Přejít na obsah

Rolex OP 41 mm- černé nebo zelené


Doporučené příspěvky

Zelenou mám rád, ale v tomto případě ti doporučuju cokoli jiného. Tahle zelená je taková...no prostě připomíná mysliveckou uniformu. Nic proti myslivcům, ale tohle se vážně moc nepovedlo ;-) Osobně jsem vyzkoušel


S dovolením bych ještě navázal.
Pokud bych bral tyto hodinky, určitě by chtěl něco “barevného” a ne černého. Osobně bych si vzal nejspíš tyrkysové.
Pokud chceš černé decentní hodinky, kup si raději legendární Explorer a máš to vyřešeno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se začínám přiklánět k tomu silver-co myslíte-není divný když běžný chlap občas rifle občas košile , spíš dobrodruh , čtyřicátník, sportovec nosí hodinky se zlatýma ručičkama a indexama? začíná se mi fakt líbit že působí (na mě) fakt luxusně a přitom ještě sportovně a univerzálně.černý hodinky mám troje(pitolky steinhart, seiko SRPE 55,...), modrý taky mám -potápky orient MAKO -modrá mě omrzela, černá mi začíná připadat dost fádní ale...

please HELP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledek k tomu co píšeš o barvách co máš už v kolekci bych šel do těch stříbrných! Vypadaj moc pěkně a jsou díky těm zlatým indexům hodně zajímavý! Jak říkáš, vypadaj luxusně ale pořád sportovní!

Kde jinde si dopřát trošku toho "šajnu" než u Rolexu :)

za mě rozhodně stříbrná !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...