Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Počkej, až zapnou 5G sítě, to budeme pak my očkovaní umírat jak mouchy. Aktivuje se nám čip, který nám dali při očkování a bude po nás. Já mám už tři čipy. Ano i tuhle p......u jsem slyšel. Někdy si říkám, že Chemtrail je opravdu skutečný, protože lidi už blbý jsou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to je úplně jasný. Btw známá včera vykládala ženě, že by v životě nešla na mamograf, protože jasná rakovina. Prej to má přímo od doktora.

Jinak tatáž sama chemtrailu nějakou dobu taky věřila a její kámoška má z tohodle důvodu kolem baráku poskládaný nějaký lavóry z voctovou vodou či co, poněvadž právě to ji před chemtrails chrání.

Já jsem proti nim prostá vovce se třema čipama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je úplně jasný. Btw známá včera vykládala ženě, že by v životě nešla na mamograf, protože jasná rakovina. Prej to má přímo od doktora.
Jinak tatáž sama chemtrailu nějakou dobu taky věřila a její kámoška má z tohodle důvodu kolem baráku poskládaný nějaký lavóry z voctovou vodou či co, poněvadž právě to ji před chemtrails chrání.
Já jsem proti nim prostá vovce se třema čipama.
Tak ta ovšem má dobře v palici nasráno...inu, lidové jsou různé . Také jsem jinak součástí stáda X3, ze zdravotních důvodů...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, gorlo napsal:

Počkej, až zapnou 5G sítě, to budeme pak my očkovaní umírat jak mouchy. Aktivuje se nám čip, který nám dali při očkování a bude po nás. Já mám už tři čipy. Ano i tuhle p......u jsem slyšel. Někdy si říkám, že Chemtrail je opravdu skutečný, protože lidi už blbý jsou. 

Pleteš se, ten čip je proto, aby lidi víc makali... jen já dostal zmetek, jsem líný jako dřív, budu to reklamovat u Gatese 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, warann napsal:

To jsou veci. Uz jsem to psal nekde vedle, vcera mi umrel kamos. Infarkt.  Pekne na hovno. 
Kazdopadne ted si o tom pisu s jinym manikem, kteryho jinyho povazuju za normalniho cloveka a on mi napise, ze nevi zda by dotycnej ockovanej, ale pokud jo, tak je to jasny. No tvl 😱

Infarkty teď řádí i v mý socialní bublině, dokonce i u tŕicátníků.  Zda to souvisí s očkováním teda nevím, ale nedivil bych se, kdyby tam hrál nějakou roli přechozený Covid, sportování těsně po prodělání, stres ze sociálních i ekonomických následků epidemie... a teď tomu dali korunu valčící jaderní Rusáci, ceny energií a inflace.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kamarádku, která mi tvrdila, že žádnej covid neexistuje, že je to všechno výmysl "těch nahoře", atd. Opakovaně jsem dostávla naprosto vážně a hlavně dobře míněný rady typu "hlavně se nenech očkovat a už vůbec ne maminku, atd.". Protože já přece nevím co ví ona a její informace jsou zaručeně správný. Z posledního setkání už skoro před rokem jsem odcházel celkem znechucenej, protože ať jsem nadhodil téma hovoru jakýkoliv (od počasí po robotickej vysavač - "pche, to jsou jen takový hračky co nám dovolují..."), otočilo se to nakonec všechno proti mě. Věk 60+. Ta se někdy dozvědět, že jsem nedbal jejích rad......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Pepino777 napsal:

Stresu bych věřil, ale proč je problém se sportováním po prodělání? 

martar psal "hned" po prodelani... coz je pro srdce obecne nebezpecne nejen po virovem onemocneni, ale treba i po antibiotikach. uz jako deti jsme meli "po nemoci" omluvenku z telocviku vetsinou tak na ctrnact dni. covid neni vyjimka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 2 očkování, tečky mi zčervená v půlce dubna, přijde mi blbost si dát třetí dávku na léto, co mě pak čeká? Až budu potřebovat naočkovat tak si dám znova 2 dávky novavaxu?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kapo napsal:

Mě už zčervenala začátkem března, třetí zatím neplánuji. Čekám co bude dál, protože žena je od úterka pozitivní. Teploty nemá, jen bolení v krku a trochu víc kašle a je taky unavená. 

 

No, s velkou pravdepodobnosti cekej positivitu taky. Covidu je ted mraky, zkolabovalo celkem testovani. Netrasuje se. Prubehy nepr. U deti zhruba v polovine bezpriznakové a u druhe poloviny jako chripka. Ja teda na treti  davce byl … mel jsem dve davky, tyden pred treti celkem neprijemny Covid  - Delta, monoklonalni protilatky a tak. Ale do mesice jsem byl v pohode. Takze na treti jsem sel hlavne kvuli cestovani do Francie … a oni zrusili od 14.3. Covid pasy ve sluzbach….. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem se po 2 letech vyhejbani a 3 davkach Pfizeru taky dockal pozitivniho testu. Myslel jsem, ze jsem nekde nastyd, presto jsem sel radsi na test, neb jsem mel na vikend jet k neockovany mame. Prekvapeni bylo veliky.

Mam spis jen rymu, ani moc nekaslu. A kdyz, trha se mi bordel v krku, ne na pruduskach. Teplota jen mirna, par hodin vcera. Trpim ovsem brutalni bolesti v krku, kazdy polknuti nebo zakaslani je jak 20 ziletek. Asi jako u anginy. Budi me to, takze do toho vseho prakticky nespim. Diky tomu me dneska nad ranem zacala bolet hlava.

Jsem zvedavej, kdy se to zlomi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...