Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 23 minutami, ismit napsal:

upřímnou soustrast.

čekám na PIN 2 (do Vinohradské nemocnice) na booster už týden, tj. standard?

Tak tohle jsem si měl přečíst dřív. Myslel jsem si, že to přijde obratem. Sakra. Doufám, že tak dlouho čekat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já se zkusil registrovat na nejbližší místo (Poliklinika Prosek) a po pár dnech mi přišla sms, že je místo plný a automaticky mě hodili na Vyšehrad a pro ten mi PIN2 došel v řádu hodin. Tak jsem zkusil novou registraci na jiný bližší místo a už týden nic. Nakonec si asi zajedu na Chodov bez registrace a spojím to s nákupem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, John_Lenon napsal:

13. 12. jsem napsal tohle. 

 

18. 12. babi umřela na zápal plic způsobenej covidem. 21. 12. jsem byl na pohřbu. 

 

 

Očkujte se. 

Upřímnou soustrast 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodí jim to podle plotu. Predregistrace na třetí v listopadu, PIN2 jsem dostal 27. (jsem 40-50). Případně rezervaci termínu jsem zjistil , že  mezitím začali očkovat Modernou i u nás, takže zrušení původního mista a registrace blíž. Čekal jsem, že na mě přijde řada bůhví kdy (zrušením a novou registrací jsem vypad z pořadí) a ono prd... PIN2 dorazil za deset minut, výběr termínu a ve středu jdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čekal na PIN2 24 hodin a když nepřišel, sjel jsem na Hlavák v sedm ráno (je to tam bez registrace), byl jsem druhej na řadě a ďobli mi booster (Modernu) na počkání. Těm, kdo o posilující davku stojí, doporučuju na nic nečekat... 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Paw napsal:

Chodí jim to podle plotu. Predregistrace na třetí v listopadu, PIN2 jsem dostal 27. (jsem 40-50). Případně rezervaci termínu jsem zjistil , že  mezitím začali očkovat Modernou i u nás, takže zrušení původního mista a registrace blíž. Čekal jsem, že na mě přijde řada bůhví kdy (zrušením a novou registrací jsem vypad z pořadí) a ono prd... PIN2 dorazil za deset minut, výběr termínu a ve středu jdu.

Bavlna? Taky jdu ve středu, registrace 27.12., Pin2 obratem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, tombas napsal:

Kde to žijete? Já čekal na PIN2 asi hodinu po registraci a na píchanec šel hned druhý den odpoledne (Ostrava - Černá louka).

@John_Lenon to je mi líto :( 

Můžu potvrdit. Ostrava Černá louka. Včera večer během hodiny zprocesováno a zítra jdu na booster.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, ragu napsal:

Já se zkusil registrovat na nejbližší místo (Poliklinika Prosek) a po pár dnech mi přišla sms, že je místo plný a automaticky mě hodili na Vyšehrad a pro ten mi PIN2 došel v řádu hodin. Tak jsem zkusil novou registraci na jiný bližší místo a už týden nic. Nakonec si asi zajedu na Chodov bez registrace a spojím to s nákupem.

Zkoušel jsem registraci na Fyzioklinice a taky termín až konec ledna. Nakonec žena šla Westfield Chodov už minulou středu - fronta asi 10 lidí, za 20 minut byla venku. Já dal dnes ráno Thomayerovku, podle parkovacího lístku vjezd v 8.30, výjezd 8.43 (na čekání 15 minut jsem nehrál).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...