Přejít na obsah

Tominovo snění!


tomina666

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, shewcza napsal:

Moc pěkný Tome, sedí fantasticky. Je třeba ne jen sobě dělat radost, ale i radost rozdávat. Ať slouží.

Přesně!! ;) 

před 2 hodinami, Karussell napsal:

Parádní béčka a neobvyklá dámská volenka, kdo by to řekl, že to můžou být dámský hodinky👍

Ad Spirit nebo Spitfire, to je přece jasný! Spirit maj super cifr, ale pouzdro je takový masivní, není (pro mě) moc sexy 🙂 

No, mám z toho podobné pocity. Spitfire mi přijde top cena/výkon. Pokud se nepletu, strojovna jako u Mark XVI..  super rezerva. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty jo… Vlastně vůbec nevím, jak začít! Bylo to strašně rychlý… Plány byly úplně jiné a jak tomu tak bývá, člověk něco potká, zamiluje se, do toho se mu něco připlete do cesty a je to. Neskutečně skvělý, krásný hodinky a na svojí velikost brutálně pohodlný!!

Nechápu, že mi trvalo tak dlouho se SMP zamilovat.

 

navíc hrozně sexy na fotkách, takže se těšte! ;)

Navíc, manželce se taky líbí, takže si je možná budeme půjčovat. Možná!

 

 

CC27A91E-E7B0-4C37-AFF4-613FDDF375BD.jpeg

30042ECF-599B-4C6A-8D8A-E6D089E1C212.jpeg

E08FF858-A82D-44C3-B2C3-CA68D0558A1D.jpeg

1403CE55-B8C2-450A-8521-5A9615FF93B6.jpeg

37F57D35-27DF-4096-8F67-855949E2C177.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Karussell napsal:

Tož vitaj 🙂 Pěkně v tom lítáš🙂

3B6A231E-9899-47B8-880E-BEE133AEF231.thumb.jpeg.7b4b07fb0256c80c36348f4e640399cd.jpeg

No kámo, je to tak! Jako vůbec bych si to nemyslel, že to tak to dopadne. Prvotní plán byly ty IWC… když vyšly  ven XX, byl jsem si víc než jistý. A pak přišlo to to a nedalo se, ale absolutně nedalo se odolat. Dokonce se mi víc líbí než nové keramické Suby. :) 

2F8DB814-F25C-4D6E-B83E-0F1502DEA8BD.jpeg

D0EABBD8-01C7-4DA7-9ED2-83C0B42F8900.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní kousek, gratuluji! Někdy jsou prostě náhle impulzivní koupě ty, které nakonec dělají, tu největší radost. ⌚🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Nějakou dobu jsem tady nebyl…

Mezitím jsem si konečně  “vyplnil” pošetilý sen s pilotkama. IWC Marky jsem poprvé zkusil před 2 lety. Jenže XVIII ani XX nejsou podle mého gusta - datum, proporce, cena vs stroj. 
16ky jsou klasika, která neomrzí, opticky mi nic nevadí a pokud člověk dobře najde, nestojí “až tolik”… 

 

IMG_7160.jpeg

IMG_7391.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 33 minutami, warann napsal:
V 10. 11. 2023 v 18:35, tomina666 napsal:

…a poslední měsíc nonstop na ruce 


Jsou krasny, jen by me zajimala realna citelnost tohodle cifru s klasickym mint green dialem. Diky. 

 

Rozšířit  

No, jako upřímně… Trochu mě štve, že jsem si nevzal 41. Právě kvůli čitelnosti. Asi to bude i tou strukturou a těma věcma kolem, ale občas jsou pro mě hůře čitelné. Třeba OP bych rád modré, 41 asi.

Na druhou stranu, chci je nechat jednou manželce nebo dceři, takže mají u mě pořád své místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 11. 2023 v 18:35, tomina666 napsal:

…a poslední měsíc nonstop na ruce 

IMG_7749.jpeg

To je ovšem jiná paráda! Už jsem si jich všimnul v jiné vlákně🙂! Velká gratulace! Jsem rád, že se daří! 🤙

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, tomina666 napsal:

No, jako upřímně… Trochu mě štve, že jsem si nevzal 41. Právě kvůli čitelnosti. Asi to bude i tou strukturou a těma věcma kolem, ale občas jsou pro mě hůře čitelné. Třeba OP bych rád modré, 41 asi.

Na druhou stranu, chci je nechat jednou manželce nebo dceři, takže mají u mě pořád své místo.

Díky, to jsem si tak trochu myslel. Jelikož zrak už dávno nemám zrovna TOP, tak je tohle pro mě dost důlěžitá věc.

Občas teď, zatím spíš nevážně, pokukuju buď po zelenejch DJ nebo případně i OP, takže už vím, že pokud by to byly DJ, tak s klasickým cifrem.

Jinak jsou super, zvlášť s tím jubilee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé - velké radosti! Merry Christmas to me.
K novému řemenu na Marky od Oty jsem přidal další refresh. Tentokrát  na mé 🖤 Moony! 

A je to totální slast!!!! Když jsem byl zhruba před měsícem a půl v Brně u mého oblíbeného pana Hanáka, vyzkoušel jsem si novou referenci Moonů právě na tomhle novém náramku a bylo to super. 
Takové jubilee na Omegy! 

Ale nemělo smysl kvůli tomu měnit celé hodinky, tak jsem si na mou, starší referenci objednal pouze náramek.  Jo, peněz jak za kozu, když máme různé aftermarkety a tak, ale žádný mi úplně nepřirostl k srdci jako tenhle originál. 
Je to nejpohodlnější věc od Omegy ever! Ano, nemusel by se tak sužovat… Pravda! A ta mikro regulace – extenze ve sponě je spíš pro srandu králíkům. Má totiž snad jenom dvě polohy. A a ta manipulace je nic moc. Ale spona vypadá naprosto super! Co je ale nejlepší, tak pohodlí. Ty hodinky sedí na ruce úplně jinak, je to parádní a zase se mi po dvou letech rozsvítily očička!  🔥✅💞

9600E94B-6846-46AD-A0FD-D0DFF0D6958D.jpeg

IMG_9867.jpeg

IMG_9855.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, tomina666 napsal:

Malé - velké radosti! Merry Christmas to me.
K novému řemenu na Marky od Oty jsem přidal další refresh. Tentokrát  na mé 🖤 Moony! 

A je to totální slast!!!! Když jsem byl zhruba před měsícem a půl v Brně u mého oblíbeného pana Hanáka, vyzkoušel jsem si novou referenci Moonů právě na tomhle novém náramku a bylo to super. 
Takové jubilee na Omegy! 

Ale nemělo smysl kvůli tomu měnit celé hodinky, tak jsem si na mou, starší referenci objednal pouze náramek.  Jo, peněz jak za kozu, když máme různé aftermarkety a tak, ale žádný mi úplně nepřirostl k srdci jako tenhle originál. 
Je to nejpohodlnější věc od Omegy ever! Ano, nemusel by se tak sužovat… Pravda! A ta mikro regulace – extenze ve sponě je spíš pro srandu králíkům. Má totiž snad jenom dvě polohy. A a ta manipulace je nic moc. Ale spona vypadá naprosto super! Co je ale nejlepší, tak pohodlí. Ty hodinky sedí na ruce úplně jinak, je to parádní a zase se mi po dvou letech rozsvítily očička!  🔥✅💞

9600E94B-6846-46AD-A0FD-D0DFF0D6958D.jpeg

IMG_9867.jpeg

IMG_9855.jpeg

Paráda, tah je to fakt krásnej. Co za něj chtějí a jak sedí na pouzdro? Uplně přesně, jako ten původní? Z té první foto to vypadá, že to není úplně tip top, nahoře je tam nějakej gap?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Karussell napsal:

Paráda, tah je to fakt krásnej. Co za něj chtějí a jak sedí na pouzdro? Uplně přesně, jako ten původní? Z té první foto to vypadá, že to není úplně tip top, nahoře je tam nějakej gap?

No, hele, chtějí MOC 21k cca.. šílený!

jenže:

- žádný US mě neoslovil..

- původní náramek je prostě tvrdý.

- tenhle je fakt takový moon jubilee. Prostě wow.

Jak sedí? Hele, já myslím že v pohodě. Možná nějaký mikro mm by to chtělo. Ale jinak je to úplně v pohodě a co má kamarád nové, tak mi posílal video a je to plus minus stejný. Respektive, když to člověk nezačne nějak extra zkoumat, nepozná to.  😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, kamarádi, kolegové chrono-pacienti!
Přeji všem krásný Vánoce. 🎄🥰
Užívejte pohodu, klid a blízké kolem sebe.
Ať vám hodinky v příštím roce hezky tikají, jedou přesně tak, jak mají, ale hlavnědělají radost! 😎❤️✨

T.

IMG_9978.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Explorer II s bílým cifrem aka Polárky! Hodinky, které jsou pro někoho naprosto fantastické, ale pro někoho jiného úplně zbytečné a vymykají se ROLEX DNA. 
Za mě  je to perfektní model, který je bohužel trochu opomíjený. 

Asi dva roky si na tento model moc myslím. Ale pořád jsem nebyl schopný se rozhodnout, protože prostě velikost - neb byť nejsem střízlík, zapěstí máme spíše holčičí.

Všemi chválená starší reference 16570 je sice kompaktní, ale za mne cenově nesmysl, vintage a pouzdro mi přijde už zbytečně malé. Ref. 21, ale v černé barvě jsem si kdysi zkoušel na jednom srazu. Nebylo to vůbec špatné. Ale já chtěl bílé! Proto jsem se nedávno rozhodl vyzkoušet nové Polárky v HB. Jenže šířka náramku 22 mm mi k pouzdru vůbec nešla. Hodinky byly na mě příliš robustní a nebylo to to pravé. Už jsem se smířil s tím, že prostě tento model není pro mě.

 

Až nedávno mě s tím opět nakopl jeden kamarád, který není tady na fóru – díky Robine – s tím, že by si  nějaké Polárky rád pořídil a začli jsme toto téma probírat horem i spodem dokola. A to mě opět nastartovalo, že bych tomu jednou chtěl dát zase šanci.

A co člověk nechtěl – nebo možná chtěl, napsal mi jeden místní člen, jak jsem na tom, co Polárky, jak to dopadlo a jestli nemám zájem koupit ty jeho, starší reference 21. Říkám si, za pokec a kafe nic nedáme! Bydlíme relativně blízko sebe a prostě se uvidí. Časově to nebylo úplně optimální, ale co se má stát, stane se. Nikdy bych neřekl, že šířka náramku může ovlivňovat celkové pohodlí a takový nějaký pocit z hodinek na ruce.

 

No, nebudu chodit kolem horké kaše, jsou doma a já mám velkou radost. Na ruce mi jsou, řekl bych, že lehce na hraně a pokud bych to měl srovnat s nějakým jiným modelem, značkou, tak bych volil keramické Bondovky. Ovšem s tím rozdílem, že tady je ten náramek ještě o něco pohodlnější tím, jak se sužuje.

 

Mám z nich fakt radost! První a pro mě jediné hezké hodinky s bílým ciferníkem a skvělým příběhem, historii.

 

 

 

IMG_1012.jpeg

IMG_1024.jpeg

IMG_1022.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...