Jump to content

očkování COVID 19  

285 members have voted

1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

• ano
      198
    • ne
      46
    • ještě nejsem rozhodnutý
      41

Recommended Posts

před 6 minutami, Moty napsal:

Mám PIN2

Tak jsem asi nejhezčí na fóru :D Jinak paráda 👍

• Replies 827
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 5 hodinami, African napsal:

A tak to je taky možný, já ti teď objednával novou garnýž co na ní kluk podnikl horolezecký jump a manželka že prý rychle. Dva týdny garnýž nikde, když jsem si uvědomil že jsem ji objednal na Slovensku. Chtěla dřevěnou, po dvaceti dnech přišla s údivem plechová. A třešnička na dortu, že jsem navíc objednal o rovný metr kratší, tam prostě už nešlo víc pokazit :D Takže je úplně možné že jsem se zaregistroval do nějakého očkovacího centra v Tanzánii....

Ty kráso, aby se ti neozvala veterina, že už mají očkovací látku na tu vzteklinu připravenou :D.

Já se registroval v úterý dopoledne, ve středu PIN 2, dnes mi to šlehli a celé to netrvalo ani 30 min. Ostrava Černá louka super, nikde jsem nečekal. Tohle fakt funguje skvěle.

před 7 hodinami, Moty napsal:

Tak co, Vlasto? Já furt nic

Zkus to znova a vyber třeba jiné místo...to vůbec nevadí

před 36 minutami, Gustaf napsal:

Zkus to znova a vyber třeba jiné místo...to vůbec nevadí

Moty už má PIN a mě to zatím nehoří, takže na pohodu ;) 

před 6 minutami, African napsal:

Moty už má PIN a mě to zatím nehoří, takže na pohodu ;) 

Jj, Honza to psal o pár postů níže... nevšiml jsem si....

Moty už má PIN a mě to zatím nehoří, takže na pohodu  
Nejakej pin2, ty mas kovovou garniz o metr kratsi, na nejakej pin sere pes
před 24 minutami, Gustaf napsal:

Jj, Honza to psal o pár postů níže... nevšiml jsem si....

Afriho nech, ten by se fakt přeregistroval na tu veterinu a očkování proti vzteklině :-)), kdo ví, na co čeká teď 🙂

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

Afriho nech, ten by se fakt přeregistroval na tu veterinu a očkování proti vzteklině :-)), kdo ví, na co čeká teď 🙂

Nám tu začne štěkat a vrcet :D

Přesně jak píše Prochy68, mám daleko větší problémy než řešit nějaké vakcíny 😂

Díky těmhle srandickam se ty injekce bojím o dost min ( kdybyste věděli, jakej já mám z injekci strach). Odreagovávam se.

před 17 minutami, kuncák7 napsal:

Díky těmhle srandickam se ty injekce bojím o dost min ( kdybyste věděli, jakej já mám z injekci strach). Odreagovávam se.

Budeš v pohodě, neboj se nic 👍

tenor.gif

Nestresuj, mám to dva dny za sebou a kromě bolesti ruky a trochu únavy se nic nedělo. Ruka mě bolela po tetanovce mnohem víc a déle. Manželka to samé, doporučený klidový režim jsme dodržovali, žádnej sport ani zahrada. 

Tak sem v pérdeli, registrace na 23.5. a druhý termín 4.7. což sme na dovolený, to snad nechám propadnout a dám se jinam, kurník šopa

před 1 hodinou, Moty napsal:

Tak sem v pérdeli, registrace na 23.5. a druhý termín 4.7. což sme na dovolený, to snad nechám propadnout a dám se jinam, kurník šopa

U mě to bude také oříšek se trefit, za dva týdny jedu s děckama hory, hned po tom Rakousko a už to pojede.... :guitar: Škoda že si člověk z nějákých třeba dvou, tří termínů po týdnu nemůže vybrat. Dej vědět jak jsi to vyřešil ať vím co mě čeká, pokud tedy někdy příjde ten druhý PIN :D

Tak kdyby ste někdo potřeboval tak volat 3 týdny před druhým termínem na 1221 a tam termín přesunou

před 29 minutami, Moty napsal:

Tak kdyby ste někdo potřeboval tak volat 3 týdny před druhým termínem na 1221 a tam termín přesunou

Výborně, to se bude hodit, díky 🙏