Přejít na obsah

Uncle Seiko III.


Vanilla

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 1. 11. 2021 v 19:01, Fade napsal:

Taky o něm uvažuju! Mám od něj 1171 a je super. 

Mel jsem origo 1171 i verzi od US, s nim chybu clovek neudela, nenapadna klasika, pohodlny, super :) No ale 1479 se mi libi o malej chlup vice.. Ty lesteny plochy se k nemu vlyozene hodi, tak se tady pak pochlubim, nebo ve vlakne Omegy.. 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Nechcem zbytočne zakladať nové vlákno, tak to hodím aspoň sem. Dnes mi dorazil US1035 objednaný 27.11. Dopravu som zvolil klasicky cez USPS. Posledná poloha zásielky v tracking systéme USPS po okružnej ceste po Spojených štátoch bola 24.12. niekde v Cincinnati. V systéme Slovenskej pošty sa zásielka neobjavila vôbec.

Koncom januára som si na to spomenul. Vyrozumel som Larryho (predajca), že zásielka nedorazila. Ten mi obratom zaslal na podpis reklamačný formulár USPS a bez akýchkoľvek ďalších mojich nákladov mi poslal nový oceľový ťah. Tentokrát už to šlo cez FedEx. Fedexu to trvalo 8 dní aj s colným konaním. 

Veľmi oceňujem prozákaznícký prístup a rýchlu komunikáciu zo strany predajcu. Pri objednávke odporúčam zvoliť dopravu Fedexom. Objednaný oceľový ťah splnil moje očakávania a robí mi radosť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...