Jump to content

očkování COVID 19

očkování COVID 19  

313 members have voted

1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

• ano
      213
    • ne
      56
    • ještě nejsem rozhodnutý
      44

Recommended Posts

před 16 minutami, belo696 napsal:

No,pcr ti odhali,aspon nejakych infekcnych,aj zaockovanych,kdezto ockovanie neodhalilo este ani jedneho....to asi nepopries.

Ciste teoreticky. Ale - v case ked dostanes vysledok PCR je ten uz irelevantny a ty mozes byt nakazeny. Odhliadnuc od ceny PCR je kapacita tohto testovania proste nedostatocna na plosne pouzitie. Nehovoriac o dohladavani kontaktov. Napisal by som ze je proste efektivnejsie v aktualnej situacii povazovat ockovanych za zdravych, ale Cepelinovy prdne zilka, a to by som nechcel. 

Btw, je dokazane ze ockovani maju mensiu sancu na bezpriznakovy priebeh ako ockovani. Zdroj sem davat nebudem, cital som to pred par dnami, ale prezradim ze to bolo na strankach CDC.

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 1 minutou, eskimak napsal:

Ciste teoreticky. Ale - v case ked dostanes vysledok PCR je ten uz irelevantny a ty mozes byt nakazeny. Odhliadnuc od ceny PCR je kapacita tohto testovania proste nedostatocna na plosne pouzitie. Nehovoriac o dohladavani kontaktov. Napisal by som ze je proste efektivnejsie v aktualnej situacii povazovat ockovanych za zdravych, ale Cepelinovy prdne zilka, a to by som nechcel. 

Btw, je dokazane ze ockovani maju mensiu sancu na bezpriznakovy priebeh ako ockovani. Zdroj sem davat nebudem, cital som to pred par dnami, ale prezradim ze to bolo na strankach CDC.

To nepopieram

před 20 minutami, belo696 napsal:

staci rozmyslat trochu

+1

S tym zdrojovanim z mojej strany to bolo trochu podrypnutie voci kolegovi, nie voci tebe. Peace.

Bohuzial nie vsetkym je dane mat moznost rozmyslat trochu, potom je nutne pre nich vsetko dokladat notarsky overenym potvrdenim.

Tak jasne nakazit sa mozes minutu po testovani a z negativnym vysledkom to hrdo sirit dalej,kym nebudes mat priznaky....ale to iste plati o ockovani,to tiez nie je uplne spasa.Ale suhlasim ze to zmierni nasledky tej choroby+cestovania a vobec zivota celoplosne....

před 1 hodinou, eskimak napsal:

+1

S tym zdrojovanim z mojej strany to bolo trochu podrypnutie voci kolegovi, nie voci tebe. Peace.

Bohuzial nie vsetkym je dane mat moznost rozmyslat trochu, potom je nutne pre nich vsetko dokladat notarsky overenym potvrdenim.

🤦‍♂️

To je jen nicnerikajici technicka zalezitost pote, co zrusili tu puvodni kratsi platnost. Proste tam ted prdli ctyri roky, coz se do mesice zase zmeni. 

před 24 minutami, Thomas napsal:

Mám certifikát platný 4 roky… divný, ne???

1A16E9B4-A03A-49EC-AE2F-7680E5DBA088.png

Taky se mi to změnilo na 2025, navíc jsem zčervenal 😚

před 10 hodinami, aaaa napsal:

Stačí nebo nestačí mít v mobilu nebo na papíru certifikát s QR kódem? Stačí, ne?

V restauracích nebo kinech apod maji radsi appky, kde je na dálku vidět zelená/červená. Certifikàt se musí skenovat pŕíp. studovat. Já mám v mobilu appku (zatim červenou) i certifikát a v kapse očkovací kartičku a vytištěný certifikát...

před 11 hodinami, skalis napsal:

S tema appkama se taky roztrhl pytel, existuje nejaka, ktera pokryje aspon EU?

commonPass, IATA Travel Pass, VeriFly … 

před 8 minutami, martar napsal:

V restauracích nebo kinech apod maji radsi appky, kde je na dálku vidět zelená/červená. Certifikàt se musí skenovat pŕíp. studovat. Já mám v mobilu appku (zatim červenou) i certifikát a v kapse očkovací kartičku a vytištěný certifikát...

V restauracích to chtít ani nemají, ne? Nikde to po mě u nás nechtějí. Ani v hotelech, kde by to vyžadovat mohli🙃

Hotelová restaurace v Rychnově a v Dvoře Králové. Myslím že i na Lipně, ale to si nepamatuju na 100%... Jinak souhlas, kolikrát mám připravené potvrzení o testu a nikdo to nechce.

Xeno já z toho nemám radost, ale pokud někam musím jet a něco zařizovat anebo si užívat volno s rodinou, chci, aby to proběhlo maximálně hladce a bez zbytečnejch nervů. Úplně mi v životě stačej průsery, co neovlivním a na který se nelze připravit :) Jinak máš recht, jsem pionýr, co si např. v exotickejch destinacích strká kopie pasu a víz do různejch kapes šatů i batohu... a budu to dělat i nadále :)