Přejít na obsah

Uncle Seiko III.


Vanilla

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 31 minutami, blackhead napsal:

Jinak mě už došel polished flat link a kvalita je super, musím US pochválit. A cena poloviční než forstner.

US sedí perfektně ale stejně mi ten Forstner přijde vymakanější, má malinko jiný tvar koncovek a část tahu je stretch.

edit:

Forstner je dražší ale co jsem už dvakrát objednával tak došlo do týdne a bez výpalného.

US pluje měsíc a čtyři z pěti nákupů s výpalným.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

US sedí perfektně ale stejně mi ten Forstner přijde vymakanější, má malinko jiný tvar koncovek a část tahu je stretch.
edit:
Forstner je dražší ale co jsem už dvakrát objednával tak došlo do týdne a bez výpalného.
US pluje měsíc a čtyři z pěti nákupů s výpalným.
Musis dat do poznamky at uvede nizsi cenu, me sel 3 tydny za tech 14usd. Forstner je vymakanejsi pevnejma koncovkama a flexi, ale o US zas psali v recenzi ze ma lepsi 'finishing'.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,
na konci srpna jsem dělal hromadnou objednávku u Uncle Seiko. poměrně horor. 

čekali jsme asi přes 2 měsíce, výpalný bylo docela mastný teda, kdyžtak můžu najít. V záísadě za každou položku DPH a ještě něco...

 co se týče kvality, tak já jsem bral:
BOR: viz odkaz, opravdu velká spokojenost. Hodinky nosím pravidelně a na tahu nevidím nikde žádnou vlásečnici.
Waffle strap: na SKX sedí jak ulitý, velká spokojenost.
vystěžejkovač - zlomil jsem čep asi při druhém použití a nic jsem tím nějak na sílu nepáčil. 

Majitel US působí opravdu hodně busy a protože jsme dělali změnu v OBJ a následně doplatek mimo - přes PP a do toho jsme reklamovali USPS, kde to viselo 2 měsíce, pak to poslal přes DHL a přišlo to rychle, ale nekompletní objednávka. Za to se omluvil a v zápětí poslal kompletní OBJ, takže jsem měl asi 3 ks navíc a posílal jsem je kolegovi do UK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem to řešit hromadně, ale nedošlo mi, že to je US a že ve větším množství budeme muset platit výpalné. Řešit se mi to nechce, proto od hromadné objednávky upouštím. 

 

Upraveno uživatelem Vanilla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Vanilla napsal:

Chtěl jsem to řešit hromadně, ale nedošlo mi, že to je US a že ve větším množství budeme muset platit výpalné. Řešit se mi to nechce, proto od hromadné objednávky upouštím. 

 

To je těžko. Já dostal US 1171 od sestry a taky platila výpalné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 1. 2021 v 18:52, Axel napsal:

Nahraj sem pak nějaké foto.. Jak sedí koncovky? Kvalita ok? Dívám se na něj už dlouho.. :angel:

Dekuju!:)

před 12 hodinami, Fade napsal:

Jen bych dodal, že se chystá nová verze náramku pro Speedy - 1479/812. Tohle by mohlo stát za to!

S tím jsem moc spokojenej, velmi doporučuji, pokud se jim teda povede.. Mohla by to být skvělá alternativa k tahu nové reference :rolleyes:

 

Asi budu objednávat 1171 tady od strýčka Seika.. Pořád se k němu vracím, takže ho musím vyzkoušet.. Kdyby náhodou chtěl někdo pustit ten svůj, klidně se ozvěte, určitě se domluvíme :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Na stránkách US mají 1450ku již připravenou k nabízení a zdá se mi hodně povedenej, ale jsem zvědavej na cenovku. Předpokládám, že vzhledem k ceně originálu bude Kefalín jaká? - Vyšší! Kua Vyšší!

https://uncleseiko.com/collections/speedmaster-1/products/us1450-president-bracelet-for-the-omega-speedmaster

Čekám ještě netrpělivě na avizovanou 1479, aby se člověk neunáhlil.

Tady je pěkné porovnání: http://www.omega-addict.com/reviews/bracelets/article2.html

Který byste volili vy?

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dneska jsem objednal od US 1171.. Pokud to pujde, nahodim na nej stary puvodni koncovky 633 (jsou vice ploche).. Jestli kvalita bude dobra, pripadne srovnatelna s Omegou, tak bych jeste neco prikoupil.. Dalsi v poradi by byl asi 1450, tahle na fotkach mi k nim ale stejne vice sedi 1171 nebo1479... :angel: 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože většina tahů na moony maj ty hnusny kolejnice. Petidilek. Eh.
1450 je krasnej cistej zuzenej tah.

Já osobně si myslím, ze moony jsou tak “busy” hodinky, ze k nim pasuje víc ten jednodušší trojdilek. A taky to je takový víc tool a vintage :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Za jak dlouho vam prisla zasilka od US??? Od pulky unora objednan 1171... Od 20.2. v trackingu visi hlaska, ze je v nejake centrale v Los Angeles a vubec se to nehybe. Prece jen posta gratis nebyla, tak bych cekal, ze budou trosku pruznejsi... Uz to chci hodit na Moony :rolleyes:

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...