Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, M10 napsal:

No, to je právě ono, co ti  covid fanatici ale nechtějí slyšet a nutí tě k vakcinaci, jinak jsi nezodpovědný (a je to jedno, že je to  třeba i doktor , viz diskuse výše).

Problém s flaškou doktorovi to neřeší, doktor ví, že v očkovací látce jsou látky, které se dají detekovat při odběru krve, a když nemá koule, tak ti prostě to potvrzení nedá.... Takže jedině doktor před brzkým odchodem do důchodu.

Ty jo... kolik volovin se dá nahustit do pěti řádků... 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 hodinami, Jarett napsal:

My máme doma aktuálně všichni protilátky v hodnotě 250 ... Covid jsme prodělali bezpříznakově, bez testu, tedy nemáme aktuálně žádné potvrzení o jeho prodělání. Nicméně lékař očkování pochopitelně důrazně nedoporučuje. Takže jsme v oné mezeře v zákoně a covid pase. 

Smyslem očkování je získat imunitu skrze protilátky. To, že my ji získali přirozeně nikoho nezajímá. Pro okolí jsme bezrizikoví, ale omezení se nás týkají ... takže asi tak. Nejlepší bude dát doktorovi flašku, "naočkovat se" fiktivně a bude klid ...

Nechť si ten lékař nastuduje celkem jednoznačně stanovisko ČVS, což je myslím akceptovatelná autorita. Je doporučené očkování... V tomto případě 90 dnů po testech, lze i dříve. Jinak na doplnění... Kdybyste si ty protilátky nene halí kontrolovat - tak jste se v blázen nevědomosti třeba nechali naockovat a prd se stalo. Ty protilátky nejsou žádné zlo, u všech vakcín se preoc kovava do terénu kde protilátky jsou. 

Upraveno uživatelem mtruelle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, M10 napsal:

No, to je právě ono, co ti  covid fanatici ale nechtějí slyšet a nutí tě k vakcinaci, jinak jsi nezodpovědný (a je to jedno, že je to  třeba i doktor , viz diskuse výše).

Problém s flaškou doktorovi to neřeší, doktor ví, že v očkovací látce jsou látky, které se dají detekovat při odběru krve, a když nemá koule, tak ti prostě to potvrzení nedá.... Takže jedině doktor před brzkým odchodem do důchodu.

 No...pokud to bylo na mne... Tak já jsem nikdy očkovací fanatik nebyl... Kdo mě zná bezpečné potvrdí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že tady se jiný názor neodpouští:-)

Názor VS věda. Jakákoliv konverzace kde na jedny straně bude někdo vycházející z vědy (řekněme zejména z přírodních věd) a na druhý straně někdo kdo si názor tahá z prdele bude vždycky frustrující zejména pro toho prvního.
Nechť si má každý svůj názor, pro mě osobně pokud ho není schopný podložit reálným základem, nechť si ho strčí do prdele.

Samozřejmě i z vědeckýho základu může vycházet víc různých názoru (např víc doktorů se nemusí shodnout jak léčit jednu diagnózu) ale to je jinej typ diskuze než kulatá vs plochá Země.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem od počátku jasný zastánce očkování, od jara jsem pokoušel podkouřit obvoďáka a jiné zdroje, abych ji měl co nejdříve ale dostalo se na mě až běžnou cestou tento týden. 

Ale vedlejší účinky jak hrom. Druhý den ráno mě jen lehce bolela paže, nic, co bych nečekal, tak jsem vyrazil do procesu. V práci mě čekalo kolečko autem, suma cca 300 kilaků a kolem oběda to začlo. Únava jaxviň, bolehlav, bolesval,takže jsem každou půlhodinu stavěl a odpočíval, abych to někam nenahučel. Doma jsem prospal zbytek odpoledne, večer naměřil 38° a zase spal až do rána, kdy jsem asi ještě vypadal tak zválcovanej, že mi žena zabavila klíčky od auta, takže jsem si musel udělat volno. Teprve odpoledne už jsem byl jakž takž cajk. 

Takže jsem měl peška ale i tak se můj názor nezměnil a jsem rád, že se na mě konečně dostalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, geometr napsal:

Napiš nám ty strany a ty negativa....

Slyším kolem sebe moc kecalů, klasika co se objevuje v káždé diskuzi pod článkem o očkování viz.:

- nevíš co ti to s tělem udělá za pár let (rakoviny atp.)

- však nosite všude ty respirátory to ti stačí

- lidi po tom umíraj na sraženiny krve, já bych na to bejt tebou nešel

- lidi po tom kolabujou a končej ve špitálech

- počkej na podzim, maj přijít s jinou vakcínou

- atd. atd. 

 

Když tyhle bláboly pak člověk slyší i od blízkých, tak to trochu zviklá to dříve relativně pevné rozhodnutí, že vakcínu chci. 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už se mi ozvali s druhou dávkou astry - mám 33, takže prej doočkovat to můžu. 

 

Po první dávce jsem druhej den trpěl únavou a horečkou 38,5. Mám to čekat znova nebo už ta druhá je lepší? 

Když mě nezabila první tak ta druhá už sraženiny nevyvolává nebo i tak je tam nebezpečí a mám žrát stacyl nebo asprin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Pepino777 napsal:

Slyším kolem sebe moc kecalů, klasika co se objevuje v káždé diskuzi pod článkem o očkování viz.:

- nevíš co ti to s tělem udělá za pár let (rakoviny atp.)

- však nosite všude ty respirátory to ti stačí

- lidi po tom umíraj na sraženiny krve, já bych na to bejt tebou nešel

- lidi po tom kolabujou a končej ve špitálech

- počkej na podzim, maj přijít s jinou vakcínou

- atd. atd. 

 

Když tyhle bláboly pak člověk slyší i od blízkých, tak to trochu zviklá to dříve relativně pevné rozhodnutí, že vakcínu chci. 

 

 

 

Já z očkování nadšený taky nebyl, ale vem to statisticky:

- nevíš co ti to s tělem udělá za pár let (rakoviny atp.) -U Covidu taky nevíš, případu postcovidových problémů jsou mraky

- však nosite všude ty respirátory to ti stačí - nestačí

- lidi po tom umíraj na sraženiny krve, já bych na to bejt tebou nešel - u Covidu umírají na sraženiny 100-1000 násobně více

- lidi po tom kolabujou a končej ve špitálech - u Covidu násobně více

- počkej na podzim, maj přijít s jinou vakcínou - nebo počkej až chytneš Covid a třeba to přežiješ a budeš mít protilátky

- atd. atd. 

 

Dále - u Nás mělo Covid 1 600 000 lidí a 30 000 zakalilo. 

V UK pročokovali 30 milionu lidí a zakalilo kolik?

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od tohoto pondělí to mám v sobě také.. Byl jsem v zásadě proti, ale chci normálně žít a ne se furt testovat jak vocas, abych mohl do kina atd.. 

Jinak jsem byl v O2 , vedlejší účinky žádné, jen bolest ramena jak po těžším treningu ramen.. Ve středu ráno už jsem byl běhat a pohoda.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slyším kolem sebe moc kecalů, klasika co se objevuje v káždé diskuzi pod článkem o očkování viz.:
- nevíš co ti to s tělem udělá za pár let (rakoviny atp.)
- však nosite všude ty respirátory to ti stačí
- lidi po tom umíraj na sraženiny krve, já bych na to bejt tebou nešel
- lidi po tom kolabujou a končej ve špitálech
- počkej na podzim, maj přijít s jinou vakcínou
- atd. atd. 
 
Když tyhle bláboly pak člověk slyší i od blízkých, tak to trochu zviklá to dříve relativně pevné rozhodnutí, že vakcínu chci. 
 
 
 

- vedlejší účinky a dopady řeší klinicky studie, věř mi že dost důkladně
- respiratory pomáhají, nejsou dlouhodobý řešení
- původ staženin je vysvetlenej (jsou primárně u AZ, j&j) a rešitelnej
- vedlejší účinky jsou normální projev u vakcín, reakci imunitního systému má holt každej jinak
- pokud vím žádná další vakcína se neřeší, bude orální antivirotikum, něco jinýho než vakcína
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už obě dávky a po obou stejné malicherné příznaky...lehká bolest ruky a celková únava, ale jen druhý den.
Teď už cajk.
Antiwaxerům v práci nic nevymlouvám, jen zakroutím hlavou a odcházím do svého kanclíku.  

Antivaxeři nechť si zůstávají ve vybrané společnosti poslance Volného a Qanon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, whitley napsal:

Já jsem od počátku jasný zastánce očkování, od jara jsem pokoušel podkouřit obvoďáka a jiné zdroje, abych ji měl co nejdříve ale dostalo se na mě až běžnou cestou tento týden. 

Ale vedlejší účinky jak hrom. Druhý den ráno mě jen lehce bolela paže, nic, co bych nečekal, tak jsem vyrazil do procesu. V práci mě čekalo kolečko autem, suma cca 300 kilaků a kolem oběda to začlo. Únava jaxviň, bolehlav, bolesval,takže jsem každou půlhodinu stavěl a odpočíval, abych to někam nenahučel. Doma jsem prospal zbytek odpoledne, večer naměřil 38° a zase spal až do rána, kdy jsem asi ještě vypadal tak zválcovanej, že mi žena zabavila klíčky od auta, takže jsem si musel udělat volno. Teprve odpoledne už jsem byl jakž takž cajk. 

Takže jsem měl peška ale i tak se můj názor nezměnil a jsem rád, že se na mě konečně dostalo. 

Takže nic co by nešlo rozlestit. Já po první dávce musel tahat ten samý den čerpadlo že studny a měnit ho, 3 dny jsem byl přejetej, podruhé dávce jsem si dal klídek a pohoda... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Pepino777 napsal:

...

Když tyhle bláboly pak člověk slyší i od blízkých, tak to trochu zviklá to dříve relativně pevné rozhodnutí, že vakcínu chci. 

 

Sám jsi to správně pojmenoval jako bláboly... jinak dobré odpovědi od exBURN a ragu. Jako insider z té mediálně omílané "první linie" Tě mohu ujistit, že skutečnosti jako přeplněná intensivní péče, ochromená operativa, obrovská úmrtnost (i na poměry ARO), trombotické / krvácivé komplikace, vyčerpání zdravotníků, atd. - nic z toho nezpůsobila vakcína, ale koronavirus, překvapivě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi podařilo zjistit, co je opravdovým zdojem těch blábolů.

1. Komentáře na novinkách pod články o očkování. (hromady skorovdov, kterým 50 letý jinak zdravý manžel málem zůstal na JIP a má trvalé následky, 25letý kluk sportovec, co se mu rozjelo atma atp.....)

2. Tyhle posraný webovky

Robert F. Kennedy Jr. dôrazne varuje pred očkovaním proti COVID-19 (badatel.net)

 

Evidentně jsem udělal dobře, když jsem před vánocema přestal kompletně covid a dění kolem sledovat......  Jdu si projít podmínky registrace a uvidíme co bude...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...