Přejít na obsah

Auto/moto veteráni & hodinky


Doporučené příspěvky

tak to potom jo, to pak chápu tu potřebu se do toho pustit komplet. 

Já se u své T2 snažím zachovat i podstatný kus renovace, která proběhla někdy cirka 15 let zpátky. Není dokonalá, naopak spíše nepovedená, ale k dodávce to tak nějak pasuje narozdíl od sporťáku. Prostě na tom bude vidět ten vývoj provozu za desítky let. Jediné, co opravuji, tak korozi spodku a trošku předělávám interier. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jo to je dobrý téma, už jsem to popsal v Popularu, ale přispěju i sem, koupil jsem před lety na burze u Kladna Primky za 350, taková příjemná cena, místo quarzek, žádná baterie, žádný problém. Nakonec jsou sice dnes již v kufříku, ale třeba na sraz je beru, jsou jasné a přehledné. Model 66 397 1.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, eLzyx napsal:

tak to potom jo, to pak chápu tu potřebu se do toho pustit komplet. 

Já se u své T2 snažím zachovat i podstatný kus renovace, která proběhla někdy cirka 15 let zpátky. Není dokonalá, naopak spíše nepovedená, ale k dodávce to tak nějak pasuje narozdíl od sporťáku. Prostě na tom bude vidět ten vývoj provozu za desítky let. Jediné, co opravuji, tak korozi spodku a trošku předělávám interier. 

Ty jsi eLzyx z garage?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nad tím jsem dlouho přemýšlel. Ale vzhledem ke stavu, v jakém to auto je, tak ho spíš nechám co nejvíce originální. Maximálně nějakou zahrádku, žebřík na zadní dveře a ochranu světel. Ale ani tím si nejsem jistý 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

No, kdyby šla SPZ černá, se zlatejma písmenama, tak bych si ji i olinkoval, ale to nejde, tak mám značku bílou. 🙂

Guzmic: Kdo se chce užírat, ať si klidně nehty okouše, já jsem si to maximálně užil. Akorát ten okres je s takovým strojem moc malej. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...