Jump to content

Uncle Seiko III.

Recommended Posts

před 31 minutami, blackhead napsal:

Jinak mě už došel polished flat link a kvalita je super, musím US pochválit. A cena poloviční než forstner.

US sedí perfektně ale stejně mi ten Forstner přijde vymakanější, má malinko jiný tvar koncovek a část tahu je stretch.

edit:

Forstner je dražší ale co jsem už dvakrát objednával tak došlo do týdne a bez výpalného.

US pluje měsíc a čtyři z pěti nákupů s výpalným.

Edited by kamilb
US sedí perfektně ale stejně mi ten Forstner přijde vymakanější, má malinko jiný tvar koncovek a část tahu je stretch.
edit:
Forstner je dražší ale co jsem už dvakrát objednával tak došlo do týdne a bez výpalného.
US pluje měsíc a čtyři z pěti nákupů s výpalným.
Musis dat do poznamky at uvede nizsi cenu, me sel 3 tydny za tech 14usd. Forstner je vymakanejsi pevnejma koncovkama a flexi, ale o US zas psali v recenzi ze ma lepsi 'finishing'.

zdar,
na konci srpna jsem dělal hromadnou objednávku u Uncle Seiko. poměrně horor. 

čekali jsme asi přes 2 měsíce, výpalný bylo docela mastný teda, kdyžtak můžu najít. V záísadě za každou položku DPH a ještě něco...

co se týče kvality, tak já jsem bral:
BOR: viz odkaz, opravdu velká spokojenost. Hodinky nosím pravidelně a na tahu nevidím nikde žádnou vlásečnici.
Waffle strap: na SKX sedí jak ulitý, velká spokojenost.
vystěžejkovač - zlomil jsem čep asi při druhém použití a nic jsem tím nějak na sílu nepáčil. 

Majitel US působí opravdu hodně busy a protože jsme dělali změnu v OBJ a následně doplatek mimo - přes PP a do toho jsme reklamovali USPS, kde to viselo 2 měsíce, pak to poslal přes DHL a přišlo to rychle, ale nekompletní objednávka. Za to se omluvil a v zápětí poslal kompletní OBJ, takže jsem měl asi 3 ks navíc a posílal jsem je kolegovi do UK.

Chtěl jsem to řešit hromadně, ale nedošlo mi, že to je US a že ve větším množství budeme muset platit výpalné. Řešit se mi to nechce, proto od hromadné objednávky upouštím. 

Edited by Vanilla
před 1 minutou, Vanilla napsal:

Chtěl jsem to řešit hromadně, ale nedošlo mi, že to je US a že ve větším množství budeme muset platit výpalné. Řešit se mi to nechce, proto od hromadné objednávky upouštím. 

To je těžko. Já dostal US 1171 od sestry a taky platila výpalné.

V 11. 1. 2021 v 18:52, Axel napsal:

Nahraj sem pak nějaké foto.. Jak sedí koncovky? Kvalita ok? Dívám se na něj už dlouho.. :angel:

Dekuju!:)

před 12 hodinami, Fade napsal:

Jen bych dodal, že se chystá nová verze náramku pro Speedy - 1479/812. Tohle by mohlo stát za to!

S tím jsem moc spokojenej, velmi doporučuji, pokud se jim teda povede.. Mohla by to být skvělá alternativa k tahu nové reference :rolleyes:

Asi budu objednávat 1171 tady od strýčka Seika.. Pořád se k němu vracím, takže ho musím vyzkoušet.. Kdyby náhodou chtěl někdo pustit ten svůj, klidně se ozvěte, určitě se domluvíme :cheers: