Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Anela napsal:

tohle je pravda? ja mel za to, ze rikali, ze ockovani ma zabranit tezkym a fatalnim prubehum. navic kdyz je to respiracni onemocneni...

kolega se prave mozna nakazil od sve ockovane manzelky (bylo to na jare, kdy poctive sedeli doma). verili tomu, ze ona ma jen nejakou virozu a ne covid (jeden den bolest hlavy a jeden den unava), kdyz u nej cca po tydnu zacaly podobne priznaky tak i u sebe povazoval jen za nejakou virozu. nakonec skoncil v nemocnici a jeste stale je na nemocenske :(

0no je to celé složitější. Byla paní 2-3,tydny po druhé davce?, měla ten Covid potvrzený laboratorne?.... očkování taky nemá stopro účinnost.... V medicíně nic není stopro... snad jenom smrt. Jinak pravda, o té nemoci víme celkem prd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Traveller napsal:

Já s paní vědkyní taky souhlasím. Oba moji kluci přečkali kovid bez potíží. A ani já nepomýšlím na očkování. 

Je to každého věc, pravda... ale.  Každá mince má dvě strany. Já mám sice státnice z epidemiologie a hygieny a zkoušku z infekce hluboce v minulém století - některé věci se ale nemění a některé mě i poznamenaly. Třeba předtím jsem si myl ruce cestou ze záchoda a potom cestou na záchod. Stejně tak se nezměnila pravidla kolektivní imunity pomocí vakcinace... velmi zjednodušeně - čím infekčnější agens - tím vyšší potřeba procentuelní proočkovanosti populace k navození kol. imunity. První odhady s prvním Cov19 byly kolem 60 procent, s novými variantami se to procento proočkovanosti šplhá k 80 procentům. Odečteš ty co se objektivně nemohou a neobjektivně nechtěji očkovat - a jsi v řiti jako vládní vojsko v Italii.

Lze to už i teď vidět v Evopě u nemocí, na které se desítky let očkovalo a prakticky vymizely.. v posledních letech různé aktivity Antivax / u nás typicky Rosalio/ brojí proti očkování, proočkovanost poklesla a už vznikají lokální epidemie často s fatálními následky / u nás klasicky očkování MMR/.

Lidé se nechali očkovat celý život, nikdy nikoho nezajímalo jak dlouho byla vakcína vyvíjena, kdo a kde ji vyrábí a tak. Teď každej je odborník a studuje a bohužel často ne ty optimální zdroje.

Můj oblíbenec je třeba rektor Zima, který se vysmíval a pak málem zakalil - taky vědec 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dycky říkám, že lidi vejrají do mobilů jakožto nejnovějších výdobytků technologickýho vývoje a čtou tam svoje obskurní články a facebooky, ale jak jde o vývoj a výdobytky ve farmacii a medicíně (třeba aktuální očkování), tak každej hned ví, že to přece není možný a nebude to fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, mtruelle napsal:

Je to každého věc, pravda... ale.  Každá mince má dvě strany. Já mám sice státnice z epidemiologie a hygieny a zkoušku z infekce hluboce v minulém století - některé věci se ale nemění a některé mě i poznamenaly. Třeba předtím jsem si myl ruce cestou ze záchoda a potom cestou na záchod. Stejně tak se nezměnila pravidla kolektivní imunity pomocí vakcinace... velmi zjednodušeně - čím infekčnější agens - tím vyšší potřeba procentuelní proočkovanosti populace k navození kol. imunity. První odhady s prvním Cov19 byly kolem 60 procent, s novými variantami se to procento proočkovanosti šplhá k 80 procentům. Odečteš ty co se objektivně nemohou a neobjektivně nechtěji očkovat - a jsi v řiti jako vládní vojsko v Italii.

Lze to už i teď vidět v Evopě u nemocí, na které se desítky let očkovalo a prakticky vymizely.. v posledních letech různé aktivity Antivax / u nás typicky Rosalio/ brojí proti očkování, proočkovanost poklesla a už vznikají lokální epidemie často s fatálními následky / u nás klasicky očkování MMR/.

Lidé se nechali očkovat celý život, nikdy nikoho nezajímalo jak dlouho byla vakcína vyvíjena, kdo a kde ji vyrábí a tak. Teď každej je odborník a studuje a bohužel často ne ty optimální zdroje.

Můj oblíbenec je třeba rektor Zima, který se vysmíval a pak málem zakalil - taky vědec 🙂

+1 👍

Kam ti mozem poslat prispevok aby si nadalej siril osvetu? Ja sa uz k tomu normalne nemozem vyjadrovat lebo ked zacne nejaky antivaxer mudrovat fak by som mu fyzicky ublizil. O to viac potesi ked vidim ze zdravy rozum este zije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, eskimak napsal:

+1 👍

Kam ti mozem poslat prispevok aby si nadalej siril osvetu? Ja sa uz k tomu normalne nemozem vyjadrovat lebo ked zacne nejaky antivaxer mudrovat fak by som mu fyzicky ublizil. O to viac potesi ked vidim ze zdravy rozum este zije.

🙂 můžeš kamkoli, je to marné. Ockoval jsem více než 35let a v posledních letech se nám tu odmítači trošku pomnozili. Domluva je s nimi prakticky nemozna. Na argumenty neslyší, ženy mají většinou zasneny pohled v dál, dlouhé lněné sukně a dřevěné šperky. Nyní jsou navíc zakopani ve svých konspiračních zakopech jak za první války... Ono se to vycuka, za pár let to bude ve standartni nabidce ockovaní a bez keců.... Jsem i dvakrát chtělo dítě ockovat a rodič ne... Řešil to soud.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, mtruelle napsal:

🙂 můžeš kamkoli, je to marné. Ockoval jsem více než 35let a v posledních letech se nám tu odmítači trošku pomnozili. Domluva je s nimi prakticky nemozna. Na argumenty neslyší, ženy mají většinou zasneny pohled v dál, dlouhé lněné sukně a dřevěné šperky. Nyní jsou navíc zakopani ve svých konspiračních zakopech jak za první války... Ono se to vycuka, za pár let to bude ve standartni nabidce ockovaní a bez keců.... Jsem i dvakrát chtělo dítě ockovat a rodič ne... Řešil to soud.... 

Kámoš jim říká konopný ženy. Nicméně to rozhodně není omezený na tenhle segment. Např. moje zkušenost za poslední týden: klient - předseda správní rady a (spolu)majitel několika firem, kámoš - společník prosperujícího s.r.o., bejvalej spolužák - úspěšnej právník. Nikdo není žádnej konspirátor, aspoň se tak neprojevuje, přesto očkování odmítají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera poprvé testování bez papírů,že se mám přihlásit na to ocko.uzis.cz a píše mi to,že neznámé rodné číslo či občanka. Ať už s tím jdou do řiti. Co s tím  jako mám dělat ?
Pokud si uvedl mobilni telefon i email tak je to resitelny a postaci to k prihlaseni https://ocko.uzis.cz/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, bohus76 napsal:

Tak včera poprvé testování bez papírů,že se mám přihlásit na to ocko.uzis.cz a píše mi to,že neznámé rodné číslo či občanka. Ať už s tím jdou do řiti. Co s tím  jako mám dělat ?

Zkus večer, dneska opět řešily technické problémy s výpadky... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, warann napsal:

Kámoš jim říká konopný ženy. Nicméně to rozhodně není omezený na tenhle segment. Např. moje zkušenost za poslední týden: klient - předseda správní rady a (spolu)majitel několika firem, kámoš - společník prosperujícího s.r.o., bejvalej spolužák - úspěšnej právník. Nikdo není žádnej konspirátor, aspoň se tak neprojevuje, přesto očkování odmítají.

Jasně, ale ty konopné ženy jsou prvoplanové... A taky nevíš, co má předseda správní rady doma :-). Se ho zeptej, jestli je očkovanej na tetanus. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nejsem apriori odmítač, kovid jsem měl, protilátek mám vpysk, nemám potřebu do sebe cpát další. Naopak si myslím, že jsem na tom s imunitou lépe, než kdokoli z očkovaných. A pro společnost ani své okolí zatím nebezpečí nepředstavuji.  Jen mi vadí ta hysterie kolem - nemáš očkování, seš lidský odpad a pod.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nejsem apriori odmítač, kovid jsem měl, protilátek mám vpysk, nemám potřebu do sebe cpát další. Naopak si myslím, že jsem na tom s imunitou lépe, než kdokoli z očkovaných. A pro společnost ani své okolí zatím nebezpečí nepředstavuji.  Jen mi vadí ta hysterie kolem - nemáš očkování, seš lidský odpad a pod.... 
Ale prdlajz... nikdo nehysterci... v klidu... kazdej ma svuj pristup, nejhorsi je umanutost a fanatismus.. ja do to sel cobydup.. ale u deti (patnactiletej dvoumetrovej spratek) dost vaham... :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme doma aktuálně všichni protilátky v hodnotě 250 ... Covid jsme prodělali bezpříznakově, bez testu, tedy nemáme aktuálně žádné potvrzení o jeho prodělání. Nicméně lékař očkování pochopitelně důrazně nedoporučuje. Takže jsme v oné mezeře v zákoně a covid pase. 

Smyslem očkování je získat imunitu skrze protilátky. To, že my ji získali přirozeně nikoho nezajímá. Pro okolí jsme bezrizikoví, ale omezení se nás týkají ... takže asi tak. Nejlepší bude dát doktorovi flašku, "naočkovat se" fiktivně a bude klid ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, bohus76 napsal:

Tak včera poprvé testování bez papírů,že se mám přihlásit na to ocko.uzis.cz a píše mi to,že neznámé rodné číslo či občanka. Ať už s tím jdou do řiti. Co s tím  jako mám dělat ?

já napsal na jejich "helpdesk" (tuším na info@uzis nebo tak něco), cca po týdnu mi to zprovoznili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Jarett napsal:

My máme doma aktuálně všichni protilátky v hodnotě 250 ... Covid jsme prodělali bezpříznakově, bez testu, tedy nemáme aktuálně žádné potvrzení o jeho prodělání. Nicméně lékař očkování pochopitelně důrazně nedoporučuje. Takže jsme v oné mezeře v zákoně a covid pase. 

Smyslem očkování je získat imunitu skrze protilátky. To, že my ji získali přirozeně nikoho nezajímá. Pro okolí jsme bezrizikoví, ale omezení se nás týkají ... takže asi tak. Nejlepší bude dát doktorovi flašku, "naočkovat se" fiktivně a bude klid ...

No, to je právě ono, co ti  covid fanatici ale nechtějí slyšet a nutí tě k vakcinaci, jinak jsi nezodpovědný (a je to jedno, že je to  třeba i doktor , viz diskuse výše).

Problém s flaškou doktorovi to neřeší, doktor ví, že v očkovací látce jsou látky, které se dají detekovat při odběru krve, a když nemá koule, tak ti prostě to potvrzení nedá.... Takže jedině doktor před brzkým odchodem do důchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...