Přejít na obsah

OURA ring - chytrý prsten na sledování zdraví


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Pred pul rokem mi zacala v prstenu zlobit baterka, takze jsem reklamoval. Vyrobce dle nabijecich/vybijecich dat uznal zavadu v ramci zaruky a dostal jsem novy prsten gen3. Pokud by nekdo touzil vyzkouset prsten a neplatit tak velkou vstupni investici, nechavam svuj prsten za cenu zasilkovny viz muj inzerat zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Nebudou to mit jednoduche, jedna cast je hardware a druha cast je software. Oura ma v tomto smyslu stale co zlepsovat, ale s prihlednutim k velkemu poctu dat jsou jiz o nekolik let vpredu s vyvojem algoritmu na rozeznavani spankovych fazi. Zrovna vcera prisel update do aplikace a umoznuje prepnout na beta verzi vyhodnocovani spankoveho cyklu.

IMG_oura3.jpg.94b6f641b30ecd057566f273cd8cfbb2.jpgIMG_oura2.jpg.01a0be37e9fe1a3779f3b02db5e3cf61.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 29. 10. 2022 v 17:45, tmx napsal:

Pred pul rokem mi zacala v prstenu zlobit baterka, takze jsem reklamoval. Vyrobce dle nabijecich/vybijecich dat uznal zavadu v ramci zaruky a dostal jsem novy prsten gen3. Pokud by nekdo touzil vyzkouset prsten a neplatit tak velkou vstupni investici, nechavam svuj prsten za cenu zasilkovny viz muj inzerat zde.

Prodals?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, chtel bych se zeptat majitelu Oura ringu.

Jak je na tom prsten s odolnosti na manualni praci ? 

Koje prace kombinovana kancelarina s manualni praci, konkretne vymalby bytu a rad bych nejaky tracker a nechci naramek, takze mi tohke prijde idealni. Ale bojim se te odolnosti.

Dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, záleží, jakou bys měl barvu. Já tedy nemám přímo Ouru, ale mám černou barvu a ta se většinou nejvíc škrábe právě při různých manuálních činnostech, hlavně o další kovový předměty. Dalo by se to řešit pracovními rukavicemi nebo jsem viděl, že na to dělají různý šprcky, který ten prsten schovají, případě si lidi řezali starou duši na kolo a tím to kryli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš se bát, prsten je bytelný a senzory to přežijí. Povrch je opatřen tvrdým povlakem a není to jednoduché poškrábat. Vzhledově mi přijde stálejší světlá varianta. Pracovat se dá samozřejmě i v rukavicích, ale pozor při sundávání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...