Jump to content

očkování COVID 19

očkování COVID 19  

313 members have voted

1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

• ano
      213
    • ne
      56
    • ještě nejsem rozhodnutý
      44

Recommended Posts

Tak jsem o půlnoci zezelenal. Teda  né já, ale můj covidpas. Je ze mne plnoprávný občan (na 4 roky nebo do příštího Kenovo myšlenkohnutí)...

Protože ne všude je signál, udělal jsem si pár printscreenů z aplikace Tečka. Přitom mne napadlo srovnat QR kód z certifikátu a z Tečky. Překvapilo mě, že každej je jinej (na certifikàtu má 3x3 kvadranty, na Tečce 2x2...), a mustr žádného kvadrantu se neshoduje.

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 6 hodinami, martar napsal:

Protože ne všude je signál,

jestli nemas signal vsude, tak jsi dostal misto vakciny placebo, ne? vsichni pisou, ze po vakcine maji 5G vsude.

Tak a jsem fprdeli.

A to jsem si namlouval, ze diky mikročipům a modifikovaný DNA jsem nějakej vic akční a že po mě holky vic koukaj...

Vyborně! Já se totiž už trochu připravuju, až to tu přebere Číňan a zavede systém sociálniho kreditu :)

edit: jsem tak trochu čekal, že zrovna Ty mně Neználkovi vysvětlíš, proč jsou ty QR kòdy rozdílný :)

Edited by martar

před 11 hodinami, Ajaj napsal:

... Trombo rozjede i covid. V obou případech ale šance je 1 k pár miliónům

Trombotický komplikace při COVIDu jsme měli "trochu" častějc než 1 : pár mio 😉

Tak ta tromboza po ockovani se tyka jen "vektorovek", tj. AZ a Janssen, ne? A co jsem tu psal cca pred 14 dny, tak tu nekdo psal, ze i u nich je tromboza stejna sance jako zasah bleskem.

@M.K.-jo u covidu je to “trochu” horší. Ale pořád šance na úrovni výhry v loterii,  dle mě

@odjinud- už ne jen. Ja i žena toho exkolegy jsme dostali BioNTech. Ale data ukazují méně případů než u vektorovek.

každopádne Pfizer údajně dělal velký sběr dat při očkování v Izraeli, což budou zajímavá data z hlediska statistiky. Na druhou stranu, už mám druhou dávku, léky na řešení první dávky, pohovory s X doktory, a je mi to pomalu už nějak jedno. 

Jinak co jsem teď četl, všechny chtějí v blízké době (2-3měsíce) zažádat o finální schválení a včera FDA garantovala Pfizer-B že půjdou první na řadu

Asi ne. Nejsem 60+, ani 50+ a Johnsona jsem v pondělí dostal. Když už to píšu, bylo mi den po aplikaci fest bídně a měl jsem horečku, blbě jsem spal. Dneska výrazně lepší, vlastně už dost blízko normálu, jen mě ještě bolí hlava. Bolest v místě vpichu snad ani nezmiňuji, kdyby mě píchla do svalu samotnou jehlou, mohlo by to být možná podobné.

Asi ne. Nejsem 60+, ani 50+ a Johnsona jsem v pondělí dostal. Když už to píšu, bylo mi den po aplikaci fest bídně a měl jsem horečku, blbě jsem spal. Dneska výrazně lepší, vlastně už dost blízko normálu, jen mě ještě bolí hlava. Bolest v místě vpichu snad ani nezmiňuji, kdyby mě píchla do svalu samotnou jehlou, mohlo by to být možná podobné.

Tak to “rad”slysim(ctu), muj primarni duvod proc se ockovat je cestovani .. rikam si preklepat to treba jeste 6 mesicu a bude po vsem a nebo se nechat pichnout

před 15 minutami, African napsal:

Pozitivní je ale i naočkovaný stolní tenista, který údajně celý let absolvoval v respirátoru. Takže o tom, kdo koho nakazil lze vést úspěšnou polemiku. Očkování nebrání nakažení ani přenosu ... naopak, v mém okolí ti naočkovaní neřeší vůbec nic.

Tak už probíhá vyšetřování, ale jako vždy jsem si jist, že se nedozvíme vůbec nic :D Každopádně někteří sportovci jsou docela slušně naštvaný, takže něčí chyba a silné zanedbání tady bude....