Přejít na obsah

Tominovo snění!


tomina666

Doporučené příspěvky

před 25 minutami, tomina666 napsal:

Od loňska jsem si začal v hlavě srovnávat, jaký bude další cíl, radost, smysl mé chrono cesty. 
A co je víc než Moony…?! Rolex? Několikrát jsem navštívil butik u HB, vyzkoušel xy modelů a do “startu” a jako nejvíc uni mi přišel DJ v 36, flutted, jubilee… Jen jsem si nebyl jistý ciferníkem, barvou. Buď toho klasická modrá, kterou miluju nebo něco zajímavějšího? Do oka mi padly zelené Palmy. Ale potřeboval jsem ten ciferník vidět na vlastní oči. Fotky klamou, podle světla a tak vůbec. Tak jsem se nechal zapsat a řekl jsem si, že se prostě uvidí kdy to bude, jak to bude, jestli to půjde a jestli se mi budou vůbec líbit!

 

ok..  uběhl o pár měsíců a najednou telefon. “Máme pro vás zelený palmy”, ozvalo se. Načasování není úplně nejlepší.. 

Ale nešlo je tam nechat! Jsem o 2 kila lehčí a o jeden panák koňaku těžší.. při placení mi nebylo úplně příjemně. Ale jinak jsou skvělý! Vůbec nelituju. Jen to blbé načasování. Ale to se vstřebá. A kdyby něco, tak nic - jsou to jen hodinky.🤟🏻

Ale mám z nich velkou radost! Udělali jsme si krásný rodinný den a já mám jasno. Tohle jednou zakončím Pepsinama a KONČÍM! 😄😄😄

Velká gratulace, ten číselník vypadá dobře!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Od loňska jsem si začal v hlavě srovnávat, jaký bude další cíl, radost, smysl mé chrono cesty. 
A co je víc než Moony…?! Rolex? Několikrát jsem navštívil butik u HB, vyzkoušel xy modelů a do “startu” a jako nejvíc uni mi přišel DJ v 36, flutted, jubilee… Jen jsem si nebyl jistý ciferníkem, barvou. Buď toho klasická modrá, kterou miluju nebo něco zajímavějšího? Do oka mi padly zelené Palmy. Ale potřeboval jsem ten ciferník vidět na vlastní oči. Fotky klamou, podle světla a tak vůbec. Tak jsem se nechal zapsat a řekl jsem si, že se prostě uvidí kdy to bude, jak to bude, jestli to půjde a jestli se mi budou vůbec líbit!
 
ok..  uběhl o pár měsíců a najednou telefon. “Máme pro vás zelený palmy”, ozvalo se. Načasování není úplně nejlepší.. 
Ale nešlo je tam nechat! Jsem o 2 kila lehčí a o jeden panák koňaku těžší.. při placení mi nebylo úplně příjemně. Ale jinak jsou skvělý! Vůbec nelituju. Jen to blbé načasování. Ale to se vstřebá. A kdyby něco, tak nic - jsou to jen hodinky.
Ale mám z nich velkou radost! Udělali jsme si krásný rodinný den a já mám jasno. Tohle jednou zakončím Pepsinama a KONČÍM!
AA941304-AD9F-46B4-B3DB-22744590EDAE.thumb.jpeg.3737a7c23f2872cc060d3a85689d137c.jpeg
2536CE71-BB7F-4612-8FC1-DF7DC31CD559.thumb.jpeg.315f8bc7d12c40aff405b8cc0727a1fd.jpeg

Gratuluju, vypadají skvěle. Rád se na ně někdy podívám naživo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, díky moc! Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit… Bylo to docela náročný a bez panáka bych to asi “neustál”. 😀😇

jak bude chvilka, určitě udělám nějaké lepší fotky. Je to masakr, jak to házi odlesky, různé odstíny a nejde na nich najít sebemenší chyba. 

 

@miguel hele v pohodě. 100 lidí 100 chutí. Nebyl jsem si úplně jistý, jestli tyto nebo modré. Nakonec se mi fakt líbí a jsou neobvyklé. 😀🌴 Na klasiku jsou holt jiné modely. Na druhou stranu musím říct, že pokud nemáš to správné světlo a taky trochu úprav, tak zas tak výrazný nejsou. A nejvíce si je oblíbila dcera. Která je stejně jednoho dne dostane… Takže všechno je tak, jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, miguel napsal:

nie som si isty, ci prave Rolex je to, co upokoji Tvoj chronobundus…

A co by ne? Hlavně přeju @tomina666, aby nadšení přetrvalo - s víc dekorativníma ciferníkama to je z tohohle hlediska ošajslich. 

Vlastně ten cifr připomíná jejich dekorace do výloh a vizuální styl značky vůbec - takže sis koupil ze všech RLX ty skoro nejRLXovatější 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! :) jsou skvělý. Nelituju a ať si každý říká co chce, mají šmrnc. Jsou jako chameleon. Dokážou být nenápadný a pod správným světlem krásně ujetý.

Jedna večerní mobilovka - nechtěl se mi vytahovat foťák. 

58D55973-9BB8-4B34-8EE4-93A0510358F8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak tady máme další přírůstek do rodiny. Sice ne úplně můj. Ale v rámci SJM. 😅

Manželka měla letos kulatiny a volba byla jasná. Nějaký pěkný hodinky, které zůstanou, budou se jí líbit a nebude to kus elektroniky, který za 5 let vyhodí.

Byla to celkem fuška! Nejdříve si totiž vybrala DJ s diamanty a mě polilo horko… Pak se jí to rozleželo v hlavě a ten rozměr (36) nebyl úplně ideální, tak jsme začali pátrat a koukat. Protože má ráda blyštivý a pěkný věci, zapátrali jsme ve vodách Breitling. A bylo to!!! Navitimery! Klasika klasik.

 

Mohla si vybrat z několika rozměrů, barevných kombinací a tak. Takže jsme vybrali ten správný model. Akorát, co člověk nechtěl, zrovna tyto modely končily s nástupem nových referencí… Ale i tak, se podařilo nemožné a pan Hanák z Brna poptávané hodinky sehnal. Jako nejsou špatný, kdyby měli větší WR, tak jdu do nich taky. Ale 30 je pro me no go. Každopádně pilotky ještě nemám, ale chci. Jen si budu muset  ještě chvilku počkat - IWC Spitfire X Longines Spirit. Každopádně jsem rád, že udělaly Breitle ženě radost a hrozně ráda je nosí…

671AF9FD-4630-4F60-BB18-A403C51A3D3E.jpeg

5DCB502A-4F49-4C0C-89B8-ADCC5D3EE4ED.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...