Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, jožko napsal:

V deň vakcinácie v pohode.

Na druhý deň bolesť ramena,no pracovať sa dá.

Tretí deň už bolesť v ramene necítiš.

 

Taky tak, druhý den trochu unaveny, pak už jsem jezdil na kole :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mel jsem covid na predlomu roku a prvni davku ockovani +- pred 14 dny. Minuly tyden jsem mel mit vyseteni v nemocnici a podminkou byl negativni pcr test, ten mi vysel pozitivni. To se mi nezdalo, zadne priznaky, v okoli nikdo nakazeny, nikam  jsem nechodil... 

Delal jsem v prubehu 2 antigenni- negativni a vcera dalsi pcr negativni. Myslim ze ten prvni pcr nejak posrali. :D

Je tady nejaky odbornik? :D Z karanteny se stejne nedostanu ze? :D A hlavne nevim jestli mi ted vubec daji druhou davku ockovani. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, skalis napsal:

Jak dlouho po aplikaci první dávky od Pfizeru se dá fyzicky pracovat? Mám možnost jít ve čtvrtek a o víkendu náročnou práci u našich. Táta má objednany materiál a už se s tím nedá hnout. Diky

Je to strašně individuální, takže nakonec uvidíš stejně sám. Někdo mi říkal, že lidi co si prodělali Covid zkouší trochu víc, těžko říct co je na tom pravdy. Já včera tedy vůbec nic jako kluci a večer jsem si dal i hodinu kolo, na pohodu. Alkohol nula, jsem na sebe tvrdý a budu i dnes, třeba mě to nakonec začne bavit jak ty křápla ze suchého února :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera v 9 rano vpich (Pfizer). Kolem paty odpo mi lehce oteklo rameno. V sedum trochu bolelo. Vecer jsem byl mirne jetej (unava). Noc v klidu. Ruka trosku boli i ted, asi jako bych vzal ramenem futra. Jinak nic. Pravdou je, ze jsem teda nic nedelal, max sedel nebo se valel .

Pritelka (34) sla pred tremi tydny po ockovani vecer do mesta na vychazku. V noci tresavka, zimnice, bolest ruky. Dalsi den totez, pridala se bolest kloubu (ibak pomoh). Treti den uz ok. Podotykam, ze davku dostala 80 dni po covidu (doporuceno je aspon 90), takze to mohlo bejt spojeny. Ctvrtej den po ocku uz behala, ale vykon prej nic moc (vysoka tepovka). Cca 11 dni po davce sebou doma sekla, poprvy v zivote, odvezla ji rychla. Vsechno ok, prej nejspis nizkej tlak - bez prokazany souvislosti s vpichem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám termín na neděli 8 ráno v O2.  Vyjímečně mě stát potěšil. Registraci pro 35+ pustil 15 minut před plánovanou půlnocí, takže registrace bez problémů, za 8 hodin od registrace PIN2 kod a nejbliží termín na neděli 🙂 V neděli dám asi klidnější režim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten klidový režim min. 48h po očkování není podle toho, jak se kdo cítí, ale je proto, aby si tělo mohlo v klidu začít tvořit protilátky a nemuselo přitom řešit spoustu jiných věcí spojených s fyzickou námahou, byť podle majitele těla nijak náročnou.

Já měl taky první vpich ve čtvrtek odpoledne a na kolo jsem šel až v sobotu odpoledne, takže ty cca dva dny jsem lenošil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mám zkušenost, nikam jsem se neregistroval, protože ještě nemohu. Vakcínu v práci jsem odmítl - Astra. Nicméně, když jsme byli včera s prckem na kontrole v nemocnici, tak během čekání jsem se zeptal sestřičky, zda bych nemohl být náhradník na Pfizer. Řekla, že mohu, ať přijdu v sobotu v 9. Tak se těším :-)) 

Upraveno uživatelem Vanilla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v pátek Pfizer. Pátek večer trochu lehce hlavotoč a lehká únava. Sobota neděle jen práce kolem baráku, jako sekání sekačkou apod. nic drsnýho. Stále lehký hlavotoč. Pondělí dopoledne totální migréna na blití zle, hlídal jsem děti a byl jsem šťastný, že přijela manželka a převzala si je, protože jsem byl v hrozném stavu - asi dvě hodiny opravdu hrozný stav který nepřecházel ani po prášcích na bolest a ani při pokusu usnout v posteli, pomohlo pak vyjít ven asi na hoďku na zahradu na svěži vzduch a od té doby OK... (nevím, jestlii je možné, že by nežádoucí účinky přišly až třetí den po očkování, ale takový stav nepamatuji). Tak uvidíme po druhém pigáru, jak bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, petr_cha napsal:

Mne nerekli vubec nic, ale kamarad prisel s tim, ze mu rekli dva dny bez alkoholu a nesoustat (cituju doslovne) a von, jak je slušnej, tak poděkoval a odesel, a to s tim, ze doteď nevi jestli to mel bejt vtip nebo ne.. :-o)


 

No moment! Já jdu na prvni dávku Pfizeru zitra po obědě a tohle mi nikdo předem neřek! Zkusim se zeptat sestřičky, jestli je ten zákaz striktní nebo jestli by to šlo aspoň tzv "na Feriho" (...jen malinko... jen na chvilku...) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Radius napsal:

Já v pátek Pfizer. Pátek večer trochu lehce hlavotoč a lehká únava. Sobota neděle jen práce kolem baráku, jako sekání sekačkou apod. nic drsnýho. Stále lehký hlavotoč. Pondělí dopoledne totální migréna na blití zle, hlídal jsem děti a byl jsem šťastný, že přijela manželka a převzala si je, protože jsem byl v hrozném stavu - asi dvě hodiny opravdu hrozný stav který nepřecházel ani po prášcích na bolest a ani při pokusu usnout v posteli, pomohlo pak vyjít ven asi na hoďku na zahradu na svěži vzduch a od té doby OK... (nevím, jestlii je možné, že by nežádoucí účinky přišly až třetí den po očkování, ale takový stav nepamatuji). Tak uvidíme po druhém pigáru, jak bude...

Nejsem doktor, ale tyhle projevy tipuju spíš na stres. Tak dlouho si přemejšlel, co přijde, až to přišlo. To se stává i velkejm chlapům. No stress.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, martar napsal:

No moment! Já jdu na prvni dávku Pfizeru zitra po obědě a tohle mi nikdo předem neřek! Zkusim se zeptat sestřičky, jestli je ten zákaz striktní nebo jestli by to šlo aspoň tzv "na Feriho" (...jen malinko... jen na chvilku...) :)

2 dny? Tak to je pohoda:-)

192332820_1624952114364816_4248807526304140346_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...