Přejít na obsah

Auto/moto veteráni & hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 46 minutami, Piplík napsal:

@eLzyxBomba! To je Citroen? Víš ze kterého roku?

je to postavený v ČR Jarynem Hořavou (se divím, že tu taky není) z Citroënu 2CV. Jemnuje se to Jaryneta. Jestli se nepletu, tak to vyklepal někdy kolem roku 2015 z hliníkového plechu. Vtipný je, že s tím jezdil celoročně, s poměrně brutálním ročním nájezdem ve vyšších desítkách tisíc kilometrů. A někdy i společně s manželkou. 

První rok, kdy tohle dílo dokončil, jezdil dokonce s namalovaným tachometrem na palubní desce (kus dřevěné fošny). Ten chlap se toho prostě nebojí. 

Pokud je mi známo, tak tohle auto už stavitel nemá, prodal jej nějakému sběrateli. Takže na silnicích ho už asi neuvidíme. Ale má i další podobné kousky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Piplík napsal:

A tady ještě jedno aktuální spojení legendárního auta s hodinkami. Věřím, že se letos Le Mans Classic 2021 pojede.

46ADAF03-B96A-4D79-9254-C7955D0A17D7.jpeg

Tenhle Minor byl jednu dobu u dědy na vesnici, neskutečná pecka, když to občas majitel vytáhnul ven, věděla to hned celá vesnice. 

Ještě měl doma Tatru 57 a 87 plus další rozdělané kousky, bohužel hodně mladý zemřel a sbírka je v .....

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ceka letos dat do kupy tenhle pekac...

1.jpg

A jestli bude nalada, tak vymenim palivovy cerpadlo a provetram Ecko. Akorat sem ted teda koukal v garazi, ze je pod nim solidni louze, radsi ani nestuduju, jestli benzin nebo volej.

P_20200930_102218_1.jpg

Furt me sere, ze sem tehdy neprihodil par kil a nevzal kupe misto 2+2, ted je ten rozdil uz trochu vetsi :(

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, sibirnaya napsal:

Me ceka letos dat do kupy tenhle pekac...

 

A jestli bude nalada, tak vymenim palivovy cerpadlo a provetram Ecko. Akorat sem ted teda koukal v garazi, ze je pod nim solidni louze, radsi ani nestuduju, jestli benzin nebo volej.

 

Furt me sere, ze sem tehdy neprihodil par kil a nevzal kupe misto 2+2, ted je ten rozdil uz trochu vetsi :(

No a ty hodinky?

To Ečko Ti závidím 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 1. 2021 v 11:59, eLzyx napsal:

 

taky na to koukám, jak dlouho jsem registrován. Ale je fakt, že dlouhá léta byl ten chronobundus spíše takovou rýmičkou. Teď za poslední rok to u mne propuklo jak koronáč ve světě 😄

 

joo, Junghansy, koukal jsem na ně. Resp. obecně po germánských "Armbanduhren". 

Jsem zvědav, až budu shánět švédské hodinky. Do svého švédského youngtimera. Mimo T2 mám ještě Volvo 850 T-5R. Ale na tom je taky ještě fůra práce. Musím ho přelakovat zpátky do původní žluté. Je to jeden z 340ks žlutých LHD kombíků s 2.3T5 motorem a manuální převodovkou, které byly dodány do kontinentální Evropy (celkem vyrobeno 526ks pro celý svět). 

IMG_2285.jpg

Taky máme Volvo 850, ale tdi.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, sibirnaya napsal:

Me ceka letos dat do kupy tenhle pekac...

1.jpg

 

vždyť vypadá zachovale. To je původní stav, nebo už dřívější renovace? Co s tím vlastně zamýšlíš? Jen rozhýbat techniku, nebo kompletka (toho nejsem úplně příznivce)?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, eLzyx napsal:

vždyť vypadá zachovale. To je původní stav, nebo už dřívější renovace? Co s tím vlastně zamýšlíš? Jen rozhýbat techniku, nebo kompletka (toho nejsem úplně příznivce)?  

Neni puvodni, je to renovace z 90s, ale odflaklej lak, hruba kuze na sedadlech a divna barva (tmave zelena), iritujou me blinkry  v blatnikach a popelnik v pristrojovce a mavatka nejsou puvodni, ale ty me taky vadej, takze zavarit. No a motor rozebrat a uvidi se, v jakym sou stavu loziska atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...