Jump to content

Tominovo snění!

tomas.helisek
 Share

Recommended Posts

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Článek dobrej, jinak nevím jestli ti mám gratulovat nebo tě litovat. Já se ke kombu GS + hranatý géčka propracoval až po nějakých 7 nebo kolika letech. Tak jsem zvědav, kam to u tebe půjde dál. U mě už asi nikam, max jiný (nebo další) GS. Tady ale furt narážím na problém, že další hodinky nechci a těch stávajích GS se taky nechci zbavovat.

Nooo, něco na tom bude... :D Dnes jsme na FB skupině řešili svatou trojici, kterou bychom neprodali. 

Hodím kopii:

🙂
1. Seiko želvy Blue Lagoon - moje první pořádné hodinky ❤
2. GS kvartzky ❤ Jsou boží, nenápadné, přitom TOPky
3. Tady mám rezervu a čekám co se jednou splní.. Možná nevyplní, ale...🙂 Umím si tam představit - GS Snowflake, Moony, Bondovky nebo BB58. 
Hodinky neberu jako materialistické honění ega, ale něco s příběhem, duší.. a pokaždé, když se na ně podívám, usměju se. 🙂 Hodinky musí bavit.

Ad.3 bod - tam se bojím, že mě Omegy zklamou zpracováním a stejně skončím u GS se SD. :) RLX jsou nějak mimo mě - finance a morální blok.

Omega Tě zpracováním nezklame, toho se neboj Tome. To spíš ten Tudor, ale možná jsem měl jen smůlu (3x) :D sorry za plevelení vlákna, snad nevadí.

20200604_202253-01.jpeg

20200601_181121-01.jpeg

20200601_181051-01.jpeg

20200601_181158-01.jpeg

20200601_180957-01.jpeg

20200531_151602-01.jpeg

@shewcza tak díky! :) však víš, že mám rád tvoje fotky! No… Uvidíme! Zatím času více než dost. Prozatím pro mě nic hezčího než GS není. A třeba tohle jsem si dnes pouštěl pro hezčí den - fakt je ten SD tak top?

před 3 hodinami, tomas.helisek napsal:

@shewcza tak díky! :) však víš, že mám rád tvoje fotky! No… Uvidíme! Zatím času více než dost. Prozatím pro mě nic hezčího než GS není. A třeba tohle jsem si dnes pouštěl pro hezčí den - fakt je ten SD tak top?

jako osobně nic takového nevlastním, ale měl jsem šanci chvíli SD ponosit v MM600 a je to top, ta vteřinovka je neuvěřitelná. Pořád na ní koukáš a říkáš si kdy už se konečně cukne, hergot to nemůže přece jet tak plynule donekonečna. A tak koukáš blíž a blíž a blíž a VONA POŘÁD NIC 😄

DSC02907.jpg

Poslední lepší hodinky u mě byly PO 43,5 liquid metal. Byly to hodinky s nejmodernějšími fíčurami co jsem kdy měl a jak materiály, tak zpracování a i mikroskopický detail byly naprosto bezvadný. A že těch věcí je tam plnotučně; výrazně víc možností, kde ujet, než na prostých potištěných pilotkách.

před 5 minutami, petr_cha napsal:

Pebe: To jsem si taky furt rikal, ale pak jsem si vsiml, ze mala ma nastenne hodiny s krteckem a tam si ta vterinovka taky volne pluje.. proste to umi i krtek.. :-o))

takový mám doma taky, i když bez Krtka, ale tam se musí dávat baterka 😉

Mldý dostal, taky jedny kreslené nástěné hodiny a ručička taky tiká a dostal ještě budík s požárníkem Samem a tam to taky tiká. Číňani jdou do seve, ale samozřejmě to jsou baterky všechno.

Skvělý projekt #posliseikodal! Znáte? Mají  ho na svědomí kluci z českého Instagramového účtu @seikowatchzech. Hodinky putují po ČR a pak se na Seiko srazu vydraží pro dobrou věc. 

Jsem rád, že už podruhé mám možnost ponosit, pofotit další zajímavé Seika!

SSF001
Marinemaster GPS Solar
Hrozný hovada, ale nositelný. 😃 Tmavší varianta by byla asi hezčí.

Díky @Chumpusza zprostředkování. 

327F6BBD-B94A-41AF-8BC3-FA63EC16B18A.jpeg

• 3 weeks later...