Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, minuso napsal:

Co viem,tak zyrtek je starsi typ lieku, ja mam omarit a celkovo tie nove generika alebo ako to nazvat,by mali byt na tomto lepsie.skus sa poradit s lekarom,pisem len moju skusenost a na kazdeho to asi vplyva inak.ale presne si pamatam co pises, spat sa mi chcelo riadne z toho.

Jak říkáš každý to máme jinak, ale Zyrtec beru odjakživa na vcelku silnou sennou rýmu a nikdy jsem po něm ospalý nebyl a to ani náznakem. Ba naopak ty ostatní nová generika jak píšeš, nebo různé experimenty nikdy nezabrali, takže já jsem věrný Zyrtecu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koukám, není nad to si jít pro lékařskou radu na webový fórum. Pěkně z tepla domova, žádný čekání po ordinacích, kde se někdy ani nic nezjistí. To tady nikam nemusím, nikde nečekám a radu dostanu zaručeně tu nejlepší a hlavně od skutečných odborníků ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože s ní vypustíš hrudní dutinu a pak nafoukneš plíci? Hele - to je dobrý! Tak pneumotorax teda škrtám!

Asi by ale bylo dobrý vratit se k těmatu, než to tu admin promaže :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radik napsal:

Koukám, není nad to si jít pro lékařskou radu na webový fórum. Pěkně z tepla domova, žádný čekání po ordinacích, kde se někdy ani nic nezjistí. To tady nikam nemusím, nikde nečekám a radu dostanu zaručeně tu nejlepší a hlavně od skutečných odborníků ;)

Zníš, jako bys ten kokain ještě nenačal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co to bylo za davky? Salovy bingo Pfizer, nebo nejaky koktejl? Mas pazi  funkcni protezu, nebo od darce? :)) Ted vazne:

Obecne kolem me vsichni co sli do jistoty 3x Pfizer popisuji u 3 davky to stejne jako u prvnich dvou, tedy temer bez reakce.

U koktejlu uz jsou reakce na zejmena Modernu dost odlisny....
Jinak jak se rozebiralo vyse, tak u Moderny me doporucovali na zmirneni vedlejsich ucinkau antihistaminika, jako prave Zytrecy atp, prej jestli mame doma, mam si vzit.. nemame zadny alergie, tzn zadny pataky doma, tak jsem se na to vyprdl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...