Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 hodinami, martar napsal:

No moment! Já jdu na prvni dávku Pfizeru zitra po obědě a tohle mi nikdo předem neřek! Zkusim se zeptat sestřičky, jestli je ten zákaz striktní nebo jestli by to šlo aspoň tzv "na Feriho" (...jen malinko... jen na chvilku...) :)

Já bych to nehrotil, ty dvě tři minuty zase taková fyzická námaha nejsou. :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak nakonec Moderna. Můj sofistikovanej výběr očkovací látky založenej na úvaze "když je Pfizer dobrej pro Izraelce, tak pro mě taky..." mi byl dost na prd :) A to jsem to včera ještě kontroloval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na intimní mezilidský interakce jsem se doktorky výslovně ptal. Řekla: myslíte sex? :) a prej ne, žádná zvýšená námaha.

Edit: A ani přežrat se prej večer nesmím.

 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příští týden jdu na druhou včelku,tak večer na to přežrání budu muset dát pozor.S tím sexem to v mém věku už přeci jen není taková hitparáda,takže žádný stres:D.

Dnes už se spíš držím "pořekadla": jj,k*nda to je lágr,ale takhle plná lednice,to je věc🤣🤣  😇.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, garisz napsal:

Mě to bylo jedno, stejně jsem pil a znám dokonce jednoho co se zhulákal hned po bodanci a bylo mu to jedno také a nic z toho neměl. 🙂

Já jich znám vcelku dost, ale upřímně mě to hlava nebere. Zhulákat se můžu kdykoliv, tak proč zrovna v den vakcinace když se doporučuje nepít? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Já jich znám vcelku dost, ale upřímně mě to hlava nebere. Zhulákat se můžu kdykoliv, tak proč zrovna v den vakcinace když se doporučuje nepít? 

To je už takový český folklor už od doby Habsburku - se vším se snažit vyjebat a nerespektovat pravidla.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...