Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

To je jak pivo. Nekdo chce Staropramen, dalsi rika, ze to jsou chcanky a ze jedine gambac. Dalsi rekne ze Radegast, jiny prisaha na minipivovary atd. Vlastne je to je to jedno a to same, ale lidi se budou do krve hadat, co je lepsi, a pokud vlada bude trochu pri smyslech, nabidne tech vakcin vic, uz aby toto eliminovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 minutami, odjinud napsal:

To je jak pivo. Nekdo chce Staropramen, dalsi rika, ze to jsou chcanky a ze jedine gambac. Dalsi rekne ze Radegast, jiny prisaha na minipivovary atd. Vlastne je to je to jedno a to same, ale lidi se budou do krve hadat, co je lepsi, a pokud vlada bude trochu pri smyslech, nabidne tech vakcin vic, uz aby toto eliminovala.

Bohužel jsou i takový, co pivo nepijou i když je obrovský výběr.

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohajeho, ja tady šaškuju s dvěma telefony a fotím si rozmazaný QR kódy z certifikátu do Tečky, abych nakonec zjistil, ze si pdf certifikát lze jednoduše a napřimo nasdílet přímo do Tečky :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, mtruelle napsal:

To jo, ale stejně je to celkem marný....někdo chce Valnevu, někdo Novavax, až tyhle vakcíny budou tak lidi budou chtít zas něco jinýho, co ještě není. Teď je špatně RNA, pak bude špatně adjuvans, u případných vakcín bez adjuvans dezinformátoři něco najdou, čím lidi zblbnou. .....

... a Petriho miska pro vznik nových mutací bude furt větší než je zdrávo. Njn. Můj názor na to je sice populisticko-sentimentàlní, ale: dokud ta potvora "nežere" děti, demokracie má holt přednost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě obavy z transformace v můru očekávám u Novavaxu ještě konspirace o tom, že bude lidi dělat neplodný. Přece jenom Gates dal do tý firmy asi 90 miliónů dolarů a jeho životní vizí je depopulace planety, to ví každý debil. :)

Vakcína má podobný výsledky u těch prvních variant jako Pfizer/Moderna a údajně v nejbližších dnech budou zveřejněný i čísla k omikronu, který mají být podle jejich CEO dobrý. Zároveň pracují přímo na verzi proti omikronu, kdyby bylo potřeba. Do konce roku budou žádat o částečný schválení ještě v USA. Vedlejší účinky z větší části zanedbatelný - bolest okolo vpichu, hlava ad.

Něco tady: https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2116185?query=featured_home. Nepodařilo se mi najít prezentaci kterou udělali pro WHO a EMU, tam byly ty čísla trochu přehlednější.

Jenom ty jejich akcie mě přivedou do blázince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kapo napsal:

Naši staroušci 83 a 85 let, očkovaní druhou dávkou Pfizera na konci března si nechali udělat test na hodnoty protilátek. Vyšly jim nějaká hodně vysoká čísla, výsledek konzultovali se svojí lékařkou a ta jim třetí dávku nedoporučila.

To od pani doktorky nebyla spravna informace. …. Od protilatek upustil i stale vice zmateny Valek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a Petriho miska pro vznik nových mutací bude furt větší než je zdrávo. Njn. Můj názor na to je sice populisticko-sentimentàlní, ale: dokud ta potvora "nežere" děti, demokracie má holt přednost.

To jsem dycky rikal jako myslenkovej experiment, ze by smrtnost v zavislosti na veku byla opacne. Duchodci rymecka nebo nic a mimina pruser. Vsichni by drzeli hubu a krok a nikdo by nepipl.

EDIT: decka jsme naockovali hned v patek a meli stejnou reakci jako my tj. prakticky zadniu (jen mirne bolestivy misto vpichu).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Kapo napsal:

Naši staroušci 83 a 85 let, očkovaní druhou dávkou Pfizera na konci března si nechali udělat test na hodnoty protilátek. Vyšly jim nějaká hodně vysoká čísla, výsledek konzultovali se svojí lékařkou a ta jim třetí dávku nedoporučila.

😑 její argumentace by mě opravdu zajímala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, bohus76 napsal:

Mě by zajímalo, proč tady každý řeší každého? Každému je houno,proč to doktor doporučí či nikoliv . Všichni odborníci na vše.🤪

A už se nevyjadřuju.

Pokud to bylo (i) na mě, jakože asi jo, tak odborník na vše fakt nejsem, ale na kritický stavy jo, proto si troufnu tvrdit, že houno, proč to doktor (ne)doporučí mi do toho tak úplně není - máme tu kvůli covidu spoustu práce i bez kolegů udílejících špatná doporučení. Konkrétněji: spousta staroušků s covidem, po dvou jarních dávkách (a nepřežívají), zato žádný staroušek, jemuž kombinace třetí dávky a vysoký hladiny protilátek způsobila "rozvrat imunity", nebo jak většinou zní ty kvaziargumenty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+1

Vzhledem k tomu, že sem z logiky věci píšou spíše lidé s nějakou reakcí, a celkový dojem tak vyznívá zkresleně, hlásím též bezpříznakový průběh ve dnech po třetí dávce (Moderna, před týdnem). Samozřejmě až na dvoudenní bolesti v okolí vpichu, což je normál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...