Přejít na obsah

Auto/moto veteráni & hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Leopolde, to byl pokus o vtip. Jojo, zadařilo se a mám plnohodnotné doklady. Filtr je tam sportovní, takhle jsem to koupil. Možná časem dám ten původní, ale musel bych to ještě přetryskovat a asi i vyměnit jehly, tak to asi nechám, jak to je. Ten filtr se u těchhle strojů hodně předělává. Dnes jsem na něm vyrazil poprvé a je to fakt paráda. Na ruku jsem si nemohl vzít nic jiného, než Autavie. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, gunman napsal:

Adler Trumpf Junior z roku 1938, prý kompletní, předrenovační stav. Koupil jsem to asi před 15-ti roky a nebyl na to čas. Mezitím jsem si postavil velkou garáž a děti vyrostly.

Takže vytáhnu a rozeberu motor a pokud to bude fungovat, tak se pustím do zbytku.

Správně, takhle se to dělá, bo vše má svůj čas.... Gratulace k Adleru, ježto jak říkal Vater, skutečný veterán je jen z třicítek před válkou.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
V 10. 3. 2021 v 9:24, gunman napsal:

Adler Trumpf Junior z roku 1938, prý kompletní, předrenovační stav. Koupil jsem to asi před 15-ti roky a nebyl na to čas. Mezitím jsem si postavil velkou garáž a děti vyrostly.

Takže vytáhnu a rozeberu motor a pokud to bude fungovat, tak se pustím do zbytku.

Tak jak to dopadlo gunmane s motorem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piplík

abych se vyjádřil, tak veškeré "soutěže" zvané jízdy pravidelnosti a setinové rallye považuji za naprosté zhovadilosti o ničem. Jak říkal dávno tomu Marcel Renault - Rychlost první ctnost - takže do vrchu a na plný plyn bo bez rychlosti není závod.

B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, eloga napsal:

Piplík

abych se vyjádřil, tak veškeré "soutěže" zvané jízdy pravidelnosti a setinové rallye považuji za naprosté zhovadilosti o ničem. Jak říkal dávno tomu Marcel Renault - Rychlost první ctnost - takže do vrchu a na plný plyn bo bez rychlosti není závod.

B)

Taky názor. 🥵

Mě taky připadá jako zhovadilost jezdit dokola pořád jeden krátký kopec a hrát si na závodního jezdce. Navíc jízdy pravidelnosti se do kopce jezdí taky-a pokud jsi takový frajer a dokážeš ten kopec dvakrát po sobě vyjet na maximální svou rychlost a ještě na setinu sekundy přesně, pak možná u mě budeš “závodník”. 
 

každopádně tohleto vlákno je o hodinkách a autech a taky bych rád poznamenal, že já tady nejsem zastáncem veteránských závodů proti klasickým automobilovým závodům. To tady nikdy napsáno nebylo (-:

jo, a zajeď se někdy podívat na Mille (1000) Milglia ať víš o čem ty zhovadilosti jsou (-:

https://1000miglia.it/?lang=en

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Piplík - s těma emotikony radši šetři, bo názor jako názor. Laskavě si pvšem uvědom, že automobilismus nezačinal před více jak 120 léty jako jízda pravidelnosti, ale třeba závodem Paříž-Madrid atd. Na starým Arlbergu i Grossglockneru je ti jízda pravidelnosti jaksi k ničemu... Prostě to nejde porovnávat, to o čem píšeš ty mi připomíná chůzi s řetězen a koulí na noze alias jízda mezi radary, kamerami, a budkami strážníků i policie na každém kilometru, Prostě otročina za volantem, No nic, jízdy pravidelnosti nesnáším, to je celé, ty v tom žiješ takže to nejde do sebe, Servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@eloga každému co ho baví. Mě baví WRC, Dakar, Baja, F1 a protože mám rád stará auta tak i sportovní jízdy pravidelnosti. Ty se tady jednostranně vymezuješ, ani nevím proč, ale když máš tu potřebu… akorát jsi ve špatném vlákně. Měj se fajn a hodně bezpečných kilometrů za volantem ti přeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...