voci covidu mas je prakticky nemozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...