Přejít na obsah

Tominovo snění!


tomina666

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Článek dobrej, jinak nevím jestli ti mám gratulovat nebo tě litovat. Já se ke kombu GS + hranatý géčka propracoval až po nějakých 7 nebo kolika letech. Tak jsem zvědav, kam to u tebe půjde dál. U mě už asi nikam, max jiný (nebo další) GS. Tady ale furt narážím na problém, že další hodinky nechci a těch stávajích GS se taky nechci zbavovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo, něco na tom bude... :D Dnes jsme na FB skupině řešili svatou trojici, kterou bychom neprodali. 

Hodím kopii:

🙂
1. Seiko želvy Blue Lagoon - moje první pořádné hodinky ❤
2. GS kvartzky ❤ Jsou boží, nenápadné, přitom TOPky
3. Tady mám rezervu a čekám co se jednou splní.. Možná nevyplní, ale...🙂 Umím si tam představit - GS Snowflake, Moony, Bondovky nebo BB58. 
Hodinky neberu jako materialistické honění ega, ale něco s příběhem, duší.. a pokaždé, když se na ně podívám, usměju se. 🙂 Hodinky musí bavit.
 
 
Ad.3 bod - tam se bojím, že mě Omegy zklamou zpracováním a stejně skončím u GS se SD. :) RLX jsou nějak mimo mě - finance a morální blok.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, tomas.helisek napsal:

@shewcza tak díky! :) však víš, že mám rád tvoje fotky! No… Uvidíme! Zatím času více než dost. Prozatím pro mě nic hezčího než GS není. A třeba tohle jsem si dnes pouštěl pro hezčí den - fakt je ten SD tak top?

 

jako osobně nic takového nevlastním, ale měl jsem šanci chvíli SD ponosit v MM600 a je to top, ta vteřinovka je neuvěřitelná. Pořád na ní koukáš a říkáš si kdy už se konečně cukne, hergot to nemůže přece jet tak plynule donekonečna. A tak koukáš blíž a blíž a blíž a VONA POŘÁD NIC 😄

 

DSC02907.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední lepší hodinky u mě byly PO 43,5 liquid metal. Byly to hodinky s nejmodernějšími fíčurami co jsem kdy měl a jak materiály, tak zpracování a i mikroskopický detail byly naprosto bezvadný. A že těch věcí je tam plnotučně; výrazně víc možností, kde ujet, než na prostých potištěných pilotkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, petr_cha napsal:

Pebe: To jsem si taky furt rikal, ale pak jsem si vsiml, ze mala ma nastenne hodiny s krteckem a tam si ta vterinovka taky volne pluje.. proste to umi i krtek.. :-o))


 

takový mám doma taky, i když bez Krtka, ale tam se musí dávat baterka 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělý projekt #posliseikodal! Znáte? Mají  ho na svědomí kluci z českého Instagramového účtu @seikowatchzech. Hodinky putují po ČR a pak se na Seiko srazu vydraží pro dobrou věc. 

Jsem rád, že už podruhé mám možnost ponosit, pofotit další zajímavé Seika!

SSF001
Marinemaster GPS Solar
Hrozný hovada, ale nositelný. 😃 Tmavší varianta by byla asi hezčí.

 

Díky @Chumpusza zprostředkování. 

327F6BBD-B94A-41AF-8BC3-FA63EC16B18A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...