Jump to content

očkování COVID 19  

300 members have voted

1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

• ano
      204
    • ne
      53
    • ještě nejsem rozhodnutý
      43

Recommended Posts

Mám první AZ za sebou (už je to dýl)a nějak jsem neřešil druhý termín. Prostě jak to vyjde. Kdyby tady byla situace jako v únoru, březnu, tak asi každý šoupe nohama, hlavně ať jsem o.k.  Dovolená nedovolená....

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podle všeho nemusím od příštího týdne chodit na pravidelné testy:clap:.

Mám již 4 týdny po první vakcíně za sebou,což by prý údajně mělo nyní stačit😉.

Ono je to s tou zmenou terminu dost mozna slozite zamerne. Kdyby to bylo jednoduche na par kliknuti, lidi by to menili jak zjednany, kvuli kazde blbosti. A v tech poctech, pri te slozite organizaci atd., by ten system sel do kopru uplne. Kolik z nas zmeni termin u zubare, kdyz vi ze novy dostane za pul roku? Jasne, mam stesti ze mi to s nicim nekoliduje, ale i tak. Navic se to da relativne jednoduse napocitat. Vim ze termin dostanu v radu dnu, druha davka +42 a hned vim na cem jsem. 

Určitě, máš pravdu. Přiznám se, že tenhle chladnokrevný kalkul jsem při honbě za volnými termíny v O2 nespustil. Termíny mi mizely před očima, takže když jsem se na třetí pokus zaregistroval na příští neděli, nedošlo mi, že druhý termín budu mít v kolizi. Jako možná by tam mohl být vidět i ten druhý termín,ale jak říkám, moje chyba. 

Přeložit to zkusím, když to nevyjde, nějak se holt budu muset zařídit.

Jasny. Me se na termin nikdo neptal. Kam jdes, pocem, tu mas zihadlo a prijd tehdy a tehdy. Mel jsem stesti, ze se to nikam netrefilo, jinak bych 100% taky brblal a zkousel to vymyslet jinak :D

před 13 hodinami, DavidLC napsal:

Mám první AZ za sebou (už je to dýl)a nějak jsem neřešil druhý termín. Prostě jak to vyjde. Kdyby tady byla situace jako v únoru, březnu, tak asi každý šoupe nohama, hlavně ať jsem o.k.  Dovolená nedovolená....

Dtto, první AZ 24.2, druhá teď ve středu. ...

před 24 minutami, mtruelle napsal:

Dtto, první AZ 24.2, druhá teď ve středu. ...

Tak ať to maká a zlé pryč 😉

Většinu toho co jsi shrnul o AZ jsem načetl a i když to u mě bylo v době, kdy se psalo o trombózách, tak jsem neváhal...  já ředím Eliquisem, takže pojistka 🙂.

Na druhou jdu v červnu, tak uvidím co a jak. Bylo mi 2 dny nic moc, ale nic co by nešlo rozleštit, teda překonat 🙂

před 11 hodinami, DavidLC napsal:

Tak ať to maká a zlé pryč 😉

Většinu toho co jsi shrnul o AZ jsem načetl a i když to u mě bylo v době, kdy se psalo o trombózách, tak jsem neváhal...  já ředím Eliquisem, takže pojistka 🙂.

Na druhou jdu v červnu, tak uvidím co a jak. Bylo mi 2 dny nic moc, ale nic co by nešlo rozleštit, teda překonat 🙂

Já byl po obou dávkách druhý den takovej potivejsi, trošku bolely svaly. Každopádně ve středu Druha dávka a v pátek s vakcinačním certifikátem, pCR testem, prohlášením o zdravotním stavu a povolením pohybu v nočním zákazu jsem vyrazil do Francie....ani na jedněch hranicích ani noha, dálnice jak vymezené, 1400 km za 13 hodin za dodržení rychlostních limitů, pokuty jsou tu citelné.

Edited by mtruelle

Ten druhý termín je vidět při registraci první dávky. Tudíž můžeš posunout první dávku tak aby nekolidovala ta druhá.

Ještě jedna technická, v O2 pusti dovnitř o 30 min dřív. Takže sice termín v 11:54, ale už sedím v odpocivarne po vpichu.
Parkování v Harfe ideal, šipky navigujou směr O2

Tak jsem ji chytil, teď už jen čekat jestli mě naroste chobot 😂 Ona ta vakcína Fajzr funguje i na indickou mutaci?

podla anglickych testov co som cital, tak po oboch davkach pfizer aj AZ je zaber na indicku mutaciu celkom vysoky

Slon Africký, svůj rodokmen nezapřu ani po vakcinaci :D Tak to jsou dobré zprávy, protože ta indická teď ve světě straší tak nějak nejvíc. Jinak dnes vše jak po másle, parádní organizace, všichni příjemný, dávám za jedna 👍

Tak se to vyřešilo samo 🙂  Ten první PIN2 s nevyhovujícíma termínama jsem nechal propadnout (tj. nevybral a nezarezervoval jsem žádnej nabízenej termín do stanoveného data) a dnes přišel novej PIN2 (resp. staronovej - je to to samý číslo jako minule) a tam už jsem si termín vybral. Pokusnejm králíkům zdar!

Jak dlouho po aplikaci první dávky od Pfizeru se dá fyzicky pracovat? Mám možnost jít ve čtvrtek a o víkendu náročnou práci u našich. Táta má objednany materiál a už se s tím nedá hnout. Diky

Rekli mi 2 dny klid a bez alkoholu, byl jsem včera, akorát me v noci bolelo rameno
Jinak v klidu. Zítra už dam na večer asi kolo

V deň vakcinácie v pohode.

Na druhý deň bolesť ramena,no pracovať sa dá.

Tretí deň už bolesť v ramene necítiš.

(A mlieko starcov som koštoval aj po vakcíne)